Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(muminukas @ 2009 05 23, 15:32)
tai čia nebūtina girti, juolab dar ir tvarkelė ne kokia, kol ne viskas savo vietose blush-anim-cl.gif:
------------------------
blyn, nors imk ir daryk tam papinukui asmens tapatybės kortelę... taip aš pati norėčiau į ikea  wub.gif

ta greta šapkaitė turi tokią idėją - atvesti ikea į Lietuvą, žurnale skaičiau. kažin įmanoma?  g.gif beje, prieš 4 metus mb ikea dėžę nupirko maximoj  blink.gif ir kaina buvo ikįjiška mastau.gif

man atrodo, kad i PL vaika praleidzia ir su gimimo liudijimu

manau imanoma, o gal ir Lietuvele permaza tokio tinklo parduouvem... nors manau tikrai daug kas vaziuotu apsipirkti, nes man asmeniskai labai patinka ikejos stilius ir kainos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2009 05 22, 10:40)
mums kaip ir tiktu nes fototapetas su dziunglemis ale nu niekur as jo neikisciau  doh.gif



bigsmile.gif parodykit, kokie Jusu fototapetai smile.gif
Papildyta:
Zlata, matau skaitinejat. Gal galit parasyt, kiek kainuotu istapyti kambario sienas?
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 05 23, 18:02)
man atrodo, kad i PL vaika praleidzia ir su gimimo liudijimu

manau imanoma, o gal ir Lietuvele permaza tokio tinklo parduouvem... nors manau tikrai daug kas vaziuotu apsipirkti, nes man asmeniskai labai patinka ikejos stilius ir kainos thumbup.gif


Na kiek aš savo šešiametį vežiausi slidinėti į Lenkiją- tai MB visada :"tik nepamiršk jo paso umn.gif:" Kad atrodo reikia dokumento su nuotrauka. rolleyes.gif
Nors kiek kartų važiavome nei karto mūsų kolkas nesusitabdė ir jokių pasų nepaprašė.
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2009 05 22, 20:34)
super  thumbup.gif .... tikrai labai labai grazu ir originalu......
balionas tavo sesei  4u.gif



QUOTE(varnikė @ 2009 05 22, 23:10)
Na labai super  thumbup.gif
Sesuo dailininkė spėju



QUOTE(dije @ 2009 05 23, 09:30)
sveikute Zlata- norėjau tau pati pasiūlyt savo gražujį dukrytės kambarį čia pasirodyt, bet matau pati radai šią temą.  mirksiukas.gif  thumbup.gif
Aš tik dar kartelį pagirsiu- nu laaabai gražu, originalu, savita,  ir kiek meilės įdėta į šį darbą. Dar tas jūsų namukas kai pasistatys- tai važiuosim pas jus fotosesijų darytis su raudonkepuraitės rūbeliais apsirengę... thumbup.gif
Man gražiausia meška..tokia miela storulė... wub.gif



QUOTE(Nanda @ 2009 05 23, 15:21)
Tikra pasaka  wub.gif  wub.gif


Ačiu visoms labai 4u.gif Mums irgi labai labai patinka, ne veltui tiek darbo sesė įdėjo, o mažajai ypač daug emocijų sukelia..šiandien va išskirstė kiškius -kur kiškis mama, kur kiškis -lialia, ir meškai padus vis glosto biggrin.gif


QUOTE(Pelene @ 2009 05 23, 21:14)
Papildyta:
Zlata, matau skaitinejat. Gal galit parasyt, kiek kainuotu istapyti kambario sienas?


Parašiau i AŽ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zlata: 23 gegužės 2009 - 20:33
[quote=Pelene,2009 05 23, 20:14]
bigsmile.gif parodykit, kokie Jusu fototapetai smile.gif

fototapetas

dar nerodau viso kambario nes detaliu truksta 4u.gif
Atsakyti
[quote=jovitn,2009 05 24, 11:54]
[quote=Pelene,2009 05 23, 20:14]
bigsmile.gif parodykit, kokie Jusu fototapetai smile.gif

fototapetas

dar nerodau viso kambario nes detaliu truksta 4u.gif
[/quote]

Na super thumbup.gif wub.gif O gal paslapti isduosit, kur toki pirkot? blush2.gif
Atsakyti
gal kam pravers - hh širma su keičiamomis nuotraukomis
Atsakyti
QUOTE(Zlata @ 2009 05 22, 17:45)
Tai va labai noriu parodyt ką mano sesuo nutapė būsimame  dukrytės kambaryje ant sienos...Tema buvo miško pasaka ax.gif

labai gražu thumbup.gif
norėjau ir aš kažko panašaus vaikų kambary, bet sesuo atkalbėjo, kad jai medžiai būtų baugoki unsure.gif žodžiu, sienas piešim tik kitokiais motyvais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 05 24, 15:41)


oho kokia akcija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2009 05 24, 19:28)
labai gražu  thumbup.gif
norėjau ir aš kažko panašaus vaikų kambary, bet sesuo atkalbėjo, kad jai medžiai būtų baugoki unsure.gif žodžiu, sienas piešim tik kitokiais motyvais  ax.gif


Ačiu 4u.gif

O as vat butent medziu pirmiausiai uznorejau, ir dar mintis buvo juose lentynas padaryt ir koki paukstuka patupdyt biggrin.gif Bet va dabar gaila i toki grozi lentynas det.... Siaip dar svarstem kokia kaimo kiemo ala vistinyko tematika, dar gal pieva kokia...Sese bele ka buvo pasiruosus nupiešt ...tai zinojau tik , kad riuzavo kambario nenoriu, ir jokiu ten barbiu tematiku schmoll.gif ..reikejo kazko neutralaus, kad paskui jei netycia antras berniukas butu nereiketu jam tarp kokiu riuzavu grozybiu nereiktu gyvent, o mums grazios sienos uzdažyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zlata: 24 gegužės 2009 - 18:46
Lipk į medį uždek šviesą thumbup.gif
Na, visada man šita fraze galvoj skamba, kai fototapetą su medžiais pamatau. Dar senais laikais, kai vidurinėj mokinausi, biologijos kabinete buvo toks tapetas senoviškas per visą sieną. Šviesos jungtukas buvo kaip tik ant medžio šakos. Kartą viens klasiokas kito paprašė, tipo lipk į medį uždek šviesą, tai visa klasė lydėsi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2009 05 24, 15:35)
Na super thumbup.gif  wub.gif O gal paslapti isduosit, kur toki pirkot? blush2.gif

anokia cia paslaptis senukuose pirkom, kaina normali ir kokybe thumbup.gif
Atsakyti