Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(muminukas @ 2009 06 29, 11:39)
o iš tiesų aš pamenu, kaip man patikdavo pas bendraklasę, kurios kambario buvo dideli langai ir nebuvo užuolaidų  ax.gif plačios palangės buvo, ant jų ir sėdėti buvo galima  ax.gif

musu vaiko kambarys bus i tokia puse kur priesais kitas daugiabutis ir jis toks senas neegrazus. Va i kita puse kambariai turi labai gera vaizda (i parka) ten gal ir nesirupinciau, o cia viskas kaip ant delno. Tai va ir nesumastau, dienine det- berysio. Roletai ar buna kokie tipo permatomi ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 06 29, 10:51)
musu vaiko kambarys bus i tokia puse kur priesais kitas daugiabutis ir jis toks senas neegrazus. Va i kita puse kambariai turi labai gera vaizda (i parka) ten gal ir nesirupinciau, o cia viskas kaip ant delno. Tai va ir nesumastau, dienine det- berysio. Roletai ar buna kokie tipo permatomi ? biggrin.gif


tipo, kaip permatomi? mastau.gif būna kažkokios veidrodinės langų plėvelės pirkti, kai iš vidaus matai, o iš lauko - ne unsure.gif bet tksliau nieko negaliu pasakyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 06 29, 12:04)
tipo, kaip permatomi? mastau.gif būna kažkokios veidrodinės langų plėvelės pirkti, kai iš vidaus matai, o iš lauko  - ne  unsure.gif bet tksliau nieko negaliu pasakyti  unsure.gif

nu tipo permatomas kaip dienine uzuolaida biggrin.gif cia turbut neimanoma noriu.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 06 29, 11:04)
nu tipo permatomas kaip dienine uzuolaida biggrin.gif cia turbut neimanoma noriu.


tai gal tos stiklo lėvelės tiktų? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 06 29, 12:04)
nu tipo permatomas kaip dienine uzuolaida biggrin.gif cia turbut neimanoma noriu.


jūs pabandykite užuolaidų temoje pasiteirauti, ten yra daug užuolaidų siuvėjų- tikrai pasakys yra toks variantas ar ne.

Mes vaikų kambary dėsime roletus, bet tokius spalvingus su vaikiškais piešinukais, nes noriu kad palangės būtų laisvos, būtų galima ant jų kažką laisvai padėti-nuimti. Kai pabos- galima bus keisit kažkuo kitu, kaip jau kambarių gyventojai panorės, rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 06 29, 11:51)
musu vaiko kambarys bus i tokia puse kur priesais kitas daugiabutis ir jis toks senas neegrazus. Va i kita puse kambariai turi labai gera vaizda (i parka) ten gal ir nesirupinciau, o cia viskas kaip ant delno. Tai va ir nesumastau, dienine det- berysio. Roletai ar buna kokie tipo permatomi ? biggrin.gif

pas mus irgi toj pusėj kitas daugiabutis. gal už kokių 50m. bet man rodos, dieną ne kaži kiek ir matosi, kas ten viduj. bent jau aš tam kitam name nieko neįžiūriu smile.gif o vakare įjungus šviesas ir naktines užuolaidikes tuo pačiu užtraukiam. dieninių kaip ir nereikia. o ir nemėgstu aš jų, tiesą sakant.

nebent pas jus tas priešinis namas labai arti. arba žemai gyvenat.


irgi pradžioj daug galvojom ką rinktis, roletus, romanetes, žaliuzes..
išsirinkom galiausiai paprastutes užuolaidas (iki lango apačios), lengvą karniziuką, ir labai dabar patenkinta esu smile.gif
Atsakyti
Pas mus beveik visur roletai,tik miegamajam uzuolaidos nes labai dideli langai.Kas del roletu tai kiekvienam savo.Kam patinka tam patinka,o kam ne, tai ne.Pas kaimynus tai maciau buvo derinta roletas kad apsaugotu nuo saules ar nakti,ir uzuolaidos prie kambario interjero.Atrodo labai thumbup.gif As dar nezinau ka su mazosios kambario langu darysiu,nes dar viskas tik galvoje ax.gif bet manau be tamsiu roletu neissisuksim,nes labai rytine saulute i ta kambari sviecia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pienės_pūkas @ 2009 06 29, 13:29)
pas mus irgi toj pusėj kitas daugiabutis. gal už kokių 50m. bet man rodos, dieną ne kaži kiek ir matosi, kas ten viduj. bent jau aš tam kitam name nieko neįžiūriu  smile.gif  o vakare įjungus šviesas ir naktines užuolaidikes tuo pačiu užtraukiam. dieninių kaip ir nereikia. o ir nemėgstu aš jų, tiesą sakant.

nebent pas jus tas priešinis namas labai arti. arba žemai gyvenat.
irgi pradžioj daug galvojom ką rinktis, roletus, romanetes, žaliuzes..
išsirinkom galiausiai paprastutes užuolaidas (iki lango apačios), lengvą karniziuką, ir labai dabar patenkinta esu smile.gif

Mes 5tam aukste gyvenam ir priesais namas piankaaukstis. Nezinau net koks atstumas, bet as matau kas ten gyvena ir ka veikia. Na ir siaip namas neparodinis.
va koks vaizdelis per mano maziaus langa
user posted image

Roletus as miegamajam desiu, bet kartu desiu ir tokia dienine uzuolaida. Roletai bus naktiniai. O vaiko kambari nezinau, noriu kazko panasaus kaip pas pienes puka, bet nenoriu kad ir pats stiklas toks atviras butu, gal dar koki roleta reiks uzdet.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 06 29, 13:53)
Mes 5tam aukste gyvenam ir priesais namas piankaaukstis. Nezinau net koks atstumas, bet as matau kas ten gyvena ir ka veikia. Na ir siaip namas neparodinis.
va koks vaizdelis per mano maziaus langa
Roletus as miegamajam desiu, bet kartu desiu ir tokia dienine uzuolaida. Roletai bus naktiniai. O vaiko kambari nezinau, noriu kazko panasaus kaip pas pienes puka, bet nenoriu kad ir pats stiklas toks atviras butu, gal dar koki roleta reiks uzdet.

kažko mauždaug tokio norėtum?

user posted image


to jūsų vaizdelio aš nedengčiau, pagalvojau smile.gif
bet kita čia šalis, ir gal mano įpročiai kiti. todėl neperkalbinėju smile.gif tikiuos, pavyks rast, ko norit.

o čia mūsų vaizdelis:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pienės_pūkas @ 2009 06 29, 14:39)
kažko mauždaug tokio norėtum?

user posted image
to jūsų vaizdelio aš nedengčiau, pagalvojau  smile.gif
bet kita čia šalis, ir gal mano įpročiai kiti. todėl neperkalbinėju smile.gif  tikiuos, pavyks rast, ko norit.

o čia mūsų vaizdelis:

user posted image

aha kazko tokio, is kur gavai foto ? biggrin.gif

pas jus lyg toliau namas ir siaip labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 06 29, 14:41)
aha kazko tokio, is kur gavai  foto ? biggrin.gif

iš čia

tik Olandijoj šitas reikalas smile.gif


o, yra ir LT. biški kitokie smile.gif www.quelle.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienės_pūkas: 29 birželio 2009 - 13:55
QUOTE(pienės_pūkas @ 2009 06 29, 14:52)
iš čia

tik Olandijoj šitas reikalas smile.gif
o, yra ir LT. biški kitokie smile.gif www.quelle.lt

Aciu pukeli, reiks lietuvos roletininkus pakrutint smile.gif
Atsakyti