Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(niuma @ 2009 06 27, 09:51)


labiausia patiko spinta thumbup.gif nes man tokios reikia blush2.gif gal galit parasyti smulkiau kur ja pirkot, jos ismatavimus blush2.gif buciau lb dekinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolancukas: 27 birželio 2009 - 12:45
buvom šian pažiūrėt Vorestos baldelių....
nedirba šeštadieniais doh.gif
Atsakyti
Spintomis ir aš neatsidžiaugiu thumbup.gif

Susiradom pas: šiuos lenkų gamintojus (Bonn 01, 03 ir 51) spintos.
Visus išmatavimus rasit, tik jie neparašo kampinės gylio, jis gaunasi, kaip ir anų dviejų spintų 35 cm.
Užsisakėm ir atvežė pagal šį skelbimą.
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 06 27, 17:25)

Užsisakėm ir atvežė pagal šį skelbimą.

Tie vezejai nerealus. Man stalas per juos gavosi pigiau nei pirkt is lenku, o kur dar kelione doh.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif pilnai sutinku. Ir be to, atvežė per dvi savaites nuo užsakymo- tik vakar gavom baldukus, užtai spintos tuščios dar... nu tik vaikinas sau slėptuvę pasidaro lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 06 26, 21:14)
Manau yra taip- kas vaikystėje buvo varžomas, tas savo vaikams to jau netaiko.
mano situacijoje panašiai. Mama buvo labai pedantiška- neduok dieve okia dulkelė, ar servetėlę suglamžei rolleyes.gif o aš gimiau jau meniška siela...tai ką man daryt, jei man norisi lipdukų, plakatų prisiklijuot...nieko negalėjo- viskas sterilu.... taigi aš nelabai ir pykstu, jei mano mergytė sienas pripaišo...specialiai neklijavom tapetų, dažėm dažais ir dar pasilikom kibiriuką...kartas nuo karto perdažom atskirus plotus 4u.gif

Kas klausė dėl tu rėmų prie langų- na, ten tokie langai, kad yra beveik iki žemės, o atsidarinėja dalis viršuje, o ne apačioje...na nemoku paaiškinti doh.gif blush2.gif

QUOTE(Žanė @ 2009 06 26, 22:33)
o kad postas nebūtų visai ne į temą, tai paklausiu taip:
išvardinkite vaikų kambario daiktus (baldus)
man įdomu, kiek apkraunate tą kambariuką...

Kotrynutės kambarys yra 18 kvadratų:
stalas su kompiuteriu, komoda, spinta (ne rūbams kabinti, o lentynos uždaroma durelėmis), ištisinė lentynų spinta žaislams ir knygoms, lova, vaikiškas staliukas su 2 kėdutėm, vaikiška rūbų kabykla 4u.gif ir dabar dar vaikiška vasarinė palapinė lėlėms gyventi. Kambarys didelis, tad erdvės lieka labai labai daug, kas mane itin džiugina thumbup.gif prisimenu savo vaikystę dviese su broliu 12 kvadratuose doh.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 06 27, 08:51)
Dar svarstom ar keist užuolaidas į roletus (aš jų nelabai mėgstu, man jaukiau - užuolaidos, bet dabar jas šiek tiek prispaudžia lovytė)


Man roletai labai ligoninę primena biggrin.gif , bet čia jau skonio reikalas. Jei užuolaidų nesinori, galima dėti medžiagines romanetes. Man gražu, pati panaudosiu bigsmile.gif
Atsakyti
Na, kai dabar įvairiausių spalvų ir pasirinkimo yra, tai tikrai neprimintų ligoninės (juo labiau, kad ligoninėse tik žaliuzes mačius...).
Turiu virtuvėj romanetę, bet nžnau ar noriu į vaikų kambarį unsure.gif Pakolkas paliekam užuolaidas. Vėliau spręsim ar keisti.
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 06 29, 09:47)
Na, kai dabar įvairiausių spalvų ir pasirinkimo yra, tai tikrai neprimintų ligoninės (juo labiau, kad ligoninėse tik žaliuzes mačius...).
Turiu virtuvėj romanetę, bet nžnau ar noriu į vaikų kambarį  unsure.gif  Pakolkas paliekam užuolaidas. Vėliau spręsim ar keisti.


yra yra ligoninėse roletų - kmuk gimdyklose ir kt. pačiai teko 4 mėnesius pagulėti ligoninėje ir po gero pusmečio rinkausi roletus virtuvės langams (funkcija - uždengti nakčiai, dar rytais saulę sulaikyti, o šiaip visada pakeltus laikome). išsirinkau, atvežė, sumontavo. po kiek laiko prisiminaiu, kad mano palatoje tokie patys buvo doh.gif na, raštas tas pats, tik spalva kita doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 29 birželio 2009 - 09:54
QUOTE(niuma @ 2009 06 29, 09:47)
Na, kai dabar įvairiausių spalvų ir pasirinkimo yra, tai tikrai neprimintų ligoninės (juo labiau, kad ligoninėse tik žaliuzes mačius...).


Aš tik savo asmeninę nuomonę pasakiau 4u.gif Yra žmonių, kuriems roletai nepakeičiamas dalykas, normalu mirksiukas.gif
Atsakyti
Užuolaidas vaikams galima iki palanges daryti, bet as irgi nezinau kaip geriau. Noretusi vaikui kazkokios dienines uzuolaidos, bet berysio.
Atsakyti


o iš tiesų aš pamenu, kaip man patikdavo pas bendraklasę, kurios kambario buvo dideli langai ir nebuvo užuolaidų ax.gif plačios palangės buvo, ant jų ir sėdėti buvo galima ax.gif
Atsakyti