Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(Žanė @ 2009 06 26, 22:33)
man įdomu, kiek apkraunate tą kambariuką...

Spinta, lova, komoda, pastatoma lentyna ir rašomasis stalas...tiek planuojam sugrūsti į nepilnus 10 kv. m. verysad.gif

Ir netikėjau, kad taip sunku surasti kokybiškesnius ir dar nors kiek patinkančius baldelius...arba labai vaikiški, arba labai jaunuoliški g.gif Ir jaučiu be kokių 4000 nė iš vietos g.gif O mano mergytė jau bus pirmokė, tai kaip kūdikėliui 'ružavai' nebeįrenginėsi..keli metai ir viena koja paauglystėje..bet dar ne toje, kai sienos palakatais ir 'stop' ženklas suaugusiems ant durų biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
liux baldai
http://www.liuxbalda.../vaiko-kambarys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 06 26, 23:27)
Spinta, lova, komoda, pastatoma lentyna ir rašomasis stalas...tiek planuojam sugrūsti į nepilnus 10 kv. m. verysad.gif

Ir netikėjau, kad taip sunku surasti kokybiškesnius ir dar nors kiek patinkančius baldelius...arba labai vaikiški, arba labai jaunuoliški g.gif Ir jaučiu be kokių 4000 nė iš vietos g.gif O mano mergytė jau bus pirmokė, tai kaip kūdikėliui 'ružavai' nebeįrenginėsi..keli metai ir viena koja paauglystėje..bet dar ne toje, kai sienos palakatais ir 'stop' ženklas suaugusiems ant durų biggrin.gif

O as tai turiu patikima baldziu, kuris mums gamino visus baldus, nusiskundimu neturime. Kaina pas jis irgi gera buna. Tai nusiziuresiu ko noriu, pasimatuosiu savo ismatavimus ir pasigaminsiu. Aisku jis ten mandru raizytu nepadaro, bet uz tai kokybe thumbup.gif Ir aisku dydziai tokie, kokiu reiks musu kambariui. Turbut tik lovas pirksiu, nes viena turim, ir patenkinti esam, bet ji yra kaip minkstas baldas, ta prasme su spyruokliniu ciuziniu, ir visa aptraukta gobelenu. Tokiu jis negamina. O jo gamintiems baldams nieko neatsitinka. O vat draugai pirko miegama lova, tai jis paskui jiems perdarinejo groteles ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Sigitano @ 2009 06 26, 23:37)
O as tai turiu patikima baldziu, kuris mums gamino visus baldus, nusiskundimu neturime. Kaina pas jis irgi gera buna. Tai nusiziuresiu ko noriu, pasimatuosiu savo ismatavimus ir pasigaminsiu. Aisku jis ten mandru raizytu nepadaro, bet uz tai kokybe  thumbup.gif

Mes irgi gaminom drinks_cheers.gif Berods iš pušies, natūralaus medžio baldus. Bet šiek tiek pabodo (nors nesusidėvėjo, niekas nesulūžo thumbup.gif ) ir antra, reikėtų vietoj spintelių žaislams, jau normalios spintos rūbams, niekas nebetelpa rolleyes.gif Tai nutarėm tiesiog keisti į šviesius baldus (dabartinius išvešim pas senelius, ten įsirengs savo kampelį): pušinius apdorotus baltu vašku ar laku g.gif
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 06 26, 22:14)
jei aš tarnaučiau daiktam, tai visi darytų kas ką nori, o aš eičiau kuopdama. o dabar trupiniai, lašiukai, nukritęs maistas būna tik virtuvėj, o ne visuos namuos  thumbup.gif


Lengviau to laikytis, kai virtuvė atskira patalpa. Pas mus bute bendra patalpa su svetaine, tai labai sunku sukontroliuoti, žiūrėk jau ir nubėga su sausainiuku ant sofos... rolleyes.gif Trupinukai irgi išsinešioja, betgi ryte prasiurbliuoji visas grindis ir švaru. bigsmile.gif

Aš norėjau pasikonsultuoti savo atveju: mergaites ir berniuko kambariai antrame aukšte. Tame pat ir visa bendra drabužinė. Ar užteks vaikų kambariuose tik komodų - na aptiniams rūbeliams, pėdkelnėms- ar geriau statyti ir spintas ir mergaitės pagrindinius rūbelius laikyti joje, o rečiau dėvimus- drabužinėje. g.gif Nesinori užgriozdinti kambario- bet vėl- ar bus patogu lakstyti rūbų į tą drabužinę mastau.gif

O pačius baldukus tai gamins MB, turiu kelias įdėjas susiradusi internete.
Va tokios lentynos su stalčiias norėčiau, tokio tipo lovytės...
va tokie man patiko kaip čia tai pagal tai bandys tėtisir sumeistrauti.

Sūnus tai tos formulės lovos nori,nors man ji schmoll.gif . mačiau lenkijoje jos gerokai pigiau nei LT, galbūt ir nulėksim ten nupirkti. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 06 27, 01:06)
Ar užteks vaikų kambariuose tik komodų, ar bus patogu lakstyti rūbų į tą drabužinę mastau.gif

As rekomenduociau statyti spintas. smile.gif Pas mus labai panasi situacija: tik musu drabuzine akstu zemiau. ax.gif As jau dabar pradedu zyzti vyrui, kad man per mazai spintu siame aukste. hihihi.gif O rubu ne mazeja, o daugeja, nors, rodos, nekaupiu, viska arba ismetu, arba atiduodu, bet...
Pas mus irgi baldai daryti pagal uzsakyma. Isivaizduoju, kad zymiai lengviau sutalpinti, igyvendinti savo suplanuotas idejas. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inrinke: 27 birželio 2009 - 06:47
vyresnėlio kambaryje - knygų lentyna, loav, sukamas fotelis, 3 lentynėlės, 3 kėdutės (jam, broliui ir draugui) ir apvalus staliukas. kai eis į mokyklą, staliukas ir kėdutės keliaus į mažėlio kambarį. drabužius laikome didžiajame vaikų kambaryje, ten yra vaikų spinta.

--------------------
virtuvė pas mus taip pat kartu su svetaine, man nepatinka schmoll.gif tai ir su tais sausainiais nubėga, ir pan. o pas mano mamą - atskiros, tai vaikui net minčių nekyla eiti valgyti kitur, nors niekas jam to nedraudžia.
o su batų nusiavimu - lengva kalbėti, kai gatvės asfaltuotos, pas mus žvyrkelis ir molis doh.gif tai jeigu nenusiautume, tai žvyro dėžėj gyventume doh.gif plius maniškis kol kas grindų vaikas - ištisai gulėdamas žaidžia.
Atsakyti
Sveikutės,
matau, visiem aktualus klausimas - kambarių (tiksliau, kišenių) ploto mažumas.
Gyvenam standartiniam 3 kmb bute, kur dažniausiai mažiausias 8 kv kambariukas skiriamas vaikams...
Pradėjus belstis naujai gyvybei, ilgokai sukom galvas, kaip viską sutalpint, kad būtų patu gyvent dviem vaikučiam.. Vaikščiojom su centimetrum, matavom spintas, lovas, dėliojom įvairius baldų išdėstymo variantus.

Reziume, nusprendėm, kad
lovytės (vėliau) bus dviem aukštais,
reikia kampinės spintos, bet ne gilios, kad nors kiek liktų vietos žaidimams.
pertapetuot kambarį šviesiai, kad nors optiškai suteikt erdvės.

Baldus buvom išsirinkę SBA balduose, bet kai nuvažiavom pirkt, paaiškėjo jog nebeima iš tų tiekėjų. Radom per skelbimus, kas veža iš Lenkijos baldus, gavom tuos pačius ir dar pigiau thumbup.gif

Taigi, dabar vaikinas jau džiaugiasi savo kambariuku

Laikinai, prie kamščiu klijuoto kampo stovės maža lovytė. Vėliau, ten bus rašomas stalas. Dar svarstom ar keist užuolaidas į roletus (aš jų nelabai mėgstu, man jaukiau - užuolaidos, bet dabar jas šiek tiek prispaudžia lovytė)
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 06 26, 00:41)
o musu liova bus tokia

ir visi baldeliai sios serijos tongue.gif


pamiršau parašyti, faina lova, tik aš dukrai tokios nepirkčiau, - čia matyt vėl skoniai kertasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 06 26, 14:51)
na, pvz kojom susidėt smile.gif



bigsmile.gif kaip tik dabar sedziu su kompu ant koju, o kojos ant tos vaikiskos kedutes sukeltos blush2.gif
zodziu puikus Vorestos (berods toks pavadinimas) baldeliai biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
niuma, superinė spinta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 06 27, 12:28)
niuma, superinė spinta  bigsmile.gif

Man irgi patiko drinks_cheers.gif
Atsakyti