Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(jeila @ 2009 06 26, 17:30)

thumbup.gif  man ir atrodo, kad reikia leisti dziaugtis vaikyste ne vien girdint negalima, nedaryk, nusiauk, atsisesk, pritupk, nesitaskyk... yra dalykai butini, todel ten kur galima leidziu reikstis, pereit su batais vasara (juo labiau,kad ir pati kartais perbegu per kambary), nusinest sausaini kai eina paziuret kur tevelis dirba, pasipilstyt ar pasibuzot lauke... neskubet kai imanoma-juk vaikai turi savo tempa,o prabegus vaikystei bus ispausti i kelimasi ryte i mokykla, pamoku ruosa ir panasiai... svarbiausia,kad vaikas jaustus gerai ir saugiai namie  thumbup.gif



drinks_cheers.gif teisingai sakai - kiekvienas pagal save. aš pati neinu į namus su batais, mano vaikui taip pat negalima. jeigu kažką aš darau, tas galima ir vaikui. pvz., kitiems yra norma rūkyti namuose, svetainėje, virtuvėje ir apskritai visame bute. mūsų namuose tai nepriimtina.
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 06 26, 18:28)
Na kas čia taip pulsapį vėl ištampė, kad net cituoti nebegalima??  g.gif
*Meduota*  o jūsų berniukas dar  nestumdo kedučių ar daiktų? rolleyes.gif
Mūsų mažė prisistumia kėdę, lipa ant palangės ir būtinai pamojuoja išėjusiam tėčiui ar broliui. Ir neduok diev nepamojuosi jai iš lauko- ašaros kaip pupos tada rieda.. Palangės pas mus plačios. po 60 cm, tai vaikas netgi žaidžia ant jų, stebi kiemą, balandžius, mašinas.  teko būtinai dėti rankenas su užraktais.



nea, nėr kur prisistumt ax.gif

QUOTE(jeila @ 2009 06 26, 18:30)
thumbup.gif  man ir atrodo, kad reikia leisti dziaugtis vaikyste ne vien girdint negalima, nedaryk, nusiauk, atsisesk, pritupk, nesitaskyk...


kai vaikas gyvena tose pačiose taisyklėse nuo gimimo to kartot ir nereikia. nes taip daryt yra įprasta. ir tik retkartėm tereikia primint.
Atsakyti
Manau yra taip- kas vaikystėje buvo varžomas, tas savo vaikams to jau netaiko. Aš augau taip labai varžomai- su batais neduok diev toliau koridoriaus, valgoma tik virtuvej prie stalo, į kitus buto kambarius net trupinėlio negalima buvo neštis. Draugų vestis galima,bet geriau nereikia, bet atsivedus jokių intensyvių žaidimų, "namų" darymųsi iš kėdžių- nes brangūs poliruoti baldai gali būti apibraižyti, o brangusis šviestuvas sudaužytas. rolleyes.gif Na ir t.t.t Todėl aš savo vaikams ir leidžiu daug laisviau- nedarau tragedijos kad su batukais per kambarį bėgs, atsineš į lovą sausainį,(žinoma ne visą picą hihihi.gif) ar su draugais šokinės kad net namas drebės. rolleyes.gif Nesu namų švaros vergė, jie turi tarnauti man, o ne mes jiems. Dėl bendros tvarkos, higienos- žinoma reikalauju, bet ne iki perdėto smulkmeniškumo ir sterilumo. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 06 26, 21:14)
Manau yra taip- kas vaikystėje buvo varžomas, tas savo vaikams to jau netaiko.


manau nuo charakterio priklauso blush2.gif
aš galėjau daryt kone viską kas man patinka. aišku proto ribose.
mama dabar atsistebėt negali ir vis kartoja iš kur aš tokia bjauri doh.gif ir kur buvus kur nebuvus priduria, aš tai tau tą tą tą ir aną, leidau o tu.... doh.gif

pati tų savo vadinamų taisyklių jau nebepastebiu, jos tapo tokios pat įprastos, kaip pasisveikint ar išeinant užrakint duris.


tai va, tiek ta tema.
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 06 26, 20:45)
manau nuo charakterio priklauso  blush2.gif
galėjau daryt kone viską kas man patinka. aišku proto ribose.
mama dabar atsistebėt negali ir vis kartoja iš kur aš tokia bjauri  doh.gif  ir kur buvus kur nebuvus priduria, aš tai tau tą tą tą ir aną, leidau o tu....  doh.gif

.



Bet tai ir patvirtina mano teoriją. bigsmile.gif

Mano mama dažnai sako- oi kiek tu leidi, aš tau taip, to..ano neleidau.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 06 26, 21:53)
Bet tai ir patvirtina mano teoriją.  bigsmile.gif

Mano mama dažnai sako- oi kiek tu leidi, aš tau taip, to..ano neleidau.. unsure.gif

man tai vidutiniškai leido, tai ir aš vidutiniškai leidžiu... pas mus namie turbūt labiau tradicija atkartojama, nei paneigiama. nors yra dalykų, kurių šiukštu nekartoju biggrin.gif

o kad postas nebūtų visai ne į temą, tai paklausiu taip:
išvardinkite vaikų kambario daiktus (baldus)

man įdomu, kiek apkraunate tą kambariuką...
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 06 26, 22:33)
man įdomu, kiek apkraunate tą kambariuką...


planas :
lova, spinta, komoda ar tai lentynos. kilimas, dėžės su žaislais, foteliukas, stalas su kėde.
vėliau ko gero imsim sistemą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *meduota*: 26 birželio 2009 - 21:46
QUOTE(Žanė @ 2009 06 26, 22:33)
o kad postas nebūtų visai ne į temą, tai paklausiu taip:
išvardinkite vaikų kambario daiktus (baldus)

man įdomu, kiek apkraunate tą kambariuką...

Dvynukių kambaryje kol kas yra: dviaukštė lova, spinta, 2 kabinamos lentynos ir mažosios komoda, kuri nebeilgai ten bebus.
stalas ir kėdutės pas mus nešiojami iš vieno kambario į kitą 4u.gif + dideli žaislai (sūkurys, 2 lėlių vežimėliai...)

Na, ir žaislų sistema dar nesutvarkyta - norėčiau žaisladėžių su dar ir kitokia paskirtim unsure.gif bet kol kas be idėjų.

Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 06 26, 21:14)
Nesu namų švaros  vergė, jie turi tarnauti man, o ne mes jiems. Dėl bendros tvarkos, higienos- žinoma reikalauju, bet ne iki perdėto smulkmeniškumo ir sterilumo.  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Vat man irgi namai tarnauja, o ne as namams. As jau atitarnavau namams, vaikystej, jaunystej ir pan. Man niekur nebuvo galima iseiti, kol nesutvarkydavau namu, todel, as dabar paskutinej eilej juos tvarkau, kai jau nera kitu uzsiemimu. Ir vaiku per daug tam nespaudziu. Tik del bendros tvarkos, liepiu susitvarkyti zaislus, liepiu valgyti vituveje, bet sausainius valgo ir kambary ziurint telika. Nu bet is tikro tai kiekienam savo. Mano gyvenimo moto: daikati turi mums tarnauti, o ne mes daiktams. biggrin.gif

Zane, as planuoju vaiku kambary: spinta, lovos, rasomi stalai. O jei dar tilps tai kokia lentyna, knygoms , zaislams.
Atsakyti
QUOTE(Sigitano @ 2009 06 26, 23:11)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Vat man irgi namai tarnauja, o ne as namams. As jau atitarnavau namams, vaikystej, jaunystej ir pan. Man niekur nebuvo galima iseiti, kol nesutvarkydavau namu, todel, as dabar paskutinej eilej juos tvarkau, kai jau nera kitu uzsiemimu. Ir vaiku per daug tam nespaudziu. Tik del bendros tvarkos, liepiu susitvarkyti zaislus, liepiu valgyti vituveje, bet sausainius valgo ir kambary ziurint telika. Nu bet is tikro tai kiekienam savo. Mano gyvenimo moto: daikati turi mums tarnauti, o ne mes daiktams.  biggrin.gif


jei aš tarnaučiau daiktam, tai visi darytų kas ką nori, o aš eičiau kuopdama. o dabar trupiniai, lašiukai, nukritęs maistas būna tik virtuvėj, o ne visuos namuos thumbup.gif
Atsakyti
Mūsų kambary:

lova, staliukas su kėdutėm, komoda, viena aukšta knygų/žaislų lentyna, ir dvi pakabinamos lentynėlės.
Atsakyti
šitoj lovoj patinka apsauga
user posted image
Atsakyti