Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(elyja @ 2009 06 26, 12:41)
O kieno reikmems galima panaudoti vaiku staliuka?

na, pvz kojom susidėt smile.gif

QUOTE(ringa @ 2009 06 26, 14:13)
Kažin ar gamina kas Lietuvoj panašius baldukus user posted image
user posted image

http://www.kemena.lt...baldu-katalogas
tik jau labai prabangiai kainuoja biggrin.gif

QUOTE(Cikadelė @ 2009 06 26, 14:38)
mūsų pažįstami taip pasidarė, vienas vaikų tik 2,5 metukų, tad padarė tokius kaltinius a  la rėmus ir pritvirtino iš vidinės pusės mirksiukas.gif panašiai kaip prancūziškas balkonas tik iš vidaus, nudažė dryžuotai spalvotai, pritaikė prie baldų- atrodo liuksiškai ir saugiai thumbup.gif

reikės ir man taip pasidaryt, nes nėra net prancūziško balkono. ačiū už idėją.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
po truputuka delioju savo bernuzeliu kambariuka(kol kas tik vaizduotej,nes dar tik grindys dedamos,tai iki realiu darbu laiko yra),tai dazniau sioj temuke pasirodysiu biggrin.gif

Pradzioj turiu toki klausimuka blush2.gif ar visos statot kambary,kuriame gyvens 2 vaikai, vienodas jiems lovas?
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2009 06 26, 15:08)
Sveikutes 4u.gif
Pradzioj turiu toki klausimuka blush2.gif ar visos statot kambary,kuriame gyvens 2 vaikai, vienodas jiems lovas?


jei rinkčiau lovas aš, tai statyčiau vinodas. jei rintis leisčiau vaikams, tai kokias išsirinks tokiose ir miegos....
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2009 06 26, 14:38)
mūsų pažįstami taip pasidarė, vienas vaikų tik 2,5 metukų, tad padarė tokius kaltinius a  la rėmus ir pritvirtino iš vidinės pusės mirksiukas.gif panašiai kaip prancūziškas balkonas tik iš vidaus, nudažė dryžuotai spalvotai, pritaikė prie baldų- atrodo liuksiškai ir saugiai thumbup.gif

o sakykit, jei tas a la rėmas iš vidaus, tai kaip atidaryt langą.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristeu @ 2009 06 26, 15:16)
o sakykit, jei tas a la rėmas iš vidaus, tai kaip atidaryt langą....  g.gif


balkonėlį aš suprantu ne taip kaip grotas ant lango.

pas mus plastikiniai langai, tai dažniausiai atudarytas būna tik "viršus"
Atsakyti
QUOTE(ringa @ 2009 06 26, 13:13)
Kažin ar gamina kas Lietuvoj panašius baldukus user posted image
user posted image


gamina Kemena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulka10 @ 2009 06 22, 10:45)
Mes kaip tik dabar dairoes nauju ideju vaikuj kambari padaryti, maciau Lietuvoje jau yra sie baldai, kaip jums ? gal yra jau turinciu tokius? ir gali placiau pauometuoti ?

user posted image



Papildyta:
QUOTE(Sigitano @ 2009 06 22, 14:05)
O kur ju yra Lietuvoj? Idomu butu apziureti?



lietuvoj yra maciau skelbiu.lt kazkokia firma veza is PL




Papildyta:
QUOTE(muminukas @ 2009 06 22, 14:07)
gražūs  bigsmile.gif bet pasižiūrinėk, ar lenkuose nebūtų pigiau pirkti  ax.gif



Taip pas lenkus pigiau ale ar man i masina jie tilps net neisivaizduoju kaip jie supakuoti yra? kiek tu deziu yra komplekte doh.gif




Papildyta:
QUOTE(Ievukis @ 2009 06 24, 12:57)
Va dar koks variantas su istraukiamom lovom...

user posted image



wauuu koia fajna mintys ypac tiems kas turi mazai erdves thumbup.gif fantastika drinks_cheers.gif





Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 06 26, 13:36)
[i]nežinau, bet man patinka tos lovos, tik MB užprotestavo. nes vat mūsų langas kaip ir šitoj foto, tai sakė nėra reikalo vaikam sudaryt sąlygas pro lanką iškrist.
jei gyventume ne įprastam bute, būtų kitaip...



Galima dėti rankenas su užraktais. rolleyes.gif
ir standartiniame bute, be pakylos, yra visos galimybės vaikui užlipti ant palangės ir atsidaryti langą. unsure.gif
Tas kambariukas su pakyla įrengtas dviems jau ūgtelėjusioms Redos panelėms, tai jau tikrai iškritimo galimybė menkutė. rolleyes.gif
Atsakyti
ne i tema doh.gif , bet ieskau pirkti, prie tokios lovos spintos, gal kuri matete kur yra pirkti g.gif aciukas


user posted image
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 06 26, 16:54)
Galima dėti rankenas su užraktais.  rolleyes.gif
ir standartiniame bute,  be pakylos, yra visos galimybės vaikui užlipti ant palangės ir atsidaryti langą.  unsure.gif
  Tas kambariukas su pakyla įrengtas dviems jau ūgtelėjusioms Redos panelėms, tai jau tikrai iškritimo galimybė menkutė.  rolleyes.gif


pas mus prie palangių niekas nestovi. norint užlipt reik atsinešt ar prisistumt g.gif
Atsakyti
Na kas čia taip pulsapį vėl ištampė, kad net cituoti nebegalima?? g.gif


*Meduota* o jūsų berniukas dar nestumdo kedučių ar daiktų? rolleyes.gif
Mūsų mažė prisistumia kėdę, lipa ant palangės ir būtinai pamojuoja išėjusiam tėčiui ar broliui. Ir neduok diev nepamojuosi jai iš lauko- ašaros kaip pupos tada rieda.. Palangės pas mus plačios. po 60 cm, tai vaikas netgi žaidžia ant jų, stebi kiemą, balandžius, mašinas. teko būtinai dėti rankenas su užraktais.
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2009 06 26, 12:54)
pirkau forumo išparduotuvėj- mokėjau 110 litų 4u.gif


o kokios firmos jie yra? nzn net kur ieskot...

QUOTE(ringa @ 2009 06 26, 14:13)
Kažin ar gamina kas Lietuvoj panašius baldukus user posted image
user posted image

zinau baldziu, kuris pagamintu, bet tokiu dalyku kainos tikrai "smagios", o dar nudekupazint reiktu...

QUOTE(Cikadelė @ 2009 06 26, 14:28)
įdomiai biggrin.gif šiaip aš pati esu meniškos sielos, man patinka truputis netvarkos, truputis maišto, truputis vėjo, truputis savarankiškumo...žinoma, yra taisyklių, kurių privalu laikytis...bet kai jau ėjo kalba apie tai, kad kartais ir su batais negali įeiti ar purvinesnėm rankom... blush2.gif žinoma, nekalbu apie higienos neislaikymą, bet....kada nepabūsi nepaklusnus, kada gali sau leisti nerūpestingas būti, jei ne vaikystėje wub.gif
bet kaip minėjau, kiekvienas kuriame savo nbamus- iš čia ir išauga individualybės- visi skirtingi mes, vienodų ir nereikia mirksiukas.gif

thumbup.gif man ir atrodo, kad reikia leisti dziaugtis vaikyste ne vien girdint negalima, nedaryk, nusiauk, atsisesk, pritupk, nesitaskyk... yra dalykai butini, todel ten kur galima leidziu reikstis, pereit su batais vasara (juo labiau,kad ir pati kartais perbegu per kambary), nusinest sausaini kai eina paziuret kur tevelis dirba, pasipilstyt ar pasibuzot lauke... neskubet kai imanoma-juk vaikai turi savo tempa,o prabegus vaikystei bus ispausti i kelimasi ryte i mokykla, pamoku ruosa ir panasiai... svarbiausia,kad vaikas jaustus gerai ir saugiai namie thumbup.gif

QUOTE(kristeu @ 2009 06 26, 14:31)
user posted image

o mes šitą Redos idėją norim sutalpint į 12 kv m kambarį  blush2.gif  rolleyes.gif  kaip manot ar įmanoma  ax.gif

na is akies ziurint reikia kad kambarys butu bent 5-6m ilgio. kiek pamenu pas Reda 16kv. 12 bus viskas LABAI suspausta.
Atsakyti