Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(*meduota* @ 2009 06 25, 14:38)
kokia smagi lova
graži, bet man neatrodo saugi g.gif mūsų irgi dviaukštė, bet ta stadartinė, tai man priekyje norėtųsi dar dviejų atramų 4u.gif
QUOTE(*meduota* @ 2009 06 25, 14:45)
mes riebaluotom rankom po namus nevaikštom  ax.gif
nesupykit, bet skamba juokingai pretenzingai teisuoliškai biggrin.gif suprantu, kad visi skirtingai auklėjam, visų taisyklės namuose skirtingos, bet nesitiki, kad jau niekada taip ir neatsitinka, o jei neatsitinka, tai ... (aij, tiek to, tema ne apie tai rolleyes.gif
QUOTE(jeila @ 2009 06 25, 17:05)
MAMYTES KURIOS TURIT TUOS STALIUKUS KUR ANT VIRSAUS GALIMA PAISYT GAL GALIT PASAKYT KUR IR UZ KIEK PIRKOT? ACIU  mirksiukas.gif
pirkau forumo išparduotuvėj- mokėjau 110 litų 4u.gif

p.s prašau nedėti tokių didelių nuotraukų
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2009 06 26, 12:54)
graži, bet man neatrodo saugi g.gif mūsų irgi dviaukštė, bet ta stadartinė, tai man priekyje norėtųsi dar dviejų atramų 4u.gif
nesupykit, bet skamba juokingai pretenzingai teisuoliškai biggrin.gif suprantu, kad visi skirtingai auklėjam, visų taisyklės namuose skirtingos, bet nesitiki, kad jau niekada taip ir neatsitinka, o jei neatsitinka, tai ... (aij, tiek to, tema ne apie tai rolleyes.gif
pirkau forumo išparduotuvėj- mokėjau 110 litų 4u.gif


o jūs vienam vaikui esat nupirkę dviaukštę?

tai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elyja @ 2009 06 26, 12:41)
O kieno reikmems galima panaudoti vaiku staliuka?


kai siuo emtu neturim kito staliuko, nes nera poreikio, bo kelsimes greit i kita busta, tai viskam biggrin.gif net ir alaus buteliuka pasistatom ant jo vakare telika ziuredami tongue.gif
Atsakyti
truputį oftopikas, bet aptikau temą apie namų taisykles ax.gif
Atsakyti
Kažin ar gamina kas Lietuvoj panašius baldukus user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ringa @ 2009 06 26, 14:13)
Kažin ar gamina kas Lietuvoj panašius baldukus user posted image
user posted image


panašius gamina(berods buvau užmačiusi kažkur), tik dekoruotis teks pačiai
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 06 26, 13:06)
[i]o jūs vienam vaikui esat nupirkę dviaukštę?
pakolkas vienas 4u.gif tačiau antras aukštas nusiima nuėmus fiksatorius, tad esam padalinę perpus 4u.gif
QUOTE(muminukas @ 2009 06 26, 13:11)
truputį oftopikas, bet aptikau temą apie namų taisykles ax.gif
įdomiai biggrin.gif šiaip aš pati esu meniškos sielos, man patinka truputis netvarkos, truputis maišto, truputis vėjo, truputis savarankiškumo...žinoma, yra taisyklių, kurių privalu laikytis...bet kai jau ėjo kalba apie tai, kad kartais ir su batais negali įeiti ar purvinesnėm rankom... blush2.gif žinoma, nekalbu apie higienos neislaikymą, bet....kada nepabūsi nepaklusnus, kada gali sau leisti nerūpestingas būti, jei ne vaikystėje wub.gif
bet kaip minėjau, kiekvienas kuriame savo nbamus- iš čia ir išauga individualybės- visi skirtingi mes, vienodų ir nereikia mirksiukas.gif

Ringa, manau čia dekoruotas darbas...tik nusipirk paprastą medinę ir paprašyk, kad išdekoruotų ir viskas, arba pati bandyk- vadinasi dekupažas mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

o mes šitą Redos idėją norim sutalpint į 12 kv m kambarį blush2.gif rolleyes.gif kaip manot ar įmanoma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristeu @ 2009 06 26, 14:31)
user posted image

o mes šitą Redos idėją norim sutalpint į 12 kv m kambarį  blush2.gif   rolleyes.gif  kaip manot ar įmanoma  ax.gif


nežinau, bet man patinka tos lovos, tik MB užprotestavo. nes vat mūsų langas kaip ir šitoj foto, tai sakė nėra reikalo vaikam sudaryt sąlygas pro lanką iškrist.
jei gyventume ne įprastam bute, būtų kitaip...

o čia kaip matau ta flatmora nepristumta iki sienos g.gif kažkaip gaila neišnaudot erdvės blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *meduota*: 26 birželio 2009 - 13:37
QUOTE(*meduota* @ 2009 06 26, 14:36)
[i]nežinau, bet man patinka tos lovos, tik MB užprotestavo. nes vat mūsų langas kaip ir šitoj foto, tai sakė nėra reikalo vaikam sudaryt sąlygas pro lanką iškrist.
jei gyventume ne įprastam bute, būtų kitaip...

mūsų pažįstami taip pasidarė, vienas vaikų tik 2,5 metukų, tad padarė tokius kaltinius a la rėmus ir pritvirtino iš vidinės pusės mirksiukas.gif panašiai kaip prancūziškas balkonas tik iš vidaus, nudažė dryžuotai spalvotai, pritaikė prie baldų- atrodo liuksiškai ir saugiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 06 26, 14:15)
panašius gamina(berods buvau užmačiusi kažkur), tik dekoruotis teks pačiai


O nepamenat maždaug kur ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2009 06 26, 14:38)
mūsų pažįstami taip pasidarė, vienas vaikų tik 2,5 metukų, tad padarė tokius kaltinius a  la rėmus ir pritvirtino iš vidinės pusės mirksiukas.gif panašiai kaip prancūziškas balkonas tik iš vidaus, nudažė dryžuotai spalvotai, pritaikė prie baldų- atrodo liuksiškai ir saugiai thumbup.gif


norint išeitį rast visada galima drinks_cheers.gif

o tas balkoniukas vietos vistiek kažkiek užima g.gif

Papildyta:
QUOTE(ringa @ 2009 06 26, 14:40)
O nepamenat maždaug kur  ax.gif


nea, neužsifiksavo
Atsakyti