Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(*meduota* @ 2009 06 24, 19:18)
tą kur lovos įsistumia?
man atrodo lovos ten įsikabina tik. iškabini ir išvalai



gal kos apskritai tik įvažiuoja, bent jau duotajam paveiksle taip atrodo mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 06 24, 20:35)
gal kos apskritai tik įvažiuoja, bent jau duotajam paveiksle taip atrodo mastau.gif


man atrodo čia tokiu principu kaip ir kampiniai su miegamaja dalim. įsikabina ir ratukais išsitraukia.
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2009 06 23, 17:22)
Žanė mano nuomone sitas sviestuvas per didelis vaiku kambariui. Vaiai vis tiek zais su kamuoliu ar ziurek sokines ir lenpa vis kentes. pamenu musu su sese buvo toks nemazas sviestuvas tai is jo liko tik kabanti ant laido lempute. Manau vaiku kambariui praktiskiausia prie lubu kabinama lempa. Nors ir jos nukencia  lotuliukas.gif  doh.gif

Va ir filmuka radau. Ar nepris tie "pienes pukeliai"
http://tv.ikea.se/in...or_objects/1554

dėkui už filmuką.
na, apšvietimas toks įdomus, šešėliuotas, bet vaikui šviesos akivaizdžiai per mažai. o jei bus kelios, tai šešėlių dar daugiau schmoll.gif
palei lubas neišeina, lubos labai aukštos, reikia kažko, kas kabėtų. dar ir iš dalies pažemintų tą kambarį... jaučiu teks popierinius kabint.
gal kas matėt tokių popierinių įdomesnių? g.gif jau pabodę man tie burbulai, pas mane dabar bute kabo jau eilę metų, tada dar iš vokiečių vežiausi, čia dar nebuvo tokio stebuklo, už porą litų "švietuvas" biggrin.gif


QUOTE(Ramziukė @ 2009 06 24, 10:38)

kaip gražiai šitie baldeliai atrodo thumbup.gif
o vaikai mėgsta aukštai miegoti? ramu jiems ten?
man tai nepatiktų (ir vaikystėj nepatiko pas draugus pasižiūrėt)... bet ką gali žinot, kaip vaikams. jaučiu tas namukas po lova labai faina jiems ten sulįsti smile.gif
Atsakyti
Panaršiau internete ir radau lb gražių baldelių akims paganyti, o gal kam nors kils ir idejų...
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
nuotraukos smarkiai per didelės schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramziukė @ 2009 06 24, 10:38)


grazu wub.gif
o tai cia mazajai ar dickiui? nes spalvytes uzuolaideles mergaitiskos wub.gif
visi baldeliai sitos serijos, ar tik lovyte?

grazu medis, kai viskas derinta paderinta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukine: 25 birželio 2009 - 10:34
Gal kas zinot, kur didesnis vaikisku sviestuvu pasirinkimas? Noreciau, kad butu nemaziau 150 vatu, o visur sviestuvai 60, maks. 120 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2009 06 25, 11:46)
Gal kas zinot, kur didesnis vaikisku sviestuvu pasirinkimas? Noreciau, kad butu nemaziau 150 vatu, o visur sviestuvai 60, maks. 120  g.gif


Kam didesnes ieskoti, jai galima OSRAM lempute isukti, bus ir ilgalaike ir sviesa norima turesite, ji apie 30 Lt kainuoja 4u.gif
Atsakyti
galima ir šviestuvų daugiau kabinti, o ne vieną galingą ax.gif
Atsakyti
Nespuratau kaip su OSRAM lempute, jus siulot galingesne, negu pataria gamintojas, ar kaip cia g.gif Paaiskint prasau, nieko neismanau apie tai 4u.gif

O del sviestuvu kiekio, noriu tik vieno lubose, man labai nepatinka, kai ju daug. Noriu vieno, bet labai sunku rast galinga, o jei dar vaikiska, beveik neimanoma... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2009 06 25, 12:47)
Nespuratau kaip su OSRAM lempute, jus siulot galingesne, negu pataria gamintojas, ar kaip cia  g.gif Paaiskint prasau, nieko neismanau apie tai  4u.gif

O del sviestuvu kiekio, noriu tik vieno lubose, man labai nepatinka, kai ju daug. Noriu vieno, bet labai sunku rast galinga, o jei dar vaikiska, beveik neimanoma... doh.gif


OSRAM lempute yra nekaitrine, todel, ja galima isukti i popierine lempa net, o paprasta yra degantis volframo siuliukas, kuris duoda ir siluma.
Tegul jie ir patarineja kad iki ...., bet yra gudresniu gamintoju lempuciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakyma 4u.gif

P.S. niekaip nesuprantu, kam deti tokias didziules nuotraukas, puslapis istampytas, nesigauna net pacituoti doh.gif
Na tikiuosi, mano dekavojimas pasieke ta, kuriam buvo skirtas biggrin.gif
Atsakyti