Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(Sirvita @ 2009 05 22, 14:27)
Darbo kambary tai taip, bet jei tos lentynos buto gerajam kambary, tai  ne schmoll.gif  uzdengciau su slenkanciom durim rolleyes.gif
Man netvarkos ispudis kai jos atviros ax.gif ir slegianciai veiktu mane


o man patinka knygos smile.gif svarstėm daryti su durimis, bet atmetėm tą variantą - man miela knygą liesti smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Noriu ir aš pasimaivyt blush2.gif , vaikų kambarys dar kol kas ne vaikų, o mūsų visų (gyvenam 2 kambarių bute), bet dukrai augant jau galvojam jai jį užleist.... o ir antras vaikiukas planuose yra smile.gif

Tai va labai noriu parodyt ką mano sesuo nutapė būsimame dukrytės kambaryje ant sienos...Tema buvo miško pasaka ax.gif
Dar turim dar namelį tinkantį į tą pasaką, medyje reikalui esant atsirastų ir keletas medinių lentynėlių žaisliukams, vėliau ieškosim baldelių ir kitokių derančių smulkmenų blush2.gif
Tai va mūsų miško pasaka:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image

Atsakyti
[quote=Zlata,2009 05 22, 18:45]
Sveikos 4u.gif

super thumbup.gif .... tikrai labai labai grazu ir originalu......
balionas tavo sesei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 05 22, 11:42)


na, darbo kambaryje tai taip, bet vaikų kambaryje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Malėja @ 2009 05 22, 19:29)
na, darbo kambaryje tai taip, bet vaikų kambaryje  g.gif


čia ne vaikų, o darbo - Lekūdrai rrodžiausi mirksiukas.gif pusiau oftopikas, tsakant ax.gif
Atsakyti
tai tadu viskas aišku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zlata @ 2009 05 22, 18:45)

Na labai super thumbup.gif
Sesuo dailininkė spėju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varnikė: 22 gegužės 2009 - 21:11
sveikute Zlata- norėjau tau pati pasiūlyt savo gražujį dukrytės kambarį čia pasirodyt, bet matau pati radai šią temą. mirksiukas.gif thumbup.gif
Aš tik dar kartelį pagirsiu- nu laaabai gražu, originalu, savita, ir kiek meilės įdėta į šį darbą. Dar tas jūsų namukas kai pasistatys- tai važiuosim pas jus fotosesijų darytis su raudonkepuraitės rūbeliais apsirengę... thumbup.gif
Man gražiausia meška..tokia miela storulė... wub.gif
Atsakyti
Smagu, kad jau nauja temele thumbup.gif

QUOTE(muminukas @ 2009 05 21, 07:34)
o kaip pati parduotuvė, kaip paprasta baldų ar turi kažkokią ypatingą prekių dėliojimo koncepciją? ar visada turi norimą prekę? na, mb važiuos, kai pagaliau išsirinksiu, aš negaliu (maitinu mp), tai jam reikia viską labai tiksliai susakyti - ko, kiek reikia  ax.gif

Ikeja yra super tuom, kad antram aukste yra ekspozicijos wub.gif , o apacioje (pirmam) yra parduotuve. taip pat yra kavine ir parduotuve su maistu (ten perku brukniu uogiene, kepintus svogunus ir avizinius sausainius wub.gif )
mums tik viena karta nebuvo vienos prekes - norimo ilgio pakabos kelnem i spinta

QUOTE(varnikė @ 2009 05 21, 14:49)
Vyrui ausys linko, jis dievina jūros gėrybes, tik aš niekada neįsivaizdavau, kad jas paruošti taip paprasta, niekada negaminau biggrin.gif

thumbup.gif dziaugiuosi, kad patiko, o juros gerybes visad labai lengva padaryti.. taip, kaip italiskoj virtuvej - viskas paprastai pagaminama thumbup.gif

QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 05 22, 09:00)
bet kodėl tada instrukcijoj rašo " Įvairių tipų sienų reikalauja skirtingų tipų priedų ir privalo taikyti atitinkamus sraigtus ir varžtus prie sienos jūsų namuose (į komplektą neįeina). "
nots man irgi atsodo, kad pastatoma


raso del to, kad jei yra vaiku, ar nestabiliai laikosi rekomenduojama primontuoti prie sienos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 05 22, 17:02)
o man patinka knygos  smile.gif svarstėm daryti su durimis, bet atmetėm tą variantą - man miela knygą liesti smile.gif


Norėčiau tokios bibliotekos savo namuose thumbup.gif

QUOTE(Zlata @ 2009 05 22, 17:45)
Tai va labai noriu parodyt ką mano sesuo nutapė būsimame  dukrytės kambaryje ant sienos...Tema buvo miško pasaka ax.gif


Tikra pasaka wub.gif wub.gif
Atsakyti
Tiesa, pamirsau pagirti biblioteka, noreciau tureti tiek knygu ir tokiu lentynu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 05 23, 13:39)
Tiesa, pamirsau pagirti biblioteka, noreciau tureti tiek knygu ir tokiu lentynu  thumbup.gif


tai čia nebūtina girti, juolab dar ir tvarkelė ne kokia, kol ne viskas savo vietose blush-anim-cl.gif:
------------------------
blyn, nors imk ir daryk tam papinukui asmens tapatybės kortelę... taip aš pati norėčiau į ikea wub.gif

ta greta šapkaitė turi tokią idėją - atvesti ikea į Lietuvą, žurnale skaičiau. kažin įmanoma? g.gif beje, prieš 4 metus mb ikea dėžę nupirko maximoj blink.gif ir kaina buvo ikįjiška mastau.gif
Atsakyti