Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

Vat man irgi biskiuka kliuna kad plastikas (as apie Ikea kedes ir staliuka) nors kaip supratau spinta,komoda ir lovyte medines g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Ievukis @ 2009 06 23, 13:32)
Vat man irgi biskiuka kliuna kad plastikas (as apie Ikea kedes ir staliuka) nors kaip supratau spinta,komoda ir lovyte medines g.gif ?


taip, spinta ir komoda, ir mūsų balta lentynos - medinės, gamina Fredos baldai mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 06 21, 18:54)
aciuks.gif

apie 40 litų su atvežimu. mes už viską, išskyrus lovą ir baltą spintelę, sumokėjome 491 su atvežimu. tik nuotraukose dar apvalaus ikea mamuto stalo nėra.
kėdutės plastmasinės, tvirtos, ne taip kaip maximinės. Latvijoje gamintos  doh.gif


Ačiū už atsakymą.O aš beveik tikra buvau,kad čia medinės blush2.gif
Atsakyti
As Kauno baldu isparduotuvej pirkau stai tokia lentyna su stalciukais. Kainavo 150Lt, bet telpa tikrai daug.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ramziukė @ 2009 06 22, 14:16)
Daro jie visokių išmatavimų mirksiukas.gif Ėmiau pas juos čiužinius 180x80 ir ne ką ten brangiau irnesakyk.gif nei standartas mirksiukas.gif


parodyk savo lovytes smile.gif

QUOTE(Ievukis @ 2009 06 22, 14:25)
Siena kokiais lipdukais ar kazkuo paivairink ir perdazyt nereikes mirksiukas.gif As dar apie spintas ax.gif Jau cia reiktu keltis i kita tema apie IKEA kaip ten viduj?Lentynos ar yra pakabinamos vietos?Jei nesunku parodyk blush2.gif


mintis ta is karto buvo wink.gif
jau beveik net apsiprendziau kuriais klijuosim smile.gif

spintu vidu ryt parodysiu wink.gif
nufotint reikia smile.gif

QUOTE(Forgete @ 2009 06 22, 14:54)
o kokios pas jus sienos spalvos? kazkaip nesimato gerai foto


gelsva tokia, geltona, bet ne ryski, grindys - laminatas, bet toks a la zolytes imitacija smile.gif uz tai ir geles formos kilimelio ieskau smile.gif

o viena mamyte atsiunte nuorodu milijona ebay, tai galvoju nuo plintuso tokiom tulpytem klijuot, arba zolyte su drugeliais virs jos skraidanciais wub.gif

QUOTE(mamkexx @ 2009 06 23, 15:57)
As Kauno baldu isparduotuvej pirkau stai tokia lentyna su stalciukais. Kainavo 150Lt, bet telpa tikrai daug.
user posted image


as tai tokiu lentynu atviru kuo maziau kambary noriu daryt, nes ir dulkes valyt nepatogu, ir bardakelis pastoviai matysis, o kas karta po dukters zaidimu tvarkyt paciai mazai noro bus smile.gif)))
Papildyta:
QUOTE(Ievukis @ 2009 06 23, 14:32)
Vat man irgi biskiuka kliuna kad plastikas (as apie Ikea kedes ir staliuka) nors kaip supratau spinta,komoda ir lovyte medines g.gif ?


tep, medines, ir staliukas prie lovytes medinis wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukine: 23 birželio 2009 - 15:15
Žanė mano nuomone sitas sviestuvas per didelis vaiku kambariui. Vaiai vis tiek zais su kamuoliu ar ziurek sokines ir lenpa vis kentes. pamenu musu su sese buvo toks nemazas sviestuvas tai is jo liko tik kabanti ant laido lempute. Manau vaiku kambariui praktiskiausia prie lubu kabinama lempa. Nors ir jos nukencia lotuliukas.gif doh.gif

Va ir filmuka radau. Ar nepris tie "pienes pukeliai"
http://tv.ikea.se/in...or_objects/1554
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 23 birželio 2009 - 16:23
QUOTE(Cikadelė @ 2009 06 23, 12:06)
mes turim lygiai tokį pat bigsmile.gif tvirta, gražu, tik va kėdutės jau šiek tiek išklibo, bet maniškė stipri mergytė, nemažai jas tampo ir laipioja blush2.gif tačiau pati staliuko paskirtis įdomybė- kad galima rašyti kreida, nelabai pasitvirtino blush2.gif maniškė labiau paišo ant lapo 4u.gif

Muminuk, labai gražus kambariukas, norėtųsi pamatyti ir bendrą vaizdą su visokiais mielais niekučiais ir pan. blush2.gif

sakykit o kur pirkot sita staliuka? man toks mazosios kambary labai tikru,nes ikejinis gan didelis,o as noriu maziuko... gobelena pervilkciau i kitos spalvos ir butu liuks thumbup.gif
kita savaite gausim kilima ir slieka su kisenem, tai idesiu foto... pati esu LAAABAI patenkinta rezultatu blush2.gif kai priklijavom fototapeta-vaikas ismoko nauja zodi-gelytes biggrin.gif toms,kas norejo pirkt geleta fototapeta eiffinger, tai galiu pasakyt, kad siaip grazu, bet tos sumos neverta (140cm plotis-400LT)... geriau pasiieskot dailininko kuris ispiestu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 06 23, 16:14)
parodyk savo lovytes smile.gif

prašom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramziukė: 24 birželio 2009 - 09:40
Va dar koks variantas su istraukiamom lovom...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ievukis @ 2009 06 24, 13:57)
Va dar koks variantas su istraukiamom lovom...

user posted image


Atrodo jaukus kambariukas smile.gif ,tik tos lovos tai man kažkaip siaurokos atrodo g.gif
Atsakyti
Kazin kaip isvalyt patogu ta skyle g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 06 24, 19:40)
Kazin kaip isvalyt patogu ta skyle  g.gif


tą kur lovos įsistumia?
man atrodo lovos ten įsikabina tik. iškabini ir išvalai
Atsakyti