Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(elitarai @ 2009 06 21, 20:08)
O man uzkliuvo tik lovos ir spintutes skirtingu spalvu,tiktu balta lovyte labiau g.gif ,bet cia tikrai nenoriu jusu uzgauti muminuk blush2.gif ,nes siais laikais kaip kas gali taip gyvena smile.gif

tatagi dekupazuos ar perdazys ir bus liuks smile.gif
Atsakyti
Muminukai, super kambariukas bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 06 21, 19:08)
O man uzkliuvo tik lovos ir spintutes skirtingu spalvu,tiktu balta lovyte labiau g.gif ,bet cia tikrai nenoriu jusu uzgauti muminuk blush2.gif ,nes siais laikais kaip kas gali taip gyvena smile.gif


tai va, kad mes prieš metus tik tai lovai nupirkome čiužinį, virš 500 litų kainavo, o ikea lovytės pagal matmenis netinka. ta lova - mano buvusi, medinė, tai mąstau kažką sugalvoti - gal kaip nors dekupažinti, gal tokiu kažkokiu specialiu laku padengti, kad ją nubalintų. nes tikrai ne į temą ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Forgete @ 2009 06 21, 19:06)
o kame zaislus visus laikysit?


yra dar vienas vaikų kambarys, bet jis kol kas nebaigtas, tai jame visi žaislai, spinta su drabužiais.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 06 21, 18:16)
niu, truputį pasirodom ir mes. dar ne viskas pabaigta, bet esmė matosi  ax.gif

gražios spalvos. ir lentynėlė labai labai wub.gif biggrin.gif
dėl lovytės pritariu - šviesi labiau tiktų. dabar ta lentynėlė tokia pati sau atrodo. kokią spalvą jūs planuojat?

radau atsakymą jau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienės_pūkas: 21 birželio 2009 - 19:37
QUOTE(pienės_pūkas @ 2009 06 21, 20:37)
gražios spalvos. ir lentynėlė labai labai  wub.gif  biggrin.gif
dėl lovytės pritariu - šviesi labiau tiktų. dabar ta lentynėlė tokia pati sau atrodo. kokią spalvą jūs planuojat?

pukeli gal suneliui ir antklode su pagalve pirkai? Nezinau kaip issirinkt per atstuma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 06 21, 20:38)
pukeli gal suneliui ir antklode su pagalve pirkai? Nezinau kaip issirinkt per atstuma biggrin.gif

pirkau smile.gif tik jau baigia išaugt. ėjau žiūrėt didesnių, bet neradau.
Atsakyti
QUOTE(pienės_pūkas @ 2009 06 21, 20:41)
pirkau  smile.gif  tik jau baigia išaugt. ėjau žiūrėt didesnių, bet neradau.

na ten arba mazytem lovytem arba 200*150, tai man kazkaip labai didele antklode atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 06 21, 17:16)
niu, truputį pasirodom ir mes. dar ne viskas pabaigta, bet esmė matosi  ax.gif



Labai gražu, splavota, vaikiška- jokių tamsių spalvų. thumbup.gif Man labai gražu- dar kai akcentukai iki galo išsidėlios- bus super thumbup.gif

Jau laukiu, spirgu kada savo vaikų kambarius galėsiu apsirodyti, baldukus jau supirkau Hello kity serijos, berniukui irgi pamažu perkam.


QUOTE(jovitn @ 2009 06 21, 17:33)
labai jaukus ir vaikiskas kambariukas wub.gif
merginos gal zinot kur rasti gera kede prie stalo, maniskis jau pirmokas bus  smile.gif


priklauso nuo to okią sumą galite tam skirti. Paėjusioj temoj kalbėjom kokie yra "su vaiku augantys" baldai: stalai kėdės. Bet kėdė ta kainuoja nuo 750, stalas gerokai virš 1000. Jais Dalios salone mačiau prekiauja ermitažo stilingi namai salonas, dar brangesniais panašiais variantais Būsto harmonija...

user posted image


QUOTE(muminukas @ 2009 06 21, 18:54)
aciuks.gif

apie 40 litų su atvežimu. mes už viską, išskyrus lovą ir baltą spintelę, sumokėjome 491 su atvežimu. tik nuotraukose dar apvalaus ikea mamuto stalo nėra.
kėdutės plastmasinės, tvirtos, ne taip kaip maximinės. Latvijoje gamintos  doh.gif


O čia 40 lt- už vieną kėdutę ar už visas? blink.gif soriuks, jei klausimas kvailas... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 21 birželio 2009 - 19:44
QUOTE(Forgete @ 2009 06 21, 20:43)
na ten arba mazytem lovytem arba 200*150, tai man kazkaip labai didele antklode atrodo  g.gif

jo, čia jau suaugusių, nesinori ir man dar tokios. o iš vaikškų tik tos leliukškos ir yra. mačiau kitur 115 x 150, būtų pats tas
Papildyta:
QUOTE(dije @ 2009 06 21, 20:43)
O čia 40 lt- už vieną kėdutę ar už visas?  blink.gif  soriuks, jei klausimas kvailas... ax.gif

vieną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 06 21, 19:43)

O čia 40 lt- už vieną kėdutę ar už visas?  blink.gif  soriuks, jei klausimas kvailas... ax.gif


už vieną. mes per baldasikeja.lt vežėmės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 21 birželio 2009 - 20:14
QUOTE(muminukas @ 2009 06 21, 21:14)
už vieną. mes per baldasikeja.lt vežėmės.

muminuk ka ant langu kabinsit?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 06 21, 18:16)
niu, truputį pasirodom ir mes. dar ne viskas pabaigta, bet esmė matosi  ax.gif

Labai mielas kambariukas wub.gif Tik kaip ir sakei lova nesiziuri, bet viskas su laiku smile.gif
Atsakyti