Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(Redos @ 2009 06 17, 15:23)
Na tai va, įdėsiu ir aš savo vaikų baldus.

o gal galit parašyt kokio ilgio kambarys, nes buvau ir aš vaikų kambatriui šitą idėją nusigriebus, bet man vietos mažoka gaunas, jei pilnai lovą ištraukt, arba nelabai sistemą gerai įkirtau blush2.gif

QUOTE(Redos @ 2009 06 17, 18:22)
Taip, lipti laiptukais per viduriuką  biggrin.gif Užsakinėjau tai pas baldininkus tokius, tik pakylą darėmės patys.

o pas kokius baldininkus darėt, ar kokybe patenkinti, nes kaip tik ir pati dabar turiu apsispręst pas ką daryt baldus... rolleyes.gif
Atsakyti
Redos, labai geras techninis sprendimas thumbup.gif detalės sukurs jaukumo, bus super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristeu @ 2009 06 18, 13:56)
o gal galit parašyt kokio ilgio kambarys, nes buvau ir aš vaikų kambatriui šitą idėją nusigriebus, bet man vietos mažoka gaunas, jei pilnai lovą ištraukt, arba nelabai sistemą gerai įkirtau  blush2.gif
o pas kokius baldininkus darėt, ar kokybe patenkinti, nes kaip tik ir pati dabar turiu apsispręst pas ką daryt baldus...  rolleyes.gif


Kambarys 3X6 apytiksliai. Pakylos ilgis apie 1,7 (jeigu tiksliai pamenu). Na kokybe aš patenkinta, nors, jeigu atvirai kalbant, nežinau į ką turėčiau atkreipti dėmesį dėl tos kokybės biggrin.gif Matau, kad viskas tiesu, nekreiva, dar nelūžta, tai gal ir gera ta kokybė biggrin.gif
Papildyta:
[quote=jeila,2009 06 18, 13:09]
pamenu,kad mastet kur daryt patalynes deze-ji laiptukuose paslepta??
[/quote]
Galutiniam sprendime patalynė suvažiuoja su visa lova. Bet tie laiptai turi dėžę išvažiuojamą. Joje sudėjau visus rūbus, kurie dar laukia kol mažoji paaugs.

[/quote]
Na del spalvyciu cia tik mano nuomone... pas mane gi mergyte dar tik dvimetine smile.gif gavom savo baldelius-balinto uosio,tai vis uzeinu paziuret kaip man jie patinka... visi krasciukai uzapvalinti wub.gif jokiu staciu kampu wub.gif kai bus desimtmete bala zino ko uzsinores,o dabar viska padariau vaikiskai blush2.gif
[/quote]

Dvimetei tokių spalvų nedaryčiau.

[/quote]
o jus vaiko kambary telika statysit? blink.gif
[/quote]

Nu pas mane irgi jis yra ir buvo visada vaikų kambaryje. Čia jau kaip kas įsivaizduoja ir dėliojasi dėl vaikų kambario ir tieliko. Kaip, beje, ir dėl miegamojo ir tieliko.
Atsakyti
Redos, liuks sprendimas ir kambariukas liuks atrodo! thumbup.gif O kaip jus ta pakyla daret? Kazkoki kaip rema, o paskui tvirtinot ar kaip? g.gif Nes tai turi buti pakankamai tvirta, kad vaikstant neiluztu! g.gif
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2009 06 18, 13:09)
gavom savo baldelius-balinto uosio,tai vis uzeinu paziuret kaip man jie patinka...


Prašom pasigirti su vaizdais čia biggrin.gif 4u.gif

Teliko tai mes neleisim kambaryje turėti schmoll.gif bent jau iki tam tikro amžiaus tai tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2009 06 18, 17:33)
Prašom pasigirti su vaizdais čia  biggrin.gif  4u.gif

Teliko tai mes neleisim kambaryje turėti  schmoll.gif  bent jau iki tam tikro amžiaus tai tikrai.

drinks_cheers.gif aš ir neleisiu. kaip ir miegamajame biggrin.gif bet čia kiekvieno pasirinkimas žinoma.
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2009 06 18, 13:09)

o jus vaiko kambary telika statysit?  blink.gif


O- gera tema diskusijoms.
Aš asmeniškai blaškausi reikia teliko ar ne. Kad mažės kambary nereikia tai čia suprantu- nes jai ir neidomu, o va kaip su dičkiu daryti. Nematau nieko blogo, jei savaitgalį ryte dar gulėdamas lovoje žiūrėtų filmukus. Jei jo kambary nebus TV jis turės lipti žemyn į pirmą aukštą ir ten žiūrėti. Savo miegamajame teliko irgi nelabai noriu- bet kai pagalvoju kaip gera vakare susikraustyt i lovą ir ramiai kokį filmą pažiūrėt, žinias. O ir savaitgali ryte kit kart iki pietu lovoj TV žiūrim iš eilės viską, pusryčius atsitempę į lovą.
Sakysit- jis piktnaudžiaus ir vakarais ilgai žiūrės..bet čia jau jei sutarsi su vaiku, tikrai manau galima rasti kompromisą. Beje ir draugams atėjus filmus filmukus labiau norėčiau kad savo kambary žiūrėtų o ne svetainėj visi. Manau gal...
Dar -elektormagnetiniai laukai, spinduliai..va čia g.gif g.gif irgi- galvoju, kiek naudos kiek kenksminga mastau.gif


QUOTE(Nanda @ 2009 06 18, 16:33)
Prašom pasigirti su vaizdais čia  biggrin.gif  4u.gif

Teliko tai mes neleisim kambaryje turėti  schmoll.gif  bent jau iki tam tikro amžiaus tai tikrai.


O iki kokio amžiaus, gal galit konkrečiau? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kristeu @ 2009 06 18, 14:56)
o pas kokius baldininkus darėt, ar kokybe patenkinti, nes kaip tik ir pati dabar turiu apsispręst pas ką daryt baldus... 

jei ieskot baldziaus as galiu savaji parekomenduot... jau kelis isbandziau ir grizau pas savaji smile.gif tiesa nzn kaip dabar kainos (su juo reikia pasideret smile.gif ) bet padarys bet ka- ir mediniu ir fanieruotus ir is ploksciu... VISADA speja kada pazada ir apsiima daryt su 2ju metu garantija... tik net ir krizes laikais pas ji uzsakymu eile ir tenka biski palaukt sad.gif (ne krizes laikais pamenu laukem pusmeti blink.gif )

QUOTE(Nanda @ 2009 06 18, 17:33)
Prašom pasigirti su vaizdais čia  biggrin.gif  4u.gif

Teliko tai mes neleisim kambaryje turėti  schmoll.gif  bent jau iki tam tikro amžiaus tai tikrai.

pasigirsim smile.gif laukiu fototapeto( dubingiai sikart pavede sad.gif ),tai dalis baldeliu visury kambario,o spinta net nesurinkta sad.gif
o del teliko, tai situos baldelius skaiciuoju max iki 10 metu, tai iki to laiko teliko TIKRAI nebus... jau bendroj zonoj jei leisciau, tai apsikabinus telika su multikais sedetu nuolatos, tai savo kambary nesukontroliuosi!... kai bus paaugle galvosiu is naujo smile.gif

QUOTE(Žanė @ 2009 06 18, 22:05)
drinks_cheers.gif  aš ir neleisiu. kaip ir miegamajame biggrin.gif bet čia kiekvieno pasirinkimas žinoma.

as pries ir miegamajam, bet pas mus kabo lotuliukas.gif kai nusipirkom dideli i svetaine, tai neturejom kur det maziuko ir vyras miegamajam pakabino... bet tik vietine antena be kabelines, tai praktiskai nieks neziuri... mazoji savaitgaliais atsibudus iskart atkloja ir sako "lipam",o jei dar apsimeti, kad negirdi, tai atnesa chalata ir sako "kelkis" lotuliukas.gif

QUOTE(dije @ 2009 06 18, 23:08)
O- gera tema diskusijoms.

gulint ziuret negerai schmoll.gif cia faktas... bet jei tures lipt ir tinges, tai gal susiras kitu uzsiemimu? as net ir kilima mazajai uzsakiau ( jai ant ju labai patika,o pas mus namie ne vieno nera ) kad tik jai ten patiktu uzsiiminet kuo ji nores... visus zaislus ten sutysiu- tegu krauso, zaidzia...
del miegamojo jau rasiau... pas mus jis nenaudojamas... gal kadanors... ai dabar vakarais PAGAUK KAMPA per LTV paziuriu jei jau bunu lovoj biggrin.gif o pusryciu i antra auksta pas mus neiprasta nestis... tai nori nenori 10ta jau visi buna apacioje biggrin.gif
del zalos-kartais praeidama pro svetainej stovinti LSD telika jauciu KOX JIS IKAITES, kai ziurimas ilgiau! to nesijaucia kambary, nes erdve 60kv su 8metru lubom, bet mazam kambary net ir perpus mazesnis manau net prikaitintu... apie laukus net nesneku... einam link to, kad telefonu i antra auksta isvis nesinest smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2009 06 18, 13:09)
o jus vaiko kambary telika statysit?  blink.gif


daug kas stato - ir telikus, ir kompiuterius. teisė rinktis mirksiukas.gif
ir nuo vaiko dar priklauso, kiek jis tą teliką žiūrės, čia jau tėvelių įdirbis pasimatys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 19 birželio 2009 - 08:05
QUOTE(zemec @ 2009 06 18, 15:50)
Redos, liuks sprendimas ir kambariukas liuks atrodo! thumbup.gif O kaip jus ta pakyla daret? Kazkoki kaip rema, o paskui tvirtinot ar kaip? g.gif Nes tai turi buti pakankamai tvirta, kad vaikstant neiluztu! g.gif


Ten yra atramos tokios, jų yra 4 į plotį ir po 4 į ilgį, tai viso 16. Ant jų padarytas rėmas, o prie rėmo tvirtintos grindinės storos lentos. Lentų storis apie 5 cm. Vyras sakė, kad be šansų įgriūti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(muminukas @ 2009 06 19, 08:03)
daug kas stato - ir telikus, ir kompiuterius. teisė rinktis  mirksiukas.gif
ir nuo vaiko dar priklauso, kiek jis tą teliką žiūrės, čia jau tėvelių įdirbis pasimatys.


Taip, teisė rinktis, tą ir norėjau pasakyti. Todėl tokių "išpūstų akių", kad kažkas stato televizorių vaikų kambaryje - nesuprantu, bet čia jau atskira tema su tuo tieliku gaunasi.

Mano vaikai televizorių pasižiūri savaitgalio rytais (tuo leisdami man pamiegoti ilgiau) ir vakare, jeigu rodo kokį įdomu filmą. Bežiūrėdami tą super įdomu filmą užmiega per kelias minutes. Tereikia išjungti televizorių. Dienos metu nelabai kas jį jungia, nes yra svarbesnių užsiėmimų. Kabelinės vaikų kambaryje nėra, todėl animacinių filmukų peržiūra nesusirgo. Kompo namuose išvis nėra, atvežamas nešiojamas tuo atveju, jeigu vyresniajai kažko rimto (pvz dėl mokyklos projektų) prireikia. Žodžiu, tas tielikas laisvai gali būti vaikų kambaryje ir vaikas nebūtinai bus prie jo prilipęs. O gal dėl to ir neprilipęs, kad žino, jog visada galės įsijungti g.gif . Juk visada įdomiau tai, kas draudžiama arba griežtai kontroliuojama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 06 19, 08:03)
daug kas stato - ir telikus, ir kompiuterius. teisė rinktis  mirksiukas.gif
ir nuo vaiko dar priklauso, kiek jis tą teliką žiūrės, čia jau tėvelių įdirbis pasimatys.


Na maniškis visai gulomis nežiūri, pusiausėda.
Dėl kompiuterio- tai gal dabar dar ir neduosim, bet nu metai kiti ir vistiek reikės pastatyti. mastau.gif

Man irgi kažkaip atrodo, jei viakas suklabamas, paklusnus, galima nustatyti taisykles kada teliką žiūrėti, kada jau per vėlu. Žiūrėsim pagal bendrą situaciją- pradžioj nedėsim, bet jei matysim kad jam visgi patogiau būtų turėti - pastatysime. O jei matysim , kad kenkia, žiūri iki išnaktų ir pan.- nu ką- išnešim.. lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Redos @ 2009 06 19, 09:22)

Mano vaikai televizorių pasižiūri savaitgalio rytais (tuo leisdami man pamiegoti ilgiau) ir vakare, jeigu rodo kokį įdomu filmą. ....


drinks_cheers.gif va pas mus ir tas pats. Kabelinės nėra (o kai ji bus, tebus tik prie pagr teliko svetainėj-) tai težiūri tik multikus per LNK, TV3, bet kaip žinia- jų gi nerodo ištisai, ar vėlų vakarą.
Atsakyti
QUOTE(Aiva. @ 2009 06 11, 21:15)
turiu klausimuka. reikia uzsakyti dukrytei lova, ir pasimeciau del ismatavimu. kokie paprastai buna ciuziniu standartai? kokie turi buti ismatavimai? mes galvojom apie 190x90, bet paziurejau, kad daug ciuziniu yra 200x90 g.gif kokiu ismataimu lovytes uzsakinejot? mergytei 3 metukai, bet tikimes, kad lova bus bent 5 metams  biggrin.gif aciu uz info.

pagalvojau, kad tokiam mažam vaikui dvimetrinė lova labai didelė.. ar nemanot taip g.gif mes turim prasiilginančią lovytę. pažiūrėjau, nieko ten labai sudėtingo pagaminti. ir mano galva, gera ssprendimas vaikui augant smile.gif

tik šiaip, pamąstymai smile.gif



Redos, pažiūrėjau, ir galvoju, kur gi matyta biggrin.gif
šauniai įgyvendinta idėja.
Atsakyti