Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(laukine @ 2009 06 17, 15:31)
ahak aip idomiai, o tai kad prie tu stalu pereiti,reik lipt tais laipteliais? per viduriuka?
kur uzsisakinejot?



Taip, lipti laiptukais per viduriuką biggrin.gif Užsakinėjau tai pas baldininkus tokius, tik pakylą darėmės patys.
Papildyta:
QUOTE(jeila @ 2009 06 17, 16:34)
o pagaliau jau turim pavyzduka kaip pritaikytos uzsienio idejos  thumbup.gif  laaaabai truksta kokiu sviesiu uzuolaidu ar romaneciu smile.gif ir lempos "vaikiskesnes", bet siaip liuks  thumbup.gif  o spalvas merginos issirinko ar cia jusu sprendimas? man kazkaip mergytem dabar ant bangos viskas kas sviesiu spalvu smile.gif kai sienos sviesios,tai i akis tamsios plokstes nekrenta,bet va tamsiam kampe spinta jau tamsoka  g.gif  na bet cia mano nuomone... be to jei plokste dazyta,tai ja bet kada galima perdazyt  blush2.gif


Taip, užuolaidos, lempa, kėdės dar bus viskas pakeista. Spinta nėra tamsiam kampe, nes tas kambarys labai šviesus visas. Čia tokia foto nelabai vykusi. Plokštes pareguliavau aš. Ale vaikiškų variantų atsisakėm, nes jau turėjom. O visgi baldus darėmės ilgam laikui. Vyresnėlė jau į paaugles šoka, todėl labai patenkinta baldais, kurie "kaip pas suaugusius".
Papildyta:
QUOTE(Nanda @ 2009 06 17, 16:47)
Laukiau kada kas įdės įitą įgyvendintą idėją su pakyla ir ištraukiamom lovom biggrin.gif Nepamenu tik ar jūs apie tai kalbėjot ir projektuką įmetę buvot ar kita forumietė  g.gif  Dabar realiai matau, kad mintis įgyvendinta tikrai liuks  thumbup.gif o detalės pataisys viską, kas negerai ir sena mirksiukas.gif


Čia viena forumietė įmetė, o aš labai staigiai pasičiupau idėją, nes jau 2 metus galvojau kaip pailgam kambaryje įkišti 2 lovas, 2 stalus ir spintą ir nepadaryti iš kambario vagono. O čia ir žaidimam ant žemės liko labai daug, ir kambarys "sukvadratiškėjo" ir abi po savo stalą turi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Redos: 17 birželio 2009 - 17:22
QUOTE(Redos @ 2009 06 17, 17:22)

Čia viena forumietė įmetė, o aš labai staigiai pasičiupau idėją, nes jau 2 metus galvojau kaip pailgam kambaryje įkišti 2 lovas, 2 stalus ir spintą ir nepadaryti iš kambario vagono. O čia ir žaidimam ant žemės liko labai daug, ir kambarys "sukvadratiškėjo" ir abi po savo stalą turi.


thumbup.gif šaunuolė first.gif

mums reiks kažkaip sugalvoti, kaip šlaitinį kambarį su langu ir durimis durnoj vietoj pritaikyti 2 vaikams doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Redos @ 2009 06 17, 17:22)
Taip, lipti laiptukais per viduriuką  biggrin.gif Užsakinėjau tai pas baldininkus tokius, tik pakylą darėmės patys.
Papildyta:
Taip, užuolaidos, lempa, kėdės dar bus viskas pakeista. Spinta nėra tamsiam kampe, nes tas kambarys labai šviesus visas. Čia tokia foto nelabai vykusi. Plokštes pareguliavau aš. Ale vaikiškų variantų atsisakėm, nes jau turėjom. O visgi baldus darėmės ilgam laikui. Vyresnėlė jau į paaugles šoka, todėl labai patenkinta baldais, kurie "kaip pas suaugusius".
Papildyta:
Čia viena forumietė įmetė, o aš labai staigiai pasičiupau idėją, nes jau 2 metus galvojau kaip pailgam kambaryje įkišti 2 lovas, 2 stalus ir spintą ir nepadaryti iš kambario vagono. O čia ir žaidimam ant žemės liko labai daug, ir kambarys "sukvadratiškėjo" ir abi po savo stalą turi.

tikrai sauniai isspresta, svarbiausia, kad vaikai turi erdves zaisti, ne viskas uzspausta, kaip buna mazuose kambariuose. tik norejau paklausti, kai darete pakyla ir laiptukus, ar sedint ir vazinejant ant kedutes bei lipant, nera girgzdejimo? o lovytes pilnai issitraukia, kaip isvalote dulkes po pakyla, tikriausiai nuo patalu pilna puku buna? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Redos @ 2009 06 17, 14:23)
Pakyla - viršuje stalai, apacioje issitraukia lovos, kurias kai sustumi, ale tokie foteliai gaunasi.

Super idėja bigsmile.gif Pirmą kartą girdžiu ir matau, bet labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillita @ 2009 06 17, 18:20)
tikrai sauniai isspresta, svarbiausia, kad vaikai turi erdves zaisti, ne viskas uzspausta, kaip buna mazuose kambariuose. tik norejau paklausti, kai darete pakyla ir laiptukus, ar sedint ir vazinejant ant kedutes bei lipant, nera girgzdejimo? o lovytes pilnai issitraukia, kaip isvalote dulkes po pakyla, tikriausiai nuo patalu pilna puku buna? smile.gif


Girgždėjimo kolkas nėra jokio. Lovos pilnai išsitraukia ir gali išsivalyti viską. Na aišku lįsti reikia, patogumo nedaug, bet nieko.
Atsakyti
Mes irgi norime pasigirti naujais baldais:
user posted image
[url=http://img20.imageshack.us/i/1000042.jpg/][img]
http://img20.imagesh...1000044v.th.jpg[/img][/urlduser posted image
Reikia sustatyti daiktus ir atrodys šauniau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktner: 17 birželio 2009 - 19:14
QUOTE(Nanda @ 2009 06 17, 16:47)
Laukiau kada kas įdės įitą įgyvendintą idėją su pakyla ir ištraukiamom lovom biggrin.gif Nepamenu tik ar jūs apie tai kalbėjot ir projektuką įmetę buvot ar kita forumietė  g.gif  Dabar realiai matau, kad mintis įgyvendinta tikrai liuks  thumbup.gif o detalės pataisys viską, kas negerai ir sena mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Aš irgi laukiau... bigsmile.gif
ir pritariu Nandos mintims ir pagyroms. Tikrai labai viskas suuupeeer thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ŠAUNUOLĖ first.gif
Atsakyti
QUOTE(Redos @ 2009 06 17, 14:23)
Na tai va, įdėsiu ir aš savo vaikų baldus. Tik ne viskas baigta dar. "Nematykite" lango, kėdžių, liustros ir šiaip visokių smulkmenų.

user posted image

Pakyla - viršuje stalai, apacioje issitraukia lovos, kurias kai sustumi, ale tokie foteliai gaunasi.
user posted image

Spinta priešais lovas.

Truputį kokybė prastoka, bet esmė matosi  biggrin.gif

koks fainas vaiku kambariukas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2009 06 17, 18:58)
Mes irgi norime pasigirti naujais baldais:


o toje sekcijoje stalciai ne per aukstai?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillita @ 2009 06 18, 13:41)
o toje sekcijoje stalciai ne per aukstai??  g.gif

Ištikrųjų ten neturėjo būti stalčiai, bet paskutiniu momentu aš apsigalvojau..... buvom televizorių į nišą pastatę, liuks atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Redos @ 2009 06 17, 18:22)
Taip, lipti laiptukais per viduriuką  biggrin.gif Užsakinėjau tai pas baldininkus tokius, tik pakylą darėmės patys.
Papildyta:
Taip, užuolaidos, lempa, kėdės dar bus viskas pakeista. Spinta nėra tamsiam kampe, nes tas kambarys labai šviesus visas. Čia tokia foto nelabai vykusi. Plokštes pareguliavau aš. Ale vaikiškų variantų atsisakėm, nes jau turėjom. O visgi baldus darėmės ilgam laikui. Vyresnėlė jau į paaugles šoka, todėl labai patenkinta baldais, kurie "kaip pas suaugusius".

pamenu,kad mastet kur daryt patalynes deze-ji laiptukuose paslepta??
siaip manu,kad bus isspaustas maximumas ka galima padaryt is pailgo kambario thumbup.gif mano brolis toki turejo,tai kiek pamenu ir buvo kaip vagonas lotuliukas.gif

Na del spalvyciu cia tik mano nuomone... pas mane gi mergyte dar tik dvimetine smile.gif gavom savo baldelius-balinto uosio,tai vis uzeinu paziuret kaip man jie patinka... visi krasciukai uzapvalinti wub.gif jokiu staciu kampu wub.gif kai bus desimtmete bala zino ko uzsinores,o dabar viska padariau vaikiskai blush2.gif

QUOTE(viktner @ 2009 06 18, 13:09)
Ištikrųjų ten neturėjo būti stalčiai, bet paskutiniu momentu aš apsigalvojau..... buvom televizorių į  nišą pastatę, liuks atrodo thumbup.gif

o jus vaiko kambary telika statysit? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jeila: 18 birželio 2009 - 13:12
QUOTE(jeila @ 2009 06 18, 15:09)
pamenu,kad mastet kur daryt patalynes deze-ji laiptukuose paslepta??
siaip manu,kad bus isspaustas maximumas ka galima padaryt is pailgo kambario  thumbup.gif  mano brolis toki turejo,tai kiek pamenu ir buvo kaip vagonas  lotuliukas.gif

Na del spalvyciu cia tik mano nuomone... pas mane gi mergyte dar tik dvimetine smile.gif gavom savo baldelius-balinto uosio,tai vis uzeinu paziuret kaip man jie patinka... visi krasciukai uzapvalinti  wub.gif  jokiu staciu kampu  wub.gif  kai bus desimtmete bala zino ko uzsinores,o dabar viska padariau vaikiskai  blush2.gif
o jus vaiko kambary telika statysit?  blink.gif

Ateityje.Juk baldų nedarai 2-3 metams....
Atsakyti