Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

QUOTE(Forgete @ 2009 06 11, 21:45)
nestandartinis ciuzinys turi but gaminamas ir kainuoja 50proc brangiau nei standartinis. Musu drugai jau pasimoke su nestandartine lova. bereikalingos problemos. Paklodziu su guma taip pat nestandartinems lovoms negausit.


o 180x90 nestandartas? g.gif tik 200x90?
Atsakyti
QUOTE(Aiva. @ 2009 06 11, 21:49)
o 180x90 nestandartas? g.gif tik 200x90?

ziurejau lonas.lt tai nematau tokiu ismatavimu.
Atsakyti
QUOTE(une @ 2009 06 08, 16:45)
(ir aplamai, pagalvojau, gal reiktu atsidaryti parduotuvyte randarbiu skelbimuose  g.gif  g.gif  )

būtinai wink.gif

QUOTE(Forgete @ 2009 06 11, 21:45)
nestandartinis ciuzinys turi but gaminamas ir kainuoja 50proc brangiau nei standartinis. Musu drugai jau pasimoke su nestandartine lova. bereikalingos problemos. Paklodziu su guma taip pat nestandartinems lovoms negausit.

netiesa. mes turim nestandartinę lovą (pailgintą) ir čiužinys gemegoje 10 proc brangiau, klausinėjausi kainų isku ir dar kažkur, tai maximum 30 proc brangiau, bet tai natūralu, nes ir pats čiužinys ilgesnis už standartinį.
o paklodžių tai taip, sunkiau, bet jei kuri tampresnė, tokia alia frotinė, tai užsitempia.
žodžiu, man tas menkas nepatogumas dėl paklodžių paieškos ar vos vos didesnė kaina, kurią sumoki vieną kartą daugiau, pilnai atperka su kaupu patogumą miegoti. mes aukšti, tai lovos ilgis labai svarbu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 11 birželio 2009 - 22:12
QUOTE(Forgete @ 2009 06 11, 22:19)
ziurejau lonas.lt tai nematau tokiu ismatavimu.


Lonas.lt rašo ir nestandartinių kainas (kiek kvadratinis metras kainuoja), tai normalios kainos, sakyčiau, lyginant su standratiniais g.gif
Atsakyti
aciu, pakeitem lovytes ismatavimus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, gal domintu tokia vaikiski baldeliai uz nedidele kaina:4u:

http://www.ikea.com/...oducts/80099163, yra ir rozine 4u.gif
http://www.ikea.com/...oducts/50077247
Tokia yra ir mazesne, kaip sios virsutine dalis smile.gif

Cia gal ne visai i tema, bet siek tiek ir tinka smile.gif Pati turiu tokius baldelius, tik vaiko kambarys dar nevisiskai sukomplektuotas, tai nesirodom kol kas biggrin.gif
O pas jus temelej kokiu groziu prisiziurejau wub.gif
Atsakyti
Mane domina paskutinioji foto,kiek ta spintute kainuotu?
Atsakyti
Na tai va, įdėsiu ir aš savo vaikų baldus. Tik ne viskas baigta dar. "Nematykite" lango, kėdžių, liustros ir šiaip visokių smulkmenų.

user posted image

Pakyla - viršuje stalai, apacioje issitraukia lovos, kurias kai sustumi, ale tokie foteliai gaunasi.


user posted image

Spinta priešais lovas.

Truputį kokybė prastoka, bet esmė matosi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Redos: 17 birželio 2009 - 14:26
pafotkink, kad geriau matytųsi smile.gif šiaip labai įdomiai smile.gif
Atsakyti
ahak aip idomiai, o tai kad prie tu stalu pereiti,reik lipt tais laipteliais? per viduriuka?
kur uzsisakinejot?
Atsakyti
QUOTE(Redos @ 2009 06 17, 15:23)
Na tai va, įdėsiu ir aš savo vaikų baldus. Tik ne viskas baigta dar. "Nematykite" lango, kėdžių, liustros ir šiaip visokių smulkmenų.

user posted image

Pakyla - viršuje stalai, apacioje issitraukia lovos, kurias kai sustumi, ale tokie foteliai gaunasi.
user posted image

Spinta priešais lovas.

Truputį kokybė prastoka, bet esmė matosi  biggrin.gif

o pagaliau jau turim pavyzduka kaip pritaikytos uzsienio idejos thumbup.gif laaaabai truksta kokiu sviesiu uzuolaidu ar romaneciu smile.gif ir lempos "vaikiskesnes", bet siaip liuks thumbup.gif o spalvas merginos issirinko ar cia jusu sprendimas? man kazkaip mergytem dabar ant bangos viskas kas sviesiu spalvu smile.gif kai sienos sviesios,tai i akis tamsios plokstes nekrenta,bet va tamsiam kampe spinta jau tamsoka g.gif na bet cia mano nuomone... be to jei plokste dazyta,tai ja bet kada galima perdazyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Redos @ 2009 06 17, 14:23)
Na tai va, įdėsiu ir aš savo vaikų baldus. Tik ne viskas baigta dar.


Laukiau kada kas įdės įitą įgyvendintą idėją su pakyla ir ištraukiamom lovom biggrin.gif Nepamenu tik ar jūs apie tai kalbėjot ir projektuką įmetę buvot ar kita forumietė g.gif Dabar realiai matau, kad mintis įgyvendinta tikrai liuks thumbup.gif o detalės pataisys viską, kas negerai ir sena mirksiukas.gif
Atsakyti