Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys -11 tema, mūsų mažujų

9 tema
10 tema

user posted image
Papildyta:
Įdomus daikčiukas kėdei pakepti
user posted image
patiko dizainas smile.gif
user posted image

manau labai fainas uzsiemimas vaikams thumbup.gif (pati mielai padailinciau nuotraukas) biggrin.gif
user posted image

fainas stalas:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 22 gegužės 2009 - 09:18
bigsmile.gif
a gal kas nori pirkti toki lapa kaip pirmoj nuotraukelej???

as atsisiunciau
bet mum jis taip ir nepritapo prie kambario...galvojau kad tiks ir deres..
bet kadangi pas mum juros tema ir melsva gelsva
tai zalias lapas buvo ne i tema doh.gif

taigi jei kas nori tokio lapo galit i AZ rasyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 22 gegužės 2009 - 09:23
QUOTE(dije @ 2009 05 22, 09:06)
manau pastatoma nes kojelės yra. Bet ir prie sienos reikės tvirtinti, kad vaikas neužsiverstų.


gali būti. bet spintutė gan atvira, kaži ar tas jos tvirtinimas išliks nematomas g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2009 05 22, 09:22)
bigsmile.gif
a gal kas nori pirkti toki lapa kaip pirmoj nuotraukelej???

as atsisiunciau
bet mum jis taip ir nepritapo prie kambario...galvojau kad tiks ir deres..
bet kadangi pas mum juros tema ir melsva gelsva
tai zalias lapas buvo ne i tema  doh.gif

taigi jei kas nori tokio lapo galit i AZ rasyti  4u.gif


parasiau jums i AZ bigsmile.gif


QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 05 22, 09:23)
gali būti. bet spintutė gan atvira, kaži ar tas jos tvirtinimas išliks nematomas  g.gif


geras meistras tikrai pritvirtina taip kad nesimato, tik reikia labai tiksliai pamatuoti auksti, kad nepakibtu koki puse cm nuo grindu. rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 05 22, 09:23)
gali būti. bet spintutė gan atvira, kaži ar tas jos tvirtinimas išliks nematomas  g.gif


bet kokiu atveju - žiūriu, kad apačia neišnaudota nei pakabinus, nei pastačius mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 05 22, 10:29)
bet kokiu atveju - žiūriu, kad apačia neišnaudota nei pakabinus, nei pastačius mastau.gif


pastačius gali grindis kaip lentyną padaryt. dėžutėm kokiom sudėt ar padaryt garažą didesnėm mašinom g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 05 22, 10:31)
pastačius gali grindis kaip lentyną padaryt. dėžutėm kokiom sudėt ar padaryt garažą didesnėm mašinom  g.gif


nebent mastau.gif bet mums vaikiškom knygom reikia - iškraustyti iš mano lentynos biggrin.gif žinai, dar teoriniuose apmąstymuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 05 22, 10:33)
nebent mastau.gif bet mums vaikiškom knygom reikia - iškraustyti iš mano lentynos  biggrin.gif žinai, dar teoriniuose apmąstymuose  g.gif


pas mus knygos kol kas ale pintoj dėžėj, o kadanors ateity po kokių 5 metų planuojam pirkt baldus su visom lentynom ir lova įmontuota. tai ko gero neteks sukt galvos dėl atskirų detalių blush2.gif
Papildyta:
o kažko tokio knygom nenorit?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2009 05 22, 10:22)
bigsmile.gif
a gal kas nori pirkti toki lapa kaip pirmoj nuotraukelej???

as atsisiunciau
bet mum jis taip ir nepritapo prie kambario...galvojau kad tiks ir deres..
bet kadangi pas mum juros tema ir melsva gelsva
tai zalias lapas buvo ne i tema  doh.gif

taigi jei kas nori tokio lapo galit i AZ rasyti  4u.gif

mums kaip ir tiktu nes fototapetas su dziunglemis ale nu niekur as jo neikisciau doh.gif
as jau renku aksesuarus kambariukui ir greitai pasirodysime biggrin.gif
tiesa gal kas zino kur gauti koki zalia kilimuka su lapeliais ar pan?
Atsakyti
QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 05 22, 10:38)
pas mus knygos kol kas ale pintoj dėžėj, o kadanors  ateity po kokių 5 metų planuojam pirkt baldus su visom lentynom ir lova įmontuota. tai ko gero neteks sukt galvos dėl atskirų detalių  blush2.gif


user posted image
mano spinta ir mano knygos biggrin.gif maivausi blush2.gif niu, yra ir kelios mb knygos, bet didžioji dauguma mano. svajonė buvo tokios lentynos wub.gif

niu, jūsų dar mažiukas, tai jam svarbiausia lovelė ir žaislai, kitų baldų dar nėra labai būtina. o Jonas tai jau ir vienas savo kambaryje pabūva, tai jau reiia vaikui sutvarkyti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 05 22, 10:40)

o kažko tokio knygom nenorit?
user posted image


gražu bigsmile.gif tik knygoms gal nelabai patogu, kai nugarėlių nesimato mastau.gif einu la redoute žiūrinėti smile.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 05 22, 10:40)
o kažko tokio knygom nenorit?
user posted image


mes tiek knygelių jau turim - netilptų į tokį vežimuką. rolleyes.gif O ir man nelabai jis- ratukai gali grindis paraižyti daugiau rar mažiau.

QUOTE(muminukas @ 2009 05 22, 10:42)
user posted image
mano spinta ir mano knygos  biggrin.gif maivausi  blush2.gif niu, yra ir kelios mb knygos, bet didžioji dauguma mano. svajonė buvo tokios lentynos  wub.gif

niu, jūsų dar mažiukas, tai jam svarbiausia lovelė ir žaislai, kitų baldų dar nėra labai būtina. o Jonas tai jau ir vienas savo kambaryje pabūva, tai jau reiia vaikui sutvarkyti  smile.gif
Papildyta:
gražu  bigsmile.gif tik knygoms gal nelabai patogu, kai nugarėlių nesimato mastau.gif einu la redoute žiūrinėti smile.gif aciuks.gif


thumbup.gif mano VIZIJA...tokią lentyną įsivaizduoju mūsų darbo kambaryje. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 05 22, 14:01)
mes tiek knygelių jau turim - netilptų į tokį vežimuką.  rolleyes.gif  O ir man nelabai jis- ratukai gali grindis paraižyti daugiau rar mažiau.
thumbup.gif  mano VIZIJA...tokią lentyną įsivaizduoju mūsų darbo kambaryje.  bigsmile.gif


Darbo kambary tai taip, bet jei tos lentynos buto gerajam kambary, tai ne schmoll.gif uzdengciau su slenkanciom durim rolleyes.gif
Man netvarkos ispudis kai jos atviros ax.gif ir slegianciai veiktu mane
Atsakyti