Įkraunama...
Įkraunama...

Pamatai

mildutes_teciui: labai aciu 4u.gif, lauksiu ax.gif

mano konstruktorius del vingiuotu poliu sypsosi: "sakau, kad reikia dali rostverko daryti bendra ir tik po to - sumustini" - na ... ir neturiu kontrargumentu. Jei su tom "galvom" neiseis, teks daryti kaip "nutapyta" mastau.gif

ziuriu i EGLEJA-os paskutine nuotrauka, jei ir pabegusi poliu su pamatu paplatinimu apkabino.
Atsakyti
ei...
kur visi dingo????
Atsakyti
QUOTE(Bircis @ 2009 09 22, 13:35)
mildutes_teciui: labai aciu 4u.gif,  lauksiu  ax.gif

mano konstruktorius del vingiuotu poliu sypsosi: "sakau, kad reikia dali rostverko daryti bendra ir tik po to - sumustini"  - na ... ir neturiu kontrargumentu. Jei su tom "galvom" neiseis, teks daryti kaip "nutapyta"  mastau.gif

ziuriu i EGLEJA-os paskutine nuotrauka, jei ir pabegusi poliu su pamatu paplatinimu apkabino.



Va cia siokia tokia galvena, tiesa ant tos galvenos cia remiasi kolona, bet jei vietoj jos remtusi rostverkas, tai viskas tavrkoje, kaip ir matoma, jog galvena paarmuota dviem horizontaliais tinkliukais. Tinkliuko armatura priklausytu nuo to kokia konsole (prasikisanti is poliaus) gautusi.
user posted image

Taciau, praktikoje turetu buti islaikomi sie reikalavimai:
Atskirų pamatų centrų nuokrypos nuo projektinių ašių neturi viršyti 50mm abiem kryptimis: ekscentricitetas turi būti įvertintas skaičiuojant pamatus;
Pamatų viršus gali būti ne daugiau kaip 20mm aukščiau ar žemiau už projekte nurodytą lygi;

Atsakyti
mildutes_teciui: labai labai aciu
p.s. ta "pabegusi" poliu nusprendziau nenaudoti, o isgrezti salia kita verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bircis: 01 spalio 2009 - 15:39
Patarkit,kaip geriau siltint pamata g.gif Po 5cm is lauko ir is vidaus,ar 10cm tik is lauko? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sindea @ 2009 10 02, 18:53)
Patarkit,kaip geriau siltint pamata g.gif Po 5cm is lauko ir is vidaus,ar 10cm tik is lauko? unsure.gif


Mano pasiulymas buti is lauko.
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2009 10 03, 08:50)
Mano pasiulymas buti is lauko.

Aciu :4u:Ko gero tai ir reiks daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2009 10 03, 07:50)
Mano pasiulymas buti is lauko.

O jeigu pas mane pvz projekte tik iš vidaus parodyta,apdaila -klinkeris ar kt plytos ,tai vistiek iš lauko dėt putplastį ant pamato? O reikia su Disperbit ar kuo kitu nuptept juos prieš klijuojant,tam kad hidroizoliuoti ?
Atsakyti
Laba visiems!


Turiu daug kalausimu gal galetumet pagelbėt ?

Pirma paaiškinsiu situacija:


Noriu daryt griežtinius (polinius) pamatus bet sklypas ant slaito.
Vienoi namo puse gaunasi aukščiau kito ant ~1.2 metro
Ir dabar nuieme augalini sluoksni tai dar daugiau skirtumas ne vienam šone augalinis buvo 0.20m o kitam 0.50m
Zodziu reikia pripilt žemes maždaug 1.5m vienam šone kad rostverka galima butu padaryt.
Žeme priemolis/molis tai sake tokia ir užpilinet, tai nuo viršaus sklypo nustumie i apačia bet vistiek triuksta. Tai sako atvežt molio - molio su smieliu kad kaip griez
skyles poliams nebirentu.

Ar neko blogo kad bus po namu tas molis bus?

Kitas klausimas, gal kas galietu pokomentuoti ar gerai konstruktorius man padare projekta pamatams, kaškaip man keista, kai kur yra labai arti viens kito poliai, aukstis poliu nesiskiria nuo nuolydžio nejudintos žemes, ar tai normalu?

user posted image

Geolog Grafikas

Geolog Grafikas2

Poliai
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2009 10 03, 18:16)
O jeigu pas mane pvz projekte tik iš vidaus parodyta,apdaila -klinkeris ar kt plytos ,tai vistiek iš lauko dėt putplastį ant pamato? O reikia su Disperbit ar kuo kitu nuptept juos prieš klijuojant,tam kad hidroizoliuoti ?


jei siena trisluoksne (t.y. klinkeris +apsiltinimas+blokai) ir jus nenorite daryti "trisluoksni" pamata - tai apsiltinimas pagal vidini pamato perimetra.
dabar "nemadinga" kai pamatas platesnis uz siena lotuliukas.gif - jei rimtai, butu gerai, kad pamato ir sienos sandura nesutaptu su jusu grindu lygiu, t.y. geriau toje vietoje butu siltinimo medziaga - kad "netrauktu" rolleyes.gif
Papildyta:
to Stevas: kuom tau blogas molis - jis puikus silumos akumuliatorius!
as pati ketinu uzpilineti moliu apie 0.80 m (t.p. iskelineju) ir tik virsutini sluoksni skalda (ir dar drenazo kanalus). Tik manau, kad jis sunkiau susiguli (ir manau nelabai ji sutrombuosi unsure.gif ) Bet po to ... kai sausas jis kaip plyta (neveltui senoliai is jo grindis dare) man po sulinio kasimo buvo didziule kruva molio - tai per vasara: perlyjo, perdziuvo - ir kai nusprendziau ja panaikinti tai tik su kastuvu pasokinejau aplink ir shish, kaip i betona wacko.gif . dabar kai palijo teks dar kart pabandyti hihihi.gif
Atsakyti
[quote=stevas,2009 10 04, 23:08]

Ar neko blogo kad bus po namu tas molis bus?

Kitas klausimas, gal kas galietu pokomentuoti ar gerai konstruktorius man padare projekta pamatams, kaškaip man keista, kai kur yra labai arti viens kito poliai, aukstis poliu nesiskiria nuo nuolydžio nejudintos žemes, ar tai normalu?


Po namu (grindimis) galit tankinti ir moli. Bet jis turi buti pakankamai sausas, kad susitankintu. Taip pat tinkamas butu ir smelis

O apie polius - nelabai ten matosi tie skaiciukai, bet minimalus atstumas tarp poliu turetu but 3 diametrai. O pas jus poliai atrodo 300mm, vadinasi tarp poliu centru minimaliai 900mm. Del poliu ilgio, tai cia jau reiketu daugiau pasistudijuoti. Is tiesu reikia zinoti kokia 0.00 altidude? pasiziureti kiek jie ilenda nuo 0.00 i grunta. Is esmes i tai gal ir yra projekte atsizvelgta
Atsakyti
Ritoj turėtu atvežt molio bet jisai nelabai ir sausas. Ar tai labai blogai? Gal ji vietoj kaip nors maišyti su smeliu? Ar tas molis ne pradies sušalus judinti polius?

[To mildutes tetis] vietomis yra tarp poliu ir 370mm tenais kur kampas ir bus kaminas, ir tai yra tokiu vietu 620mm 750mm. Tai cia kaip konstruktoriaus klaida ar kas?

Poliu gylis yra dveju matmenu 3.00m ir 4.20m. Bet tenai kur bus pripilta žemes/molio ~1.50m yra ir 3.00m poliai tai gausis kad tik 1.50m nejudintam grunte! Ar užteks tiek pagal mano geolog. tyrimus??
Atsakyti