Įkraunama...
Įkraunama...

Pamatai

QUOTE(mildutes tetis @ 2009 09 17, 18:08)
Priklauso koks polius ir kaip jame isdeliota armatura. Jei polius mazo diametro, tai galvenos virsuje uzdeti reiketu tinkliuka plius paties poliaus armatura kuri ieina i rostverka


einu i biblioteka... nors vizualiai neatsimenu ar buvo galvenos ar ne gelzb.konst.vadovelyje.

ir dar klausimukas.. cia vis minit, kad po kaminu polius dedat. Pas mane po kaminais atskiras pamatas nuo rostverko, teisingiau po rostverku. net riebiai nupiestos deformacines siules ir uzrasyta. g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bircis: 18 rugsėjo 2009 - 07:48
QUOTE(serzas @ 2009 09 17, 21:55)
Tik cia karkasine siena pavaizduota. bet jeigu grindys auksciau uz pamata ir polistirolio yra virs pamato, tai salcio tiltelis pasinaikina nuo pamato, tik vat pati siena gali truputi salti nuo pamato, kazin kiek?  g.gif
user posted image


Visa laika kalba buvo apie murine siena ir apie klinkerio apdaila. Atidziau sekite tema. O pries tai buvo pamineta, kad rostverkas nebutinas dvigubas tik karkasinio namo variantui apdailai naudojant klinkeri. Kas ir parodyta jusu pateiktame brezinuke.
Atsakyti
sveiki,noreciau paklausti,per kiek laiko sudedami klpjiniai pamatams,pas mus jie apie 55 beginiai metrai,musu darbininkai labai jau pasyviai dyrba,nuoketvirtadienio deda,ryt zada armatura virinti,ir tie klojiniai man kokie tai kreivi,jie sako viskas cia dar issitiesys.kazko man baisu darosi,kad pamatai kreivi nebutu,o vyras isvazeves,kaip su moterim gal issidirbineja? g.gif
Atsakyti
[quote=egleja,2009 09 18, 18:58]
sveiki,noreciau paklausti,per kiek laiko sudedami klpjiniai pamatams,pas mus jie apie 55 beginiai metrai,musu darbininkai labai jau pasyviai dyrba,nuoketvirtadienio deda,ryt zada armatura virinti,ir tie klojiniai man kokie tai kreivi,jie sako viskas cia dar issitiesys.kazko man baisu darosi,kad pamatai kreivi nebutu,o vyras isvazeves,kaip su moterim gal issidirbineja? g.gif

niekas neissities, tik dar labiau sukryps! Tegu tik taiso...

p.s. rolleyes.gif nusilauzk naga,susinervink ir tiesiai pas darbininkus, bus lengva issakyti ka apie visa tai galvoji ir kad pinigu uz ta sh..nemokesi! schmoll.gif
na, aisku, tai tik pokstas, bet jei neri i statybu pasauli, tai pasiruosk buti reikli ir griezta,kitaip teks griauztis ar moketi papildomai (taisymui,perdarymui...) drasiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2009 09 18, 17:58)
sveiki,noreciau paklausti,per kiek laiko sudedami klpjiniai pamatams,pas mus jie apie 55 beginiai metrai,musu darbininkai labai jau pasyviai dyrba,nuoketvirtadienio deda,ryt zada armatura virinti,ir tie klojiniai man kokie tai kreivi,jie sako viskas cia dar issitiesys.kazko man baisu darosi,kad pamatai kreivi nebutu,o vyras isvazeves,kaip su moterim gal issidirbineja? g.gif

jei klojinai pilnai išramstyti,tai jokiu kreivumų neturi būti,niekas ten savaime neišsitiesins.Gali būti kad jie kol nesuvirino armatūros karkasų ir jų nesudėjo į klojinius dar pilnai klojinių nesutvirtino.Bet čia tik mano nuomonė.Nematant negali spresti.Nufotografuok ir įdėk čia nuotraukas,bus aiškiau.

Atsakyti
dekui uz patarimus amadai ir birciui,vakare nufotkinsiu ir ydesiu,nuejau sujais ir snekejau,tai matai jie nedyrbo,kad svarkes neturejo,tai ytariu cia ju reikalas.mes kaip taremes moket uz begini metra,tai man ne i galva paklaust ar jie svarkia turi,ar jie kastuvus turi,o sendien dar ir kvita uz elektrodus atnese,tai visai kantrybe truko wacko.gif ,galu gale,dar armarura apsiskaiciavo,pritruko,o ryt is vis sake ne nedirbs.kazkoks siaubas
Atsakyti
nu imetu keleta nuotraukeliu savo statybininku daromus pamatus verysad.gif
user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2009 09 19, 16:28)
dekui uz patarimus amadai ir birciui,vakare nufotkinsiu ir ydesiu,nuejau sujais ir snekejau,tai matai jie nedyrbo,kad svarkes neturejo,tai ytariu cia ju reikalas.mes kaip taremes moket uz begini metra,tai man ne i galva paklaust ar jie svarkia turi,ar jie kastuvus turi,o sendien dar ir kvita uz elektrodus atnese,tai visai kantrybe truko  wacko.gif ,galu gale,dar armarura apsiskaiciavo,pritruko,o ryt is vis sake ne nedirbs.kazkoks siaubas


na tokios "nuostabos" nenaujiena: kai tariesi del dabu SUNKU numatyti, kuri puse ka turejo omenj - jus manet kad tos medziagos ieina i darbu kaina, jie laike kad viso medziagos is kliento kisenes - tas pats su darbais jus manote, kad bus taip, o darbininkai kitaip...
paklauskite vyro kaip jis sutare ir terminas buvo turbut numatytas.
o del tiesumo- perspekit, kad mokesite jei pamatai bus tiesus (paimsite virve, istemsite nuo vieno kampo iki kito - ir viskas aisku). Aisku geriau matuoti kol jie nesubetonuoti, jei netingit pakontroliuokit ir dar.. mano sesers namui pamatus sugebejo net 10 cm i nukreivint (vietoj kvadrato trapecija padare). Jei sekmadieni turit laiko rulete i rankas ir parmatuokit (jei taip dirba - reikia kontroliuoti)
sekmes
Atsakyti
jau pamatavau,kampai neatitinka 5cm schmoll.gif
Atsakyti
gal kam pravers ....http://www.ukmergesgelzbetonis.lt/upload/47/files/Atitvaru_siltinimas_polistireniniu_putplasciu.pdf

mildutes_teciui: neradau jokios informacijos apie galvenas (man tas zodis - naujiena). Gal nesunku parasyti kiek galvena gali buti platesne be armavimo? Man viena ploliu isgreze 25cm i sona nuo tos vietos kur turejo buti. Ir siaip, visi jie kazkiek vingiuoja.
Kazkoks Bobcat-as silpnas, nuo bet kokio akmens iskart i sona graztas nuslenka. Antra karta bobika samdziau ir antra karta nusivyliau...
Atsakyti
dar santrauka apie medziagas
http://e-stud.vgtu.l...9-018-final.pdf
Atsakyti
QUOTE(Bircis @ 2009 09 21, 15:36)
gal kam pravers ....http://www.ukmergesgelzbetonis.lt/upload/47/files/Atitvaru_siltinimas_polistireniniu_putplasciu.pdf

mildutes_teciui: neradau jokios informacijos apie galvenas (man tas zodis - naujiena).  Gal nesunku parasyti kiek galvena gali buti platesne be armavimo? Man viena ploliu isgreze 25cm i sona nuo tos vietos kur turejo buti. Ir siaip, visi jie kazkiek vingiuoja. 
Kazkoks Bobcat-as silpnas, nuo bet kokio akmens iskart i sona graztas nuslenka. Antra karta bobika samdziau ir antra karta nusivyliau...


Is tiesu galvenoje turi buti armatura (poliaus ir kai kuriais atvejais dar ir papildomai), o jei dar 25cm i sona eina rostverkas, tai dar reikia ir protingai paarmuoti ja - kaip konsole. Kai bus laiko imesiu pvz, nes reikia is dwg formato padaryti i nuotrauka, o dabar kaip tik nesinori to daryti
Atsakyti