Įkraunama...
Įkraunama...

Pamatai

QUOTE(mildutes tetis @ 2009 09 14, 11:43)
Tai nebutinai taisykle, bet yra teke daryti taip. Isbetonuojamas pirmasis rostverkas, jis sukieteja, nuardomas klojinys ir tada tvirtinamas polistirolas bei betonuojamas antrasis rostverkas.

Ačiū, kad sureagavote 4u.gif
Jūs turite omeny, kad vienas rostverkas tai tas, kuris po blokeliais, o kitas - po apdailine plyta? O tai kaip tada jie vinas su kitu rišasi skersine armatūra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2009 09 14, 16:26)
Ačiū, kad sureagavote 4u.gif
Jūs turite omeny, kad vienas rostverkas tai tas, kuris po blokeliais, o kitas - po apdailine plyta? O tai kaip tada jie vinas su kitu rišasi skersine armatūra? g.gif

Pasižiūrėkit ČIA
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amada @ 2009 09 14, 21:42)
Pasižiūrėkit ČIA
smile.gif

Ačiū labai , AMADA 4u.gif 4u.gif 4u.gif super informacija thumbup.gif Čia jūsų pamatukai? Jei taip, tai kilus neaiškumams klausinėsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2009 09 14, 16:26)
Ačiū, kad sureagavote 4u.gif
Jūs turite omeny, kad vienas rostverkas tai tas, kuris po blokeliais, o kitas - po apdailine plyta? O tai kaip tada jie vinas su kitu rišasi skersine armatūra? g.gif


Taip, vienas rostverkas yra tas kur remiamas nesantis muras, antrasis laiko apdailini mura. Jungiamoji armatura ibetonuojama liejant pirmaji rostverka. Tokiu budu maziau galimybiu sulauzyti polistirena
Atsakyti
QUOTE(mildutes tetis @ 2009 09 15, 09:08)
Taip, vienas rostverkas yra tas kur remiamas nesantis muras, antrasis laiko apdailini mura. Jungiamoji armatura ibetonuojama liejant pirmaji rostverka. Tokiu budu maziau galimybiu sulauzyti polistirena

Supratau, bet tai manau gan sudėtingas būdas, galvoju dauguma turbūt daro iškart visą rostverką, kaip amada parodė. Žodžiu, supratau, kad polistirolas prasiduria kiaurai. O koks čia jis naudojamas- EPS70 ar EPS100 ar kitoks? Ir ar šiuo atveju putplastis dedasi po rostverku perimetru, ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 15 rugsėjo 2009 - 08:21
QUOTE(neringata @ 2009 09 15, 08:28)
Ačiū labai , AMADA 4u.gif  4u.gif  4u.gif super informacija thumbup.gif Čia jūsų pamatukai? Jei taip, tai kilus neaiškumams klausinėsiu ax.gif

Ne,čia nemano.Man architektas buvo suprojektaves pamatus su apšiltinimu iš vidinės pusės,tik aš galvojau padaryt rostverko apšiltinimą į vidurį,taip kaip dabar jūs norit padaryt,tai šiektiek informacijos buvau pasirinkes.Bet rezultate to pas mane nėra,nes bent jau aš nusprendžiau kad neapsimoka tiek vargt, ir dar nauda pagal reikalingas sanaudas gan menka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amada: 15 rugsėjo 2009 - 10:18
QUOTE(amada @ 2009 09 15, 11:09)
Ne,čia nemano.Man architektas buvo suprojektaves pamatus su apšiltinimu iš vidinės pusės,tik aš galvojau padaryt rostverko apšiltinimą į vidurį,taip kaip dabar jūs norit padaryt,tai šiektiek informacijos buvau pasirinkes.Bet rezultate  to pas mane nėra,nes bent jau aš nusprendžiau kad neapsimoka tiek vargt, ir dar nauda pagal reikalingas sanaudas gan menka.

O kaip darėtės jūs? Iš vidinės pusės tik? Nes mums nubraižyta apšiltinimas vidury, bet daug kas (ne tie, kurie dirbs, bet statybas išmanantys žmonės) irgi nepataria tokio sumuštinio daryt būtent dėl sudėtingumo ir naudos santykio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2009 09 15, 11:50)
O kaip darėtės jūs? Iš vidinės pusės tik? Nes mums nubraižyta apšiltinimas vidury, bet daug kas (ne tie, kurie dirbs, bet statybas išmanantys žmonės) irgi nepataria tokio sumuštinio daryt būtent dėl sudėtingumo ir naudos santykio  mirksiukas.gif


Jei murinio namo apdailai naudojate klinkeri, tuomet ir gaunasi, kad tokio butent rostverko ir reikia, koks nubraizytas. Klinkerio apdaila ir dar problemu tolimesniuose etapuose iskelia. Tiksliau ne problemu, viskas padaroma, tik kaina keliama, o nauda jokios apart klinkerines plytos grozi. Apie saramas bus salcio tiltai, plius uz tuos salcio tiltus susimokesite brangiai. Visa tai reiketu vertintis darant projekta
Atsakyti
QUOTE(mildutes tetis @ 2009 09 15, 12:41)
Jei murinio namo apdailai naudojate klinkeri, tuomet ir gaunasi, kad tokio butent rostverko ir reikia, koks nubraizytas. Klinkerio apdaila ir dar problemu tolimesniuose etapuose iskelia. Tiksliau ne problemu, viskas padaroma, tik kaina keliama, o nauda jokios apart klinkerines plytos grozi. Apie saramas bus salcio tiltai, plius uz tuos salcio tiltus susimokesite brangiai. Visa tai reiketu vertintis darant projekta

Na, projektas jau padarytas ir klinkerio plyta bus - tai jau nuspręsta ax.gif Klinkerio plyta ne tik grožis, bet ir ilgaamžiškumas, sakyčiau ax.gif Jūsų nuomonę labai vertinu ir svarstau, ar rostverkas su polistirolu viduryje - vienintelis geras sprendimas? Kiek žinau, dar yra daroma tik iš vidaus, ir ne pardavimui. Ar tai labai didelis blogis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 15 rugsėjo 2009 - 12:07
QUOTE(neringata @ 2009 09 15, 13:04)
Na, projektas jau padarytas ir klinkerio plyta bus - tai jau nuspręsta ax.gif Klinkerio plyta ne tik grožis, bet ir ilgaamžiškumas, sakyčiau ax.gif Jūsų nuomonę labai vertinu ir galvoju, ar rostverkas su polistirolu viduryje - vienintelis geras sprendimas? Kiek žinau, dar yra daroma tik iš vidaus, ir ne pardavimui. Ar tai labai didelis blogis? g.gif


Taip, vienintelis geras sprendimas siltinti rostverko viduje, jei tai murinis namas, su klinkerio apdaila. Kitaip salcio tiltas gaunamas, jei silumos izoliacijos nebus rostverko viduje. Jei apsiltinsite tik is vidaus turesite bedos, kuri islys 5 metu laikotarpyje
Butu galima rinktis karkasini nama, su klinkerio apdaila, tuomet rostverkas butu paprastesnis ir ties saramomis salcio tiltas issprendziamas svariai.
Mano kolega su termovizoriumi nuvaziavo i viena kvartaleli pafotografuoti namu su klinkerio apdaila, tai paskui ispudziais pasidalino. Nuotraukose aiskiai matyti salcio tiltai apie langus, kad net juoda..
Su jumis visiskai sutinku, kad klinkeris grozis ir ilgaamzis, bet tuo paciu dezutes kaina pabranginantis ~25-30% ir prikuriantis istisinius salcio tiltus

P.S. nenoriu jusu atkalbeti nuo jusu pasirinkimo, tiesiog jei pasirinkote tokia apdaila, tai darykite viska kaip parodyta projekte ir nepiginkite blogais sprendimais is liaudies
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mildutes tetis: 15 rugsėjo 2009 - 12:28
QUOTE(mildutes tetis @ 2009 09 15, 13:14)
Taip, vienintelis geras sprendimas siltinti rostverko viduje, jei tai murinis namas, su klinkerio apdaila. Kitaip salcio tiltas gaunamas, jei silumos izoliacijos nebus rostverko viduje. Jei apsiltinsite tik is vidaus turesite bedos, kuri islys 5 metu laikotarpyje
Butu galima rinktis karkasini nama, su klinkerio apdaila, tuomet rostverkas butu paprastesnis ir ties saramomis salcio tiltas issprendziamas svariai.
Mano kolega su termovizoriumi nuvaziavo i viena kvartaleli pafotografuoti namu su klinkerio apdaila, tai paskui ispudziais pasidalino. Nuotraukose aiskiai matyti salcio tiltai apie langus, kad net juoda..
Su jumis visiskai sutinku, kad klinkeris grozis ir ilgaamzis, bet tuo paciu dezutes kaina pabranginantis ~25-30% ir prikuriantis istisinius salcio tiltus

P.S. nenoriu jusu atkalbeti nuo jusu pasirinkimo, tiesiog jei pasirinkote tokia apdaila, tai darykite viska kaip parodyta projekte ir nepiginkite blogais sprendimais is liaudies

Dėkui, kad dalinatės patirtim 4u.gif Ne dėl pigumo svarstom, ieškom aukso vidurio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mildutes tetis @ 2009 09 15, 13:14)
Taip, vienintelis geras sprendimas siltinti rostverko viduje, jei tai murinis namas, su klinkerio apdaila. Kitaip salcio tiltas gaunamas, jei silumos izoliacijos nebus rostverko viduje. Jei apsiltinsite tik is vidaus turesite bedos, kuri islys 5 metu laikotarpyje
Butu galima rinktis karkasini nama, su klinkerio apdaila, tuomet rostverkas butu paprastesnis ir ties saramomis salcio tiltas issprendziamas svariai.
Mano kolega su termovizoriumi nuvaziavo i viena kvartaleli pafotografuoti namu su klinkerio apdaila, tai paskui ispudziais pasidalino. Nuotraukose aiskiai matyti salcio tiltai apie langus, kad net juoda..
Su jumis visiskai sutinku, kad klinkeris grozis ir ilgaamzis, bet tuo paciu dezutes kaina pabranginantis ~25-30% ir prikuriantis istisinius salcio tiltus

P.S. nenoriu jusu atkalbeti nuo jusu pasirinkimo, tiesiog jei pasirinkote tokia apdaila, tai darykite viska kaip parodyta projekte ir nepiginkite blogais sprendimais is liaudies

Tai jūs su termovizorium gal ir nematysit tų šalčio tiltų jei dėsit polistirolą į vidurį rostverko,bet mano manymu tai tokį patį efektą galima gaut jei aš papildomai šiltinsiu pamatą iš vidinės ir dar iš lauko pusės biggrin.gif . Bet praktiškai pas jus vistiek gaunasi šalčio tiltas per armatūrą kuria surišami abu karkasai ir per rostverko apačią šalčiui apeit ta apšiltinimą nebus sunku.Aš manau kad neįmanoma pilnai panaikinti šalčio tiltų darant tokio tipo pamatą.Taigi rostverkas tik apie 60 cm aukščio ir užsikas tik apie 20-30cm.Kas kita būtų jei pamatą mūrytume iš pamatinių blokelių 2 eilėm ir į tarpą dėtume polistirolą į gylį kokius 1,5 m ,tada pasiteisintų toks šiltinimas.
Beje,aš savo nuomonės niekam neperšu,kiekvienas turi savo galvą. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amada: 15 rugsėjo 2009 - 19:39