Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(nippe @ 2009 06 05, 21:48)
Siandien deginausi
Man patiko, labai subtilus kvapas, nei vienas iki siol naudotas kremas taip nekvepejo, net nzn kaip paaiskinti  bigsmile.gif svelniai saldus su pipiru-cinamonu maisyta kazkuo, bet malonus, i nieka nepanasus g.gif lengvai tepasi, kuno spalvos, rezultatas akivaizdus, manpatiko  wub.gif
ir dar SUPRE po deginimosi, ka tik po duso issitepiau  wub.gif kvapas laaabai fainas, kaip sokoladinis-kakavinis, irgi kuno spalvos, be bronzantu ir savaiminio idegio wub.gif Kuo toliau, tuo man SUPRE kosmetika labiau patinka, nesu nusivilusi nei vienu produktu  thumbup.gif


O KUR YRA PIRKTI JU? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 10 gegužės 2010 - 15:38
SB HennaSent yra LaBamboj-315Lt, Supre Rain niekur nera, tik JAV ir ten naujiena wub.gif Kiek tiksliai mokejau negaliu pasakyti, siunciausi 4 kremus, bet +/- RAIN-57 lt, Henna Sent-93Lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(remygaaa @ 2009 06 05, 16:11)
user posted image
o kaip sis kremukas? bigsmile.gif gal kas naudojote

bandžiau, labai nepatiko man schmoll.gif kažkoks įdegis ne toks, negražus, pats kremas tepasi ir laabi lipšus nžn net kip parašyti.
o nippes mane rigi sudomino, kur pirkt žinau, jaučiu reik prasičekinti bigsmile.gif
Atsakyti
vakar išbandžiau SB Perfektly Dark. Labai patiko, įdegis po kelių valandų paryškėjo, jau vakare atrodžiau daug rudesnė, su juo labai gerai odą "ėmė" thumbup.gif
dar nei su vienu kremu nėra taip buvę. Dark secrets prieš Perfektly Dark visai niekam tikęs schmoll.gif
Atsakyti
Šiuo metu negaliu sau leisti SB nors begalo norėčeu išbandyti jūsų išgirtus. Tai perku pagal savo kišenę lotuliukas.gif
Nu patenkinta šiuo labai thumbup.gif jis su tuo blizgučiu, bet jis toks nežymus man gražu, juo pasitepliot galima ir šeip labai drėkinantis gražiai tepas nėra, kaip sako teplus, lipšnus. 50ml tik 24lt rolleyes.gif oda tikrai švelni tokia pasidarė radau, kad parašyta su taukmedžio sviestu ir kokoso aliejumi rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 06 06, 17:40)
Šiuo metu negaliu sau leisti SB nors begalo norėčeu išbandyti jūsų išgirtus. Tai perku pagal savo kišenę lotuliukas.gif
Nu patenkinta šiuo labai  thumbup.gif jis su tuo blizgučiu, bet jis toks nežymus man gražu, juo pasitepliot galima ir šeip labai drėkinantis gražiai tepas nėra, kaip sako teplus, lipšnus. 50ml tik 24lt rolleyes.gif oda tikrai švelni tokia pasidarė radau, kad parašyta su taukmedžio sviestu ir kokoso aliejumi rolleyes.gif

negi čia pigu? g.gif
aš už SB Perfektly Dark mokėjau apie 100 lt už 250ml.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 06 06, 16:46)
negi čia pigu?  g.gif
aš už SB Perfektly Dark mokėjau apie 100 lt už 250ml.

lotuliukas.gif aha pigu biggrin.gif Nes turėjau omeny jai perki mėginuką pvz., labamboj kurio noriu 15ml 33lt doh.gif Tikiu jai siusčeusi kitas reikalas, o čia soliariumo kaina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 06 06, 17:55)
lotuliukas.gif aha pigu biggrin.gif Nes turėjau omeny jai perki mėginuką pvz., labamboj kurio noriu 15ml 33lt doh.gif Tikiu jai siusčeusi kitas reikalas, o čia soliariumo kaina mirksiukas.gif

Soliariumuose visada brangiau, as irgi perku, nes eiti ir bet kur is akies pirkti visa buteliuka nesinori schmoll.gif o cia visokiu pasibandai. Nors paskutiniu metu naudoju su dilgciukais. Tam kartui nemalonu, bet rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(<jute> @ 2009 06 06, 22:31)
Soliariumuose visada brangiau, as irgi perku, nes eiti ir bet kur is akies pirkti visa buteliuka nesinori schmoll.gif o cia visokiu pasibandai. Nors paskutiniu metu naudoju su dilgciukais. Tam kartui nemalonu, bet rezultatas thumbup.gif

Gali paprotinti mane blush2.gif tai tie dilgčiukai, kaip supratau tas vadinamas Tinglas, o tada su karščiu, kaip g.gif Nes pasiemeu Tanymax su dilgčiukais ir karščiu, tai neduok dieve doh.gif lotuliukas.gif dar ant saulės prie jūros nebuvau tiek nusvilus, kaip išėjus iš solio, pirmo laipsnio nudegimas galvojau rimtai biggrin.gif bėgau pirkt pūtų į vaistinę, nes nakty galvojau miegosiu arba stovėdama arba kaukdama doh.gif lotuliukas.gif O rezultatas žinoma tik vakarop pamačeu thumbup.gif bet daugeu ne schmoll.gif laugh.gif Nusipirkau tą patį kremuką tik be karščio, tai jis man super biggrin.gif
Atsakyti
nippe,is kur siunteis? tikriausiai per tarpininkes? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubė* @ 2009 06 07, 12:41)
nippe,is kur siunteis? tikriausiai per tarpininkes?  ax.gif

Taip, is JAV 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 06 07, 01:34)
Gali paprotinti mane blush2.gif tai tie dilgčiukai, kaip supratau tas vadinamas Tinglas, o tada su karščiu, kaip g.gif  Nes pasiemeu Tanymax su dilgčiukais ir karščiu, tai neduok dieve doh.gif  lotuliukas.gif dar ant saulės prie jūros nebuvau tiek nusvilus, kaip išėjus iš solio, pirmo laipsnio nudegimas galvojau rimtai biggrin.gif bėgau pirkt pūtų į vaistinę, nes nakty galvojau miegosiu arba stovėdama arba kaukdama doh.gif  lotuliukas.gif O rezultatas žinoma tik vakarop pamačeu thumbup.gif bet daugeu ne schmoll.gif  laugh.gif Nusipirkau tą patį kremuką tik be karščio, tai jis man super biggrin.gif

Nezinau, Tinglas ten ar ne. Yra kremai su dilgciukais, skirtingu stiprumu. Kiekvieno oda skirtingai i ji reaguoja kitiems uztenka tik pasitept, kad paraustu. Ten toks dilgciojimas, paraudimas, gal siaip dar nemalonus jausmas nuo jo. Bet rezultatas greiciau isgaunamas smile.gif
Atsakyti