Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(bitute737 @ 2009 06 03, 12:35)
Merginos, ar Perfectly dark nekemsa jum poru? unsure.gif


Man nekemša, jau baigiu visą butelį sunaudoti g.gif
Atsakyti
Dar ir šitas draudžiamas rolleyes.gif
Ravishing

Europos komisijos tinklapy apie juos daugiau informacijos - dar 2006 m. draudžiami dėl vitamino D3, kuris sudėtyje draudžiamas pagal Kosmetikos direktyvą, turėjo būti išimti iš prekybos bei surinkti iš vartotojų, juos įsigijusių mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eiven: 04 birželio 2009 - 14:49
QUOTE(eiven @ 2009 06 04, 16:18)
Dar ir šitas draudžiamas  rolleyes.gif
Ravishing

Europos komisijos tinklapy apie juos daugiau informacijos - dar 2006 m. draudžiami dėl vitamino D3, kuris sudėtyje draudžiamas pagal Kosmetikos direktyvą, turėjo būti išimti iš prekybos bei surinkti iš vartotojų, juos įsigijusių  mastau.gif



o man Ravishing toks fainas unsure.gif
Atsakyti
tai kaip manot verta i tuos draudimus atsizvelgti ar ne ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 06 04, 23:07)
tai kaip manot verta i tuos draudimus atsizvelgti ar ne ?  g.gif

Tai jeigu su kremu viskas tvarkoj, tai negi ji siaip sau uzdraus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 06 05, 14:09)
Tai jeigu su kremu viskas tvarkoj, tai negi ji siaip sau uzdraus? smile.gif


aha bet kodel tada soliariumai parduota tiek ta perfectly dark tiek ravishing,negi nezino kad uzdrausti ? g.gif
Atsakyti
zinot, tieisog pakeite istatyma ir uzdraude.
as turiu p. dark ir ji pabaigsiu nes naudoja zmones ne pirmus metus ir daug kam patinka jis, tai jei laikyti kad jie uzdrausti tai is prekybos tikrai turejo but is kart nuimti.
Atsakyti
kazkaip manau, kad gal nera perfect dark uzdraustas.. jei rado siame buteliuke chemini pavoju... gal kituose nera.. kas cia gali zinot... per tiek metu gi pirmas kartas... g.gif
Atsakyti
i data paziurejus matau,kad jie uzdrausti 2009 05 04-taigi dar nepraejo isemimo terminas,kazkiek laiko leidzia pardavinet
cia kaip su cigaretem-paskui staiga liepia isimt,o soliariumai turi patys dometis uzdraustomis prekemis,kiekvienam asmeniskai juk nepriskambins perspeti,kad isimtu is apyvartos.
tiesiog ateis patikrinti,kaip kokioj juvelyrinej ar viskas tvarkoj ir bus proga surasyt protokola arba kysi paimt,kad baudos neuzdetu blush2.gif
Atsakyti
user posted image
o kaip sis kremukas? bigsmile.gif gal kas naudojote
Atsakyti
Siandien deginausi user posted image
Man patiko, labai subtilus kvapas, nei vienas iki siol naudotas kremas taip nekvepejo, net nzn kaip paaiskinti bigsmile.gif svelniai saldus su pipiru-cinamonu maisyta kazkuo, bet malonus, i nieka nepanasus g.gif lengvai tepasi, kuno spalvos, rezultatas akivaizdus, manpatiko wub.gif
ir dar SUPRE user posted image po deginimosi, ka tik po duso issitepiau wub.gif kvapas laaabai fainas, kaip sokoladinis-kakavinis, irgi kuno spalvos, be bronzantu ir savaiminio idegio wub.gif Kuo toliau, tuo man SUPRE kosmetika labiau patinka, nesu nusivilusi nei vienu produktu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 06 05, 22:48)
ir dar SUPRE ,

kur pirkote? kokia kaina? 4u.gif
Atsakyti