Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(julya @ 2009 06 02, 18:02)
nu ziurekite  mirksiukas.gif  as  tai bent 3kartus  tikrai nueiciau..

Julya aš jau baigiu abonementa įdegiu patenkinta žadu, kai nebus saulutės palaikyti įdegį, o šeip saulė man thumbup.gif Tu galvojai aš pirmą kartelį eisiu g.gif biggrin.gif Aš tik norėjau su tuo blizgučiu pasideginti, bet jis nusiplauna, tai man netinka, nes po dušu vistiek lendu du kart dienoje lotuliukas.gif įdomu koks jo kvapas išsitepčeu šeip kad blizgėtų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 06 02, 15:59)
Aš kalbėjau apie blizgesį švytėjimą biggrin.gif noriu kad oda švytėtų rolleyes.gif
Tai šeštadienį kojas tepsiuos, bet lysiu po dušu blush2.gif nes kvapas žeurei nepatinka schmoll.gif Už tai ir klausiu žinau, kad ne viena bandėt ar irgi rugštim atsiduoda lotuliukas.gif kalbu apie TANYMAX nes kai tūrėjau su karščiu tinglu tuo, tai ne taip buvo ax.gif
O gal girdėjai ar bandei šios firmos kremukus user posted image

as ji turejau, su blizguciais kurie islieka po soliariumo, o seip nieko gero jei kalbesim apie idegi.geriau nusipirkti perfektly dark, chokolate silk, arba labai gera kremuka chokolade indulgense wub.gif nes tie nezinomi piguciai jokio gero efekto neduoda, is patirties savo ir kitu sakau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 06 02, 21:04)
Julya aš jau baigiu abonementa įdegiu patenkinta žadu, kai nebus saulutės palaikyti įdegį, o šeip saulė man  thumbup.gif Tu galvojai aš pirmą kartelį eisiu g.gif  biggrin.gif Aš tik norėjau su tuo blizgučiu pasideginti, bet jis nusiplauna, tai man netinka, nes po dušu vistiek lendu du kart dienoje lotuliukas.gif įdomu koks jo kvapas išsitepčeu šeip kad blizgėtų rolleyes.gif



jei idegis jusu geras tai galite pries einant i svente seip kokiu tepamu blizguciu uzsitept ax.gif as pamenu viena syk norejau pries gimtadiieni pasidegint kad svyteciau tai nusipirkau vienkartini kremuka uz 30lt ir visi blizguciai nusiplove,liudna buvo dar ir del to kad kazkokia oranzine o ne ruda likau verysad.gif matyt i tuos blizgius daug savaiminio kremo deda g.gif
Atsakyti
Ačiu įkalbėjot jo nepirkti lotuliukas.gif soliariumo kremuką dar turiu tik gundžeusi tuo švytėjimu bigsmile.gif remygaaa, o kaip dėl endorfinų laimės molekulių bigsmile.gif lotuliukas.gif aprašymas šio kremuko tai toks neblogas. Vat už tat gerai, kai kas bandę ir pataria 4u.gif
Jo juk ir rašo, kad tie blizgučiai nusiplauna smile.gif Šeip vienkartinio to 15ml, tai man keliem kartam užtenka, jai koju netepu tai dar ilgiau ax.gif
Atsakyti
Sveikos koki man kremuka patartumet esu baltos odos noriu tokio kremuko kuris gerai issitepa ir gerai imasi idegis i soliariuma aisiu pirmakarta smile.gif
Atsakyti
Merginos, ar Perfectly dark nekemsa jum poru? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Anzelika.V @ 2009 06 03, 13:28)
Sveikos koki man kremuka patartumet esu baltos odos noriu tokio kremuko kuris gerai issitepa ir gerai imasi idegis i soliariuma aisiu pirmakarta smile.gif

jeigu pirma karta ir baltos odos imk pati silpniausia(jie pigiausi,neatkartosiu pavadinimu, nes pati senai tokiu nenaudoju) ir aisku be bronzatoriu, siulyciau netaupyti, o isigyti kokybiska krema,kaip Australian gold, as neseniai baigiau creamy Gelato, o dabar nusipirkau No worries, cia Australian, tai esu labai patenkinta
Atsakyti
QUOTE(bitute737 @ 2009 06 03, 14:35)
Merginos, ar Perfectly dark nekemsa jum poru? unsure.gif



man dauguma kremu uzkemsa poras rolleyes.gif bet jei issisveiciu gerai oda tada viskas ok buna mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julya: 03 birželio 2009 - 13:40
QUOTE(julya @ 2009 06 03, 14:40)
man dauguma kremu uzkemsa poras  rolleyes.gif  bet jei issisveiciu gerai oda tada viskas ok buna  mirksiukas.gif

gal per gausiai tepat, man nieko panasaus nera buve,juk jie daznai buna tokie riebesni
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 06 03, 14:55)
jeigu pirma karta ir baltos odos imk pati silpniausia(jie pigiausi,neatkartosiu pavadinimu, nes pati senai tokiu nenaudoju) ir aisku be bronzatoriu, siulyciau netaupyti, o isigyti kokybiska krema,kaip Australian gold, as neseniai baigiau creamy Gelato, o dabar nusipirkau No worries, cia Australian, tai esu labai patenkinta




aciu gal galetum ideti kaip atrodo tas kremukas kuri man pasiulej?
Atsakyti
QUOTE(bitute737 @ 2009 06 03, 13:35)
Merginos, ar Perfectly dark nekemsa jum poru? unsure.gif


na jis uzdraustas
http://www.inspekcij...dex.php?id=1071
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2009 06 03, 21:43)



nu geras,o as mano soliariume dar parduoda ji g.gif
Atsakyti