Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(Aprile @ 2009 06 01, 21:40)
Mergaitės reik patarimo ax.gif Sekmadienį reik švytėti tongue.gif  lotuliukas.gif  Labai knieti išbandyti tą kremuką su blizgučiu g.gif Bet soliai sekmadieniais nedirba, o ir laiko nebutu nulėkti doh.gif Bet jai nuaisiu šeštadienį, tai juk nebusiu nesiprausus iki sekmadienio doh.gif  blush2.gif rašo, kad nusiplauna tas švytėjimas. Tačeu skaičiau, kad galima teptis juo ir nesideginant tada irgi blizga g.gif
Kas bandėt pakomentuokit biggrin.gif


nedirba sekmadieniais? g.gif bent jau Vln labamba tikrai dirba mirksiukas.gif
Atsakyti
yra soliariumo kremai su tokiu realiai smulkiu blizgesiu, bet po maudyniu jis is karto nusiplauna, taciau ji galite tepti ir siaip be soliariumo,bus kaip paprastas drekinamasis kremas, o oda zvilges
Atsakyti
QUOTE(bitute737 @ 2009 06 01, 22:39)
nedirba sekmadieniais?  g.gif bent jau Vln labamba tikrai dirba mirksiukas.gif

7 ryto manau tikrai nedirbs biggrin.gif
QUOTE(vetruze @ 2009 06 02, 09:06)
yra soliariumo kremai su tokiu realiai smulkiu blizgesiu, bet po maudyniu jis is karto nusiplauna, taciau ji galite tepti ir siaip be soliariumo,bus kaip paprastas drekinamasis kremas, o oda zvilges

Dėkuj tai lėkčeu pasideginti šeštadienį, bet kaip jo kvapas g.gif blush2.gif ar kiekvienų skirtingas, beje jame lyg yra bronzantų kurį aš išsirinkus,o man su bronzantu kremai turi tokį rugštų kvapą, kaip savaiminio įdegio doh.gif blush2.gif
Kažkada turėjau lorealio kūno kremą su blizgučių super man buvo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 06 02, 11:34)
7 ryto manau tikrai nedirbs biggrin.gif

Dėkuj tai lėkčeu pasideginti šeštadienį, bet kaip jo kvapas g.gif  blush2.gif ar kiekvienų skirtingas, beje jame lyg yra bronzantų kurį aš išsirinkus,o man su bronzantu kremai turi tokį rugštų kvapą, kaip savaiminio įdegio doh.gif  blush2.gif
Kažkada turėjau lorealio kūno kremą su blizgučių super man buvo rolleyes.gif

tai, kad kvapai tu kremu visi saldziai malonus, tikrai nerugstus, cia as kalbu apie Australian gold arba Swedish beaty
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 06 02, 11:06)
tai, kad kvapai tu kremu visi saldziai malonus, tikrai nerugstus, cia as kalbu apie Australian gold arba Swedish beaty

blush2.gif neturiu galimybės šiuo metu isigyti tokių ax.gif Aš kalbu apie tanymax kojom g.gif jis man toks rugštoko kvapo mergaitės, kaip jum beje jis su bronzantu.
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 06 01, 22:40)
Mergaitės reik patarimo ax.gif Sekmadienį reik švytėti tongue.gif  lotuliukas.gif  Labai knieti išbandyti tą kremuką su blizgučiu g.gif Bet soliai sekmadieniais nedirba, o ir laiko nebutu nulėkti doh.gif Bet jai nuaisiu šeštadienį, tai juk nebusiu nesiprausus iki sekmadienio doh.gif  blush2.gif rašo, kad nusiplauna tas švytėjimas. Tačeu skaičiau, kad galima teptis juo ir nesideginant tada irgi blizga g.gif
Kas bandėt pakomentuokit biggrin.gif



as tai siulyciau sia savaite intensyviau i soliariuma pavaiksciot ir tikrai svytesi:) jei nueisi tik sestadieni nelabai kas matysis... arba pabandyk purskiama idegi labai fainas dalykas...
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 06 02, 13:20)
blush2.gif neturiu galimybės šiuo metu isigyti tokių ax.gif Aš kalbu apie tanymax kojom  g.gif jis man toks rugštoko kvapo mergaitės, kaip jum beje jis su bronzantu.

zinau ir Tanymax, jie pigesni, bet nesakau,kad prastesni,bronzantas tikrai nepriduoda to rugstaus kvapo,matyt toks jau jis yra,bet issitepus jis jausis, taigi jei jis tau nepatinka, nesitepk,nes paskui blogai jausies, tik ta kvapa ir uzuosi
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 06 02, 12:40)
as tai siulyciau sia savaite intensyviau i soliariuma pavaiksciot ir tikrai svytesi:) jei nueisi tik sestadieni nelabai kas matysis... arba pabandyk purskiama idegi labai fainas dalykas...

Aš kalbėjau apie blizgesį švytėjimą biggrin.gif noriu kad oda švytėtų rolleyes.gif

QUOTE(vetruze @ 2009 06 02, 12:45)
zinau ir Tanymax, jie pigesni, bet nesakau,kad prastesni,bronzantas tikrai nepriduoda to rugstaus kvapo,matyt toks jau jis yra,bet issitepus jis jausis, taigi jei jis tau nepatinka, nesitepk,nes paskui blogai jausies, tik ta kvapa ir uzuosi

Tai šeštadienį kojas tepsiuos, bet lysiu po dušu blush2.gif nes kvapas žeurei nepatinka schmoll.gif Už tai ir klausiu žinau, kad ne viena bandėt ar irgi rugštim atsiduoda lotuliukas.gif kalbu apie TANYMAX nes kai tūrėjau su karščiu tinglu tuo, tai ne taip buvo ax.gif
O gal girdėjai ar bandei šios firmos kremukus user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 06 02, 15:59)
Aš kalbėjau apie blizgesį švytėjimą biggrin.gif noriu kad oda švytėtų rolleyes.gif
Tai šeštadienį kojas tepsiuos, bet lysiu po dušu blush2.gif nes kvapas žeurei nepatinka schmoll.gif Už tai ir klausiu žinau, kad ne viena bandėt ar irgi rugštim atsiduoda lotuliukas.gif kalbu apie TANYMAX nes kai tūrėjau su karščiu tinglu tuo, tai ne taip buvo ax.gif
O gal girdėjai ar bandei šios firmos kremukus user posted image



tai as suprantu kad apie blizgesi,svytejima kalbejai.. bet tikrai viena syki nueiti neuzteks.. nepalyginamas rezultatas bus jei bent 3kartus nueisi...
Zinai gali buti isvis kad nueisi ir perkepsi tada ne rudumu svytesi o raudonumu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 06 02, 17:16)
tai as suprantu kad apie blizgesi,svytejima kalbejai.. bet tikrai viena syki nueiti neuzteks.. nepalyginamas rezultatas bus jei bent 3kartus nueisi...
Zinai gali buti isvis kad nueisi ir perkepsi tada ne rudumu svytesi o raudonumu  biggrin.gif

lotuliukas.gif Tai aš kepintis nesiruošiu užteks man ir 8min., mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 06 02, 19:33)
lotuliukas.gif Tai aš kepintis nesiruošiu užteks man ir 8min., mirksiukas.gif  biggrin.gif


nu ziurekite mirksiukas.gif as tai bent 3kartus tikrai nueiciau..
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 06 02, 14:59)
Aš kalbėjau apie blizgesį švytėjimą biggrin.gif noriu kad oda švytėtų rolleyes.gif
Tai šeštadienį kojas tepsiuos, bet lysiu po dušu blush2.gif nes kvapas žeurei nepatinka schmoll.gif Už tai ir klausiu žinau, kad ne viena bandėt ar irgi rugštim atsiduoda lotuliukas.gif kalbu apie TANYMAX nes kai tūrėjau su karščiu tinglu tuo, tai ne taip buvo ax.gif
O gal girdėjai ar bandei šios firmos kremukus user posted image

bent as ju nebandziau, bet pagal paplitima Lietuvoje nera l populiarus
Atsakyti