Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(Jovita23 @ 2010 05 30, 20:13)
Pagaliau gavau savaji AG SHEER ELEMENTS. Na tikrai fantastiskas kremas. Jis man vienintelis is turetu tirai panaikina kvapa po soliariumo. Isejusi oda kvepia nuostabiu kvapu. idegis geras, manau, kad jis be bronzantu. kas ji turit, mergaites, gal zinot, jis su bronzantais, ar be?

Be bronzantu wub.gif man paciausias!!!
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2010 05 30, 20:13)
Pagaliau gavau savaji AG SHEER ELEMENTS. Na tikrai fantastiskas kremas. Jis man vienintelis is turetu tirai panaikina kvapa po soliariumo. Isejusi oda kvepia nuostabiu kvapu. idegis geras, manau, kad jis be bronzantu. kas ji turit, mergaites, gal zinot, jis su bronzantais, ar be?

Kokia mazdaug sito kremo kaina, perkant ne soliariumuose?
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2010 06 01, 17:06)
Kokie atsiliepimai?

user posted image


Mane taip pat apie šį domina atsiliepimai.. 4u.gif Ar po pirmo karto gerai nurudina?.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dideee @ 2010 06 01, 19:29)
Kokia mazdaug sito kremo kaina, perkant ne soliariumuose?

Su visu atsiuntimu (per tarpininkes) man kainavo 121 lt, kiek soliariumuose kainuoja, tai nezinau.
Atsakyti
Sweikos merginos,

Gal jau pasikartosiu siuo klausimu, bet vis vien idomu..
Perskaiciau visa temele, tai susidariau ispudi , kad geriausi SB ir AG kremukai. Noreciau isbandyti pati kazkuri, mano odos tipas toks, kad idegu sauleje gan neblogai rausvai, bet tik veliau pasimato idegis. Noreciau isbandyti viena is kremuka tik nzn pradziai rinktis su tigliu ar bronzatais, ka patartumete? 4u.gif
Noretusi, kad idegis bent po kokiu keliu kartu bent siek tiek matytusi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Kristi*: 08 birželio 2010 - 10:37
QUOTE(patrakusi @ 2010 06 02, 00:24)
Mane taip pat apie šį domina atsiliepimai.. 4u.gif  Ar po pirmo karto gerai nurudina?.. blush2.gif

sitas pats silpniausias paciai pradziai,tikrai nenurudins,tik paruos oda graziam idegiui,sita krema rekomenduoju,kai mergina ateina po ilgo laiko arba pirma karta i soliariuma
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.



 i 
Tema sutvarkyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 08 birželio 2010 - 13:37