Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(Vitulka @ 2009 05 28, 12:31)
niekada netepiau ir netepsiu nugaros  schmoll.gif  nematau reikalo, nors ir netepu nugara tamsesnė už pilvą būna, jokių plėmų  schmoll.gif lygiai, gražiai įdega  ax.gif


Aš tepu nugarą (kažkaip pati pasiekiu ir gan lygiai pavyksta išsitepti) ax.gif

QUOTE(kumiko @ 2009 05 28, 20:49)
tai taip isena kad neverta naudoti ju..as galiu odyte padrekinti ir su savo uz 20lt o ne is soliariumo uz 120lt g.gif


Verta vien dėl to, kad su kremu deginantis rezultatas bus greitesnis ir gal net ilgiau laikysis. Taigi mažiau bus kaitinama oda tai kaip ir nauda yra (tiek finansine prasme tiek odai gerumo). Net mano mama kuriai 50 metų pastebėjo, kad soliariume deginantis su kremu daug gražesnis ir tamsesnis įdegis ri niekad be kremos nebeis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 05 28, 22:31)
jokio siaubo nebuna  mirksiukas.gif

Pastebėjau drinks_cheers.gif Vakar tepiausi tik tiek,kiek pasiekiau,bet visas kūnas tolygiai atrodo,tik va veidą perkepiau doh.gif Šviečiu raudona iš tolo blush2.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(jadzka @ 2009 05 29, 07:45)
Verta vien dėl to, kad su kremu deginantis rezultatas bus greitesnis ir gal net ilgiau laikysis.

Pritariu drinks_cheers.gif Įsigijau kremą dar vien dėl to,kad ėjau kelis kartus ir visiškai nieko nesimatė,tai gaunasi,kaip bereikalingas pinigų taškymas,nes reiktų eiti daug kartų kol kažkas matytųsi.Po vienintelio karto su kremuku,iškart visa ruda,nors ir nebrangus jis pas mane. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 05 29, 08:45)
Aš tepu nugarą (kažkaip pati pasiekiu ir gan lygiai pavyksta išsitepti) ax.gif
Verta vien dėl to, kad su kremu deginantis rezultatas bus greitesnis ir gal net ilgiau laikysis. Taigi mažiau bus kaitinama oda tai kaip ir nauda yra (tiek finansine prasme tiek odai gerumo). Net mano mama kuriai 50 metų pastebėjo, kad soliariume deginantis su kremu daug gražesnis ir tamsesnis įdegis ri niekad be kremos nebeis  4u.gif

Dermatologe sake kad deja nera irodyta kad idegimo aktyvatoriai pagreitina ir sustiprina idegima .. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 05 29, 12:56)
Dermatologe sake kad deja nera irodyta kad idegimo aktyvatoriai pagreitina ir sustiprina idegima .. ax.gif

o yra įrodyta, kad įdegimo aktyvatoriai nepagreitina ir nesustiprina įdegimo? bigsmile.gif
Atsakyti
Nelogiška,kad įdegimo aktyvatoriai nepagreitina,jau vien žodis aktyvatoriai tai reiškia hihihi.gif
Atsakyti
mergaitės, o ar bandę su enddorfinų stimuliatoriais kremukus blush2.gif
Endorfinai, dar vadinami „laimės molekulėmis“. Šios molekulės, suteikiančios „laimės būseną“ jau nuo seno plačiai vartojamos medicinoje. Tačiau naujausi tyrimai parodė, kad endorfinai veikia ir žmogaus odą. Padaugėjus endorfinų, oda įgauna skaistumą, švytėjimą. Be to endorfinai vaidina svarbų vaidmenį odos regeneracijos procese. Endorfinai skatina odos ląstelių atsinaujinimą, bei greitina žaizdų gynimą.Endorfinų dėka oda įgauna jaunumo, gaivumo pojūtį, tampa skaisti ir švytinti. Radau kremuką ir noriu jį išbandyti, bet turiu baigt savuosius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 05 29, 12:56)
Dermatologe sake kad deja nera irodyta kad idegimo aktyvatoriai pagreitina ir sustiprina idegima .. ax.gif


Man įdomu kokia dermatologės kvalifikacija ir domėjimasis naujovėmis... Jei jau neįrodyta, kad nepadeda kremai greičiau įdegti, tai kodėl tiek daug perkančių ir besidžiaugiančių g.gif:

QUOTE(Vitulka @ 2009 05 29, 15:13)
o yra įrodyta, kad įdegimo aktyvatoriai nepagreitina ir nesustiprina įdegimo?  bigsmile.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
Man tai mano deginimosi su kremu rezultatai įrodo, kad tikrai be kremo geriau nereikia...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 05 30, 00:13)
Man įdomu kokia dermatologės kvalifikacija ir domėjimasis naujovėmis... Jei jau neįrodyta, kad nepadeda kremai greičiau įdegti, tai kodėl tiek daug perkančių ir besidžiaugiančių g.gif:
thumbup.gif  lotuliukas.gif
Man tai mano deginimosi su kremu rezultatai įrodo, kad tikrai be kremo geriau nereikia...

gydytoja dermatovenerologe Jolanta Žiliene Grozio terapijos ir chirurgijos klinika smile.gif taigi anot gydytojos idegio kremu sudetyje yra medziagu, skatinancu odos pigmento gamyba. Viena ju-bergaptenas, padidina odos jautruma saulei, sukelia paraudima ir padidina pigmento gamyba t.y. paviekia organizmo fukcijas todel turetu buti traktuojams kaip vaistas. Kita medziaga- tirozinas, medziaga is kurios melanocituose gaminamas melaninas, taciau nera irodyta , kad jis prasisikverbia ir pasiekia melanocita. Taigi nera aisku ar tikrai vadinamieji idegimo aktyvatoriai susistiprina ir pagreitina idegima. Anot gydytojos neteko matyti ne vieno mokslinio darbo ar klinikines studijos irodancios soliariumo kremo naudos. Tad pati spreskite ar tiketi kremams priskiriamomis " stebuklingomis " galiomis ir savybemis. O kodel tiek daug perkanciu, na daug reklamuojamu produktu,visisku s..yra perkamu..Man ir kilo tas klausimas ar verta naudoti soliariumo kremus, ar jie realiai duoda naudos, be drekinimo( su bronzantais nenaudoju) del to kad net ir naudojant kremus gerus, brangius,atsiranda pigmentiniu demeliu ir lygiai taip pat sunkiai idegiu( esu totali baltaode)
Atsakyti
pas mane yra pazistama kuri gal 2metus(jei ne daugiau) kas 2-3dienas vaiksto i soliariuma be jokiu kremu. rezultatas toks- ji ne rudai idegusi,o juodai. atrodo kaip tamsiaode is uzsienio tik tarppirsciai,pazastys ir pns. baltos. Dauguma ja pamate sako ,,o dieve" o ji pati jauciasi nuostabiai,neva idegis toks kaip vizitine kortele jos doh.gif tiesa sakant ji atrodo ne tai kad baisiai,bet kaip purvina kokia.. vienu zodziu.. apibudinimui net zodziu nera doh.gif merginos nekvailiokit- visada deginkites su kremais ir del sveikatos(visu pirma) ir del grozio.
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 05 30, 14:00)
gydytoja dermatovenerologe Jolanta Žiliene Grozio terapijos ir chirurgijos klinika smile.gif  taigi anot gydytojos idegio kremu sudetyje yra medziagu, skatinancu odos pigmento gamyba. Viena ju-bergaptenas, padidina odos jautruma saulei, sukelia paraudima ir padidina pigmento gamyba t.y. paviekia organizmo fukcijas todel turetu buti traktuojams kaip vaistas. Kita medziaga- tirozinas, medziaga is kurios melanocituose gaminamas melaninas, taciau nera irodyta , kad jis prasisikverbia ir pasiekia melanocita. Taigi nera aisku ar tikrai vadinamieji idegimo aktyvatoriai susistiprina ir pagreitina idegima. Anot gydytojos neteko matyti ne vieno mokslinio darbo ar klinikines studijos irodancios soliariumo kremo naudos. Tad pati spreskite ar tiketi kremams priskiriamomis " stebuklingomis " galiomis ir savybemis. O  kodel tiek daug perkanciu, na daug reklamuojamu produktu,visisku s..yra perkamu..Man ir kilo tas klausimas ar verta naudoti soliariumo kremus, ar jie realiai duoda naudos, be drekinimo( su bronzantais nenaudoju) del to kad net ir naudojant kremus gerus, brangius,atsiranda pigmentiniu demeliu ir lygiai  taip pat sunkiai idegiu( esu totali baltaode)


Man rodos, kad ir nė vieno mokslinio straipsnio nerasit, kad kūno losijonas padeda odai nesusenki ir drėkina ją lotuliukas.gif Arba kondicionierius irgi stiprina palukus ax.gif

O jei jau kalbam apie įdegio kokybę, tai mano draugė prieš soliariumą tepasi kokosų aliejumi: įdegis jos irgi gražus ir toks šokoladinis. Man asmeniškai kremas patogiau.

O jei jau esat baltaodė - tai išvis gal į soliariumą eiti neverta - čia jau I rizikos grupė ir tikrai traumuojama oda (Tam merginos su bronzatais ir naudoja, kad įdegis matytųsi ir mažiau kankinti odą reiktų....)
Pvz. aš "geltonodė" ir labai lengvai tamsiai įdegu. Po 2 x 10 min. būnu tikrai tamsi (čia su kremu be bronzatų). KAi deginuosi be kremo tikrai ne taip greit ir ne taip lygiai. Ir oda nusausėja kažkaip ir įdegis būna pilkesnis.
Bet čia kiek odų tiek nuomonių manau. Reikia išbandyti ant savęs ir bus aišku.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 05 31, 11:51)
Man rodos, kad ir nė vieno mokslinio straipsnio nerasit, kad kūno losijonas padeda odai nesusenki ir drėkina ją  lotuliukas.gif Arba kondicionierius irgi stiprina palukus ax.gif

O jei jau kalbam apie įdegio kokybę, tai mano draugė prieš soliariumą tepasi kokosų aliejumi: įdegis jos irgi gražus ir toks šokoladinis. Man asmeniškai kremas patogiau.

O jei jau esat baltaodė - tai išvis gal į soliariumą eiti neverta - čia jau I rizikos grupė ir tikrai traumuojama oda (Tam merginos su bronzatais ir naudoja, kad įdegis matytųsi ir mažiau kankinti odą reiktų....)
Pvz. aš "geltonodė" ir labai lengvai tamsiai įdegu. Po 2 x 10 min. būnu tikrai tamsi (čia su kremu be bronzatų). KAi deginuosi be kremo tikrai ne taip greit ir ne taip lygiai. Ir oda nusausėja kažkaip ir įdegis būna pilkesnis. 
Bet čia kiek odų tiek nuomonių manau. Reikia išbandyti ant savęs ir bus aišku.

aliejaus is vis negalima teptis,paciam soliariume taip raso( konkreciai la bamboj)o su bronzantais man idegis negrazus,negraziai nudazo jie oda schmoll.gif tai va esu ejusi su kremais ir be,uztai ir kilo tas klausimas ar verta pirkti ta krema,nes naudos be drekinimo nepajauciau..
Atsakyti
Mergaitės reik patarimo ax.gif Sekmadienį reik švytėti tongue.gif lotuliukas.gif Labai knieti išbandyti tą kremuką su blizgučiu g.gif Bet soliai sekmadieniais nedirba, o ir laiko nebutu nulėkti doh.gif Bet jai nuaisiu šeštadienį, tai juk nebusiu nesiprausus iki sekmadienio doh.gif blush2.gif rašo, kad nusiplauna tas švytėjimas. Tačeu skaičiau, kad galima teptis juo ir nesideginant tada irgi blizga g.gif
Kas bandėt pakomentuokit biggrin.gif
Atsakyti