Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(Fishbone @ 2010 05 19, 18:00)
Ar brangus šis kremukas? smile.gif

Po žiemos dar nebuvus soliariume, bet žadu pirktis abonmentą ax.gif kainyčių dabartiniu nežinau blush2.gif Aš pirkdava tokiuose plastmasiniuose buteliukuose atpildavo man kremuko vietoje thumbup.gif man trim kartam užtekdavo tikrai jį naudosiu ir vėl man tuo metu tiko ir patiko mirksiukas.gif
Mergaitės gal žinote dabartins kainas šio kremuko 4u.gif
Atsakyti
Ir kur galima būtų jį nusipirkti? 4u.gif
Atsakyti
Tannymax Sexy legs atsiliepimas, cituoju tik šitą, nes visom aktualu kaina smile.gif o šiaip skyrelio apačioj įvedus "sexy legs" parodys daugiau rezultatų wink.gif
atkreipkit dėmesį į žinutės skelbimo laiką, kaina dabar gali būt galbūt didesnė

QUOTE(Ingakalnis @ 2009 10 14, 10:48)
is tanymax buvau rasiusi,   yra specialus kremukas, issitepi pries soliariuma ir viskas ( po pirmo max po antro karto kojos buna labai rudos - pas mane viskas greit dega isskyrus kojas ir veida, tai veidui tiek to, naudoju   ta pati ka ir kunui(siuo metu  gold vintage arba soy dark) o kojom tik is tonymax  dark sexi legs kazkas tokio, po ranka neturiu dabar to kremuko. jis buna sacharos soliariumuose  200ml 45lt
user posted image
Atsakyti
QUOTE(muliuke @ 2010 05 17, 19:48)
Po ilgų dvejonių išsirinkau SB Perfectly Dark, dbr laukiu kol bus atsiųs. Žinau, kad jame yra kenksmingų medžiagų, bet kitavertus jis yra labai veiksmingas, atsiliepimai labai geri... Tikiuosi nieko blogo nenutiks mano odai. Gal kas žino kokias, tos blogosios cheminės medžiagos (kurios yra Perfectly Dark), pasekmes gali sukelti?

Drąsiai naudokite šį kremą, viskas su juo gerai. Soliariumams šiuo metu leidžiama juo prekiauti ir tikrai nekelia jis jokio pavojaus.
Atsakyti
O gal žinote kur dar galima nusipirkti tonymax dark sexi legs? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites mirksiukas.gif
gal as cia ne visiskai i tema bet iskilo toks gal ir kvailas klausimas ax.gif
Anksciau buvau soliariumu megeja nr.1, turiu kelis kremu buteliukus nepabaigtus Swedish Beauty Ticled Pink, Supre Tansium (tamsiai rudas) ir Supre Marquis. ax.gif
Siuo metu soliariumus kazkaip apleidau...bet gaila kremu todel kaip manot ar galima juos naudot ir deginantis paprastoje sauleje, prie juros ar kokio ezeriuko? g.gif
Gal naudojant juos ir prie paprastos saules irgi bus geresnis efektas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Weronica: 21 gegužės 2010 - 14:29
QUOTE(Weronica @ 2010 05 21, 15:28)
Sveikos mergaites mirksiukas.gif
gal as cia ne visiskai i tema bet iskilo toks gal ir kvailas klausimas ax.gif
Anksciau buvau soliariumu megeja nr.1, turiu kelis kremu buteliukus nepabaigtus Swedish Beauty Ticled Pink, Supre Tansium (tamsiai rudas) ir Supre Marquis. ax.gif
Siuo metu soliariumus kazkaip apleidau...bet gaila kremu todel kaip manot ar galima juos naudot ir deginantis paprastoje sauleje, prie juros ar kokio ezeriuko? g.gif
Gal naudojant juos ir prie paprastos saules irgi bus geresnis efektas? g.gif

Gal būt ir galima, nes kažkada turejau toki AG Puppy Love soliariumui, tai ant jo buvo parašyta kad tinka ir saulėj degintis. cool.gif
Atsakyti

 i 
Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše, tiek siunčiami dalyviams asmeninėmis žinutėmis). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 gegužės 2010 - 11:47
Turiu klausimą rolleyes.gif

Koks yra soliariuminių kremų galiojimo laikas? Kaip jį patikrinti? (turiu SB Perfectly Dark pusę buteliuko, į soliariumus nebevaikštau ir pati tikrai nebesunaudosiu pagal paskirtį, tad galvoju, kaip optimizuoti, bet vis dėlto norisi žinoti, koks jo galiojimo terminas...]
Atsakyti
Pagaliau gavau savaji AG SHEER ELEMENTS. Na tikrai fantastiskas kremas. Jis man vienintelis is turetu tirai panaikina kvapa po soliariumo. Isejusi oda kvepia nuostabiu kvapu. idegis geras, manau, kad jis be bronzantu. kas ji turit, mergaites, gal zinot, jis su bronzantais, ar be?
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2010 05 30, 19:00)
Turiu klausimą  rolleyes.gif

Koks yra soliariuminių kremų galiojimo laikas? Kaip jį patikrinti? (turiu SB Perfectly Dark pusę buteliuko, į soliariumus nebevaikštau ir pati tikrai nebesunaudosiu pagal paskirtį, tad galvoju, kaip optimizuoti, bet vis dėlto norisi žinoti, koks jo galiojimo terminas...]

24 mėn. po atidarymo smile.gif būtent šito, pažiūrėjau ant savo. Nupieštas indelis, parašyta 24M, vadinas, 2 metai po atidarymo kremą galim naudot ax.gif

QUOTE(Jovita23 @ 2010 05 30, 19:13)
Pagaliau gavau savaji AG SHEER ELEMENTS. Na tikrai fantastiskas kremas. Jis man vienintelis is turetu tirai panaikina kvapa po soliariumo. Isejusi oda kvepia nuostabiu kvapu. idegis geras, manau, kad jis be bronzantu. kas ji turit, mergaites, gal zinot, jis su bronzantais, ar be?

be. Bent jau paguuglinus ir paskaičius jo aprašymą, rašo, kad jis be bronzantų smile.gif
Atsakyti
Kokie atsiliepimai?

user posted image ir user posted image



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vai2lka: 01 birželio 2010 - 16:07