Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(vetruze @ 2010 05 18, 09:16)
as tai galvoju kaip jais is viso leidzia prekiauti,kaip viska matancios tarnybos nemato sito

O tai kas jame yra tokio? unsure.gif
Atsakyti
http://www.inspekcij...dex.php?id=1071
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2010 05 18, 09:02)
O tai kas jame yra tokio?  unsure.gif



Kiekviena salis turi savo leidziamu ir draudziamu medziagu sarasus ir visose jie yra skirtingi.Itrauke kokia nauja medziaga Lietuva i sarasa ir uzdraude visus gaminius kurie jas turi.JAV sis kremas tikrai nera uzdraustas.Paklausus platintojo is JAV,kas jam negerai ir kodel jis uzdraustas labai nusistebejo,nes nebuvo apie tai girdejes ir pas juos jis tikrai legalus.Taigi jei jau butu baisus cheminis pavojus manau tikrai butu uzdraystas visur.
Atsakyti
prasau, patarkit mergaites, kuri geriau imti (abu su tinglu ) gal kuri bandete ? vienas yra PRO TAN kitas CARIBBEAN GOLD, kuri siaip firma geresne ?

user posted image

ar sita

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2010 04 21, 13:22)
Vaje... tai jei toks poveikis is kart buvo, tai isivaizduoju kas butu soliariume  blink.gif Pamenu labai senai soliariume man pasiule isbandyt nauja krema, pati esu sviesios odos ir jautri labai, nu ir ka, dave man su dilgciukais, tada nezinojau kas tai yra tokio doh.gif Tai buvo siaubas, nei stovet, nei sedet negalejau, apie miega net pamirsau, o kita diena po didelio kiekio drekinamuju kremu ir rugpienio pradejo pleiskanotis oda, tai apie vakareli, kuriame norejau dalyvauti ir spec. tam renginiui palaikyti idegi nueinant pasideginti, turejau pamirsti. Va tokia skaudi patirtis biggrin.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif Man buvo lygiai tas pats tik dar juokingiau, kad aplamai pirmą kartelį ėjau į soliariumą ir darbuotoja tą žinojo pasiūlė su tinglu doh.gif Išėjus iš jo galvojau odą pamesių
u doh.gif lotuliukas.gif bėgau į vaistinę pirkti nuo nudegimų purškiamas putas fool.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2010 05 18, 23:50)
drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif Man buvo lygiai tas pats tik dar juokingiau, kad aplamai pirmą kartelį ėjau į soliariumą ir darbuotoja tą žinojo pasiūlė su tinglu doh.gif Išėjus iš jo galvojau odą pamesių
u doh.gif  lotuliukas.gif bėgau į vaistinę pirkti nuo nudegimų purškiamas putas fool.gif  hihihi.gif

O siaube! Ir juokas lotuliukas.gif ir asaros verysad.gif Va del tokiu darbuotoju galima ir bedu prisidaryt. Juk ne visos(-i) einancios(-tys) i soliariuma zino kas ir kaip. Gerai gad jau dabar esame sioje sferoje labiau isprususios! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2010 05 19, 08:12)
O siaube! Ir juokas  lotuliukas.gif ir asaros  verysad.gif Va del tokiu darbuotoju galima ir bedu prisidaryt. Juk ne visos(-i) einancios(-tys) i soliariuma zino kas ir kaip. Gerai gad jau dabar esame sioje sferoje labiau isprususios!  biggrin.gif

Reikejo įlisti ir pasiskaityti čia pirmiau prieš kelent koja į soliariumą blush2.gif biggrin.gif gerai mergaitės daro, kad pirmiau apsiklausinėja kas kaip thumbup.gif Net ir dabar to tinglo purtausi biggrin.gif nors efektas zymiai geresnis su juo thumbup.gif
Atsakyti
Aprile> o kokį kremą naudojai? ax.gif gal čia kur ir rašei, bet kadangi tik kartais čia užsuku paskaityt, tai galėjau pražiopsot biggrin.gif man tai po kremo su tinglu tik kai išėjau iš soliariumo pirmą kartą su juo pasideginus (šiaip į soliariumą jau buvau biški pavaikščiojus prieš tai) atridė kad visą odą traukia, brrr jausmelis doh.gif bet po kokios valandos jau praėjo tas žvėriškas raudonumas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2010 05 19, 13:27)
Reikejo įlisti ir pasiskaityti čia pirmiau prieš kelent koja į soliariumą blush2.gif  biggrin.gif gerai mergaitės daro, kad pirmiau apsiklausinėja kas kaip thumbup.gif Net ir dabar to tinglo purtausi biggrin.gif nors efektas zymiai geresnis su juo thumbup.gif

Kur ten, man taip nutiko pries kokius 6 metus, tai ne skaitinejimai galvoj buvo doh.gif Tai ir net jokios minties blogos nekilo biggrin.gif O man jokio efekto neliko, oda labai pleiskanotis pradejo, kuo as tik nesitepiau kad skausmas ir raunodumas praeitu, ir drekinamaisiais, ir rugpieniu, buvo tikrai nejuokinga biggrin.gif Man apskritai su tinglu negalima, nes oda sviesi, jautri, ir t.t. ir pan doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tanneraz @ 2010 05 18, 14:53)
Kiekviena salis turi savo leidziamu ir draudziamu medziagu sarasus ir visose jie yra skirtingi.Itrauke kokia nauja medziaga Lietuva i sarasa ir uzdraude visus gaminius kurie jas turi.JAV sis kremas tikrai nera uzdraustas.Paklausus platintojo is JAV,kas jam negerai ir kodel jis uzdraustas labai nusistebejo,nes nebuvo apie tai girdejes ir pas juos jis tikrai legalus.Taigi jei jau butu baisus cheminis pavojus manau tikrai butu uzdraystas visur.

labai skirtingi draudimai JAV ir Europos Sajungos salyse,bet jeigu jau kazka izvelgia negero,gal jau nenaudociau,nors pati esu naudojus,dabar nepirkciau,juk yra is ko rinktis
Atsakyti
QUOTE(M_A @ 2010 05 19, 14:08)
Aprile> o kokį kremą naudojai? ax.gif  gal čia kur ir rašei, bet kadangi tik kartais čia užsuku paskaityt, tai galėjau pražiopsot biggrin.gif  man tai po kremo su tinglu tik kai išėjau iš soliariumo pirmą kartą su juo pasideginus (šiaip į soliariumą jau buvau biški pavaikščiojus prieš tai) atridė kad visą odą traukia, brrr jausmelis doh.gif  bet po kokios valandos jau praėjo tas žvėriškas raudonumas thumbup.gif

QUOTE(Piccola @ 2010 05 19, 15:13)
Kur ten, man taip nutiko pries kokius 6 metus, tai ne skaitinejimai galvoj buvo  doh.gif Tai ir net jokios minties blogos nekilo  biggrin.gif O man jokio efekto neliko, oda labai pleiskanotis pradejo, kuo as tik nesitepiau kad skausmas ir raunodumas praeitu, ir drekinamaisiais, ir rugpieniu, buvo tikrai nejuokinga  biggrin.gif Man apskritai su tinglu negalima, nes oda sviesi, jautri, ir t.t. ir pan  doh.gif


user posted image o šis thumbup.gif tik aišku be tinglo doh.gif nes oda taipogi šviesi ir jautri ax.gif
be jo kojų galima sakyti visai neimė unsure.gif ar čia man vienai taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2010 05 19, 17:28)
user posted image o šis  thumbup.gif tik aišku be tinglo doh.gif nes oda taipogi šviesi ir jautri  ax.gif
be jo kojų galima sakyti visai neimė  unsure.gif ar čia man vienai taip  g.gif



Ar brangus šis kremukas? smile.gif
Atsakyti