Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z


 i 
Skelbimai už Skelbimų lentos ribų yra draudžiami. Jie yra ir bus trinami.
Atsakyti
QUOTE(M_A @ 2010 05 11, 16:07)
norėčiau paklausti, ns patingėjau skaityt visą temą 4u.gif  kokį kremą pasiūlytumėt iš australian gold, designer skin arba supre linijų be bronzatų (nes tiesiog nenoriu kad greit nusiplautų), bet gali būt su body blush arba tingle, kad tikrai gerai paimtų mane, nurudintų greičiau, bet ne iš tų brangiųjų kaip AG crystal? blush2.gif  ax.gif  būčiau dėkinga jei kas patartų, nes jų tokia gausybė, kad pasimečiau ax.gif

AG-HOT,SENAS,BET LABAI GERAS
Atsakyti
QUOTE(zappy @ 2010 05 07, 19:34)
Parvežė man tokį user posted imageBody drench firmos Gal esate bandę?  unsure.gif

Drauge turi, Tai sake nepatinka jai jis, tepa rubus sake. Droge jo pirkti yra. Na bent ji pirko ten.


Ir noriu paklausti kaip kremukas tannymaxx kur kojoms? Kaip jo kokybe?

Ir tiesa gal kas turite fiesta sun - fruit kremuka? ar likuti koki? Na ir kiti fiesta sun kremai domina, bet labai noreciau su tiglu.

Lauksiu. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,gal kas turi koki atsiliepima apie SUPRE Blackberry 10x bronzer krema?arba koki kita SUPRE krema su bronzatais? smile.gif
Atsakyti
išsirinkau kremą, kurio nieks čia nepaminėjo lotuliukas.gif lotuliukas.gif tiesiog platintoja turėjo gana siaurą asortimentą, bet šito kremo man aprašymas vistiek labai nais pasirodė, būtent kokio noriu ax.gif tai va, nusipirkau SB bonfire thumbup.gif 2dienį lėksiu išbandyt thumbup.gif
Atsakyti
o su šiuo kremuku ar tepat veidą http://www.tanforles...nsi-p-3583.html ?
Koks geriausias veido kremas g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2010 05 15, 18:39)
o su šiuo kremuku ar tepat veidą http://www.tanforles...nsi-p-3583.html ?
Koks geriausias veido kremas g.gif ?

as tepu wub.gif
veidui naudojau 1 ir 2 skirtumo nepajauciau, na as veida tik 4-5 min deginu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(M_A @ 2010 05 15, 13:43)
išsirinkau kremą, kurio nieks čia nepaminėjo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tiesiog platintoja turėjo gana siaurą asortimentą, bet šito kremo man aprašymas vistiek labai nais pasirodė, būtent kokio noriu ax.gif  tai va, nusipirkau SB bonfire thumbup.gif  2dienį lėksiu išbandyt thumbup.gif

kaip jis atrodo? Kazko visagalis googlas negali tokio surast g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margout @ 2010 05 15, 23:37)
kaip jis atrodo? Kazko visagalis googlas negali tokio surast g.gif

http://www.suncotan....uty/bonfire.jpg
jis be bronzatų, su kanapių ekstraktu ir su tinglu 30 thumbup.gif va santrauka nuo kremo: tingleplex 30, THC, Drug-Free hemp seed extract, firmTone botanical firming complex, sea silk and peach tree extract 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(M_A @ 2010 05 16, 11:07)
http://www.suncotan....uty/bonfire.jpg
jis be bronzatų, su kanapių ekstraktu ir su tinglu 30 thumbup.gif  va santrauka nuo kremo: tingleplex 30, THC, Drug-Free hemp seed extract, firmTone botanical firming complex, sea silk and peach tree extract  4u.gif

tik veido netepkit ir sitas kremas,jau padraugavusioms su soliariumu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vetruze: 17 gegužės 2010 - 12:58
Šituo tepu veiduką:
user posted image
O kūnui du kremukus turiu:
1, user posted image
2,user posted image
Atsakyti
Po ilgų dvejonių išsirinkau SB Perfectly Dark, dbr laukiu kol bus atsiųs. Žinau, kad jame yra kenksmingų medžiagų, bet kitavertus jis yra labai veiksmingas, atsiliepimai labai geri... Tikiuosi nieko blogo nenutiks mano odai. Gal kas žino kokias, tos blogosios cheminės medžiagos (kurios yra Perfectly Dark), pasekmes gali sukelti?
Atsakyti
QUOTE(muliuke @ 2010 05 17, 19:48)
Po ilgų dvejonių išsirinkau SB Perfectly Dark, dbr laukiu kol bus atsiųs. Žinau, kad jame yra kenksmingų medžiagų, bet kitavertus jis yra labai veiksmingas, atsiliepimai labai geri... Tikiuosi nieko blogo nenutiks mano odai. Gal kas žino kokias, tos blogosios cheminės medžiagos (kurios yra Perfectly Dark), pasekmes gali sukelti?

as tai galvoju kaip jais is viso leidzia prekiauti,kaip viska matancios tarnybos nemato sito
Atsakyti