Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

sveikutes 4u.gif norejau paklausti ka manote apie krema SUNMAXX tan and care.cia jis tokis labai is pigesniu,ar esate kuri bandziusi.gal nesunku butu atsiliepima brukstelti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 04 27, 22:09)
sveikutes  4u.gif norejau paklausti ka manote apie krema SUNMAXX tan and care.cia jis tokis labai is pigesniu,ar esate kuri bandziusi.gal nesunku butu atsiliepima brukstelti? rolleyes.gif

Kažkada kažkada, kai dar tik pradėjau eit soliariuman, prieš kokius 6metus jo serijos naudojau- nepatiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 04 27, 22:09)
sveikutes  4u.gif norejau paklausti ka manote apie krema SUNMAXX tan and care.cia jis tokis labai is pigesniu,ar esate kuri bandziusi.gal nesunku butu atsiliepima brukstelti? rolleyes.gif

as naudojus,bet esu visai teigiamos nuomones,na,nera,jie kaip kokie AG ar SB,bet kas nori be bronzatoriu,rekomenduoju,sudetis ju nebloga,susigeria irgi gerai,kvapas nera ikyrus,ai dar kaina gera,tikrai nera blogas yra gerokai prastesniu
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 04 27, 09:30)
Na, jei yra sukurta kojoms, tai kam tada išradinėt dviratį, nesuprantu. Jūsų reikalas, norit tepat, nenorit netepat, bet juk pilna įvairiausių veido kremų.



kremas ne tik kojoms bet visam kunui mirksiukas.gif o as daug naudojus kremu veidui bet man isryskindavo ant nosies strazdaneles, o si krema pabandziau ir nieko neisryskino mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitadil @ 2010 04 29, 20:17)
kremas ne tik kojoms bet visam kunui  mirksiukas.gif  o as daug naudojus kremu veidui bet man isryskindavo ant nosies strazdaneles, o si krema pabandziau ir nieko neisryskino  mirksiukas.gif

Na, jei jums tinka ir patinka, tai kam tada atsisakyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 04 30, 09:01)
Na, jei jums tinka ir patinka, tai kam tada atsisakyt mirksiukas.gif

dabar gal tinka ir patinka,bet kai nebespes oda melanino gamint ir ismes visa veida baltom demem,ka tada.. doh.gif manau reiktu su soliariumu darbuotojom pasitart. Tos kurios ilgai dirba tikrai visokiu atveju yra maciusios biggrin.gif gales patart
Atsakyti
Anksčiau man geriausias buvo AG Crystal XII smile.gif Nesenai nusipirkau SUPRE Bronze No9 (25x)- thumbup.gif
Šiandien išbandžiau naujausią pirkinį CALIFORNIA Tan HD Harlow - labai lengvas, puikiai tepasi, kvapas geras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(serija74 @ 2010 05 05, 14:37)
Anksčiau man geriausias buvo AG Crystal XII smile.gif  Nesenai nusipirkau SUPRE Bronze No9 (25x)- thumbup.gif 
Šiandien išbandžiau naujausią pirkinį CALIFORNIA Tan HD Harlow - labai lengvas, puikiai tepasi, kvapas geras  4u.gif

mane nuo supre bronze no9 25x isbere,tai daugiau nepirksiu schmoll.gif
Atsakyti
Parvežė man tokį user posted imageBody drench firmos Gal esate bandę? unsure.gif
Atsakyti
norėčiau paklausti, ns patingėjau skaityt visą temą 4u.gif kokį kremą pasiūlytumėt iš australian gold, designer skin arba supre linijų be bronzatų (nes tiesiog nenoriu kad greit nusiplautų), bet gali būt su body blush arba tingle, kad tikrai gerai paimtų mane, nurudintų greičiau, bet ne iš tų brangiųjų kaip AG crystal? blush2.gif ax.gif būčiau dėkinga jei kas patartų, nes jų tokia gausybė, kad pasimečiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(M_A @ 2010 05 11, 16:07)
norėčiau paklausti, ns patingėjau skaityt visą temą 4u.gif  kokį kremą pasiūlytumėt iš australian gold, designer skin arba supre linijų be bronzatų (nes tiesiog nenoriu kad greit nusiplautų), bet gali būt su body blush arba tingle, kad tikrai gerai paimtų mane, nurudintų greičiau, bet ne iš tų brangiųjų kaip AG crystal? blush2.gif  ax.gif  būčiau dėkinga jei kas patartų, nes jų tokia gausybė, kad pasimečiau ax.gif

Teko girdet geru atsiliepimu apie AG naujaju Vogue, jis su body blush, bet jis brangokas. Po to geras SB Perfectly Dark, labai daug kas ji giria.
Atsakyti
dėkui drinks_cheers.gif gal dar kas kokių rekomendacijų?
Atsakyti