Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

taip taip, vos tik spejau issitept ta nesamone, iskart visa kuna ir nuplike...
siandien parekomendavo soliariume, kazkoki Supre firmos su kanapem... tai isbandysiu rytoj smile.gif nepasimokau su eksperimentais biggrin.gif

gal yra kuri bandziusi tu Supre kremuku? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglucius @ 2010 04 21, 16:28)
taip taip, vos tik spejau issitept ta nesamone, iskart visa kuna ir nuplike...
siandien parekomendavo soliariume, kazkoki Supre firmos su kanapem... tai isbandysiu rytoj smile.gif nepasimokau su eksperimentais biggrin.gif

gal yra kuri bandziusi tu Supre kremuku? ax.gif



Bandzius as keleta is Supre, tik pavadinimu nepamenu blush2.gif Siaip neblogi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 21 balandžio 2010 - 23:13
QUOTE(Eglucius @ 2010 04 21, 16:28)
gal yra kuri bandziusi tu Supre kremuku? ax.gif

Man patinka, naudoju net tik soliariumui, bet ir kuno pilinga, ir losjona turiu wub.gif
Atsakyti
Soleriumo krema reiketu teptis iskarto soliariume o ne namie... mirksiukas.gif
puse kremo paliekate ant rubu, taip pat MAP (melanina aktivuojantys peptidai) nebetenka prasmes.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2010 04 21, 22:40)
Soleriumo krema reiketu teptis iskarto soliariume o ne namie...  mirksiukas.gif
puse kremo paliekate ant rubu, taip pat MAP (melanina aktivuojantys peptidai) nebetenka prasmes.... mirksiukas.gif

O man kadaise soliariume sake kad gerai jei kremas isigeria, t.y. tam reikia palaukti siek tiek. As tuo metu gyvenau prie pat soliariumo, 1 min. kelio, tai issitepdavau namie ir kazkaip man idomu pasidare del to kad praeina kazkiek laiko kol ateinu i soliariuma na ir susitvarkau. Tai tada man ir pasake kad nieko cia blogo, atvirksciai - gerai kai kremas gerai isigeria. Nors pagalvojus jei kremas su bronzantais, tai savaime suprantama, kad teptis reikia pries pat saules vonia, nes isteplios drabuzius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglucius @ 2010 04 21, 16:28)
taip taip, vos tik spejau issitept ta nesamone, iskart visa kuna ir nuplike...
siandien parekomendavo soliariume, kazkoki Supre firmos su kanapem... tai isbandysiu rytoj smile.gif nepasimokau su eksperimentais biggrin.gif

gal yra kuri bandziusi tu Supre kremuku? ax.gif

As isbandziau didziaja dali supre kremuku,vieni patiko kiti nelabai. O koki butent jus isigijot? Nes ten nevienas su kanapem
Atsakyti
QUOTE(spoily @ 2010 04 22, 07:50)
As isbandziau didziaja dali supre kremuku,vieni patiko kiti nelabai. O koki butent jus isigijot? Nes ten nevienas su kanapem



as isigijau COCO BEACH is supre. ten rasoma hemp ultra dark tanning...
dar neisbandziau... nors soliariumas salia... vos ne namu kieme blush2.gif tinginys daro savo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglucius @ 2010 04 23, 23:01)
as isigijau COCO BEACH is supre. ten rasoma hemp ultra dark tanning...
dar neisbandziau... nors soliariumas salia... vos ne namu kieme  blush2.gif  tinginys daro savo biggrin.gif

oj sito kvapas man nepatinka schmoll.gif is tokiu palyginus nebrangiu HOOKED geresnis,irgi su kanapem ir 4iais berods bronzantais. Kvapas nepersaldus,idegis grazus. Tik jis toks riebesnis,sunkiau issitept biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuri turit atsiliepimų apie kremus kojoms:
Tannymax "Sexy dating legs"
user posted image
Bei Power Tan "Hot party legs"
user posted image

Taip pat neseniai įsigijau kelis kremukus soliariumui:
Fiesta Sun "Coco Nutty Tini"
user posted image
ProTan "Incredibly Black"
user posted image
Power Tan "Black Onyx"
user posted image

Gal kuri bandėte kurį iš šių kremų, kokie atsiliepimai? Žinoma, visus pirkau mėginukais, bandysiu ieškoti tinkamiausio ax.gif

Atsakyti
norejau pasidometi, gal kas yra tepe krema su tingle ant veido? g.gif nes siandien as nuejau i soliariuma na ir pasitepiau, aisku isejau raudona, labai nelgciojo. tik pas mane po soliariumo atsirasdavo ant veido strazdaneliu,, o pasitepus tuo kremu as isejau is soliariumo be strazdaneliu, jos neisryskejo..o po valandziukes tas raudonunams praejo, strazdaneliu taippat nepasirode g.gif idomiai cia taip, jeigu vis naudociau krema veidui su tingle ar labai kenktu odai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitadil @ 2010 04 24, 18:45)
norejau pasidometi, gal kas yra tepe krema su tingle ant veido?  g.gif  nes siandien as nuejau i soliariuma na ir pasitepiau, aisku isejau raudona, labai nelgciojo. tik pas mane po soliariumo atsirasdavo ant veido strazdaneliu,, o pasitepus tuo kremu as isejau is soliariumo be strazdaneliu, jos neisryskejo..o po valandziukes tas raudonunams praejo, strazdaneliu taippat nepasirode  g.gif  idomiai cia taip, jeigu vis naudociau krema veidui su tingle ar labai kenktu odai?  g.gif

Ant kremuko turetu buti nurodyta kad ant veido teptis nepatartina. Aisku po vieno karto nieko blogo nenutiks. Bet patarciau daugiau to nedaryt,nes visdelto tai yra didelis sokas ir taip jautriai veido odai,gali atsirast baltu demeliu
Atsakyti
QUOTE(jurgitadil @ 2010 04 24, 18:45)
norejau pasidometi, gal kas yra tepe krema su tingle ant veido?  g.gif  nes siandien as nuejau i soliariuma na ir pasitepiau, aisku isejau raudona, labai nelgciojo. tik pas mane po soliariumo atsirasdavo ant veido strazdaneliu,, o pasitepus tuo kremu as isejau is soliariumo be strazdaneliu, jos neisryskejo..o po valandziukes tas raudonunams praejo, strazdaneliu taippat nepasirode  g.gif  idomiai cia taip, jeigu vis naudociau krema veidui su tingle ar labai kenktu odai?  g.gif

Na, jei yra sukurta kojoms, tai kam tada išradinėt dviratį, nesuprantu. Jūsų reikalas, norit tepat, nenorit netepat, bet juk pilna įvairiausių veido kremų.
Atsakyti