Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

Na apelsinais gal nekvepia bet tiesiog nusipirkau nes buvo netoks brangus, ir skirtas soliariumui. Galvoju jei jau raso kad soliariumui, tai kaip jis gali tam tikslui netikti, logikos nelabai yra.
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2010 04 11, 14:52)
Gal kas galetumet pasakyti ar kremas, skirtas soliariumui Sun Solar labai jau blogas? As ji naudoju pries soliariuma, ir soliariumo darbuotoja pastebejo matyt kad ji naudoju taip kaip sakant isdejo i suns dienas mane su visu mano kremu. Sako cia poras uzkemsa, cia nieko neydegsit, cia man sunku poto valyt po jusu to kremo, tai svelniai tariant sokiruota buvau tokia jos nuostata. Dar minejo kad reikia ziuret kad butu kreme specialus aliejai augaliniai o ne kazkokie mineraliniai, tad kiek tame tiesos, ar tik eilinis budas ykalbet nusipirkt brangu ju krema?

poras, manyčiau, kemša visi soliariuminiai kremai, jau vien pasižiūrėjus į sudėtį baisu daros. Bet ko dėl grožio nepadarysi flirt.gif reikėjo paklaust, o kuris nekemša biggrin.gif
kad neįdegsi, galbūt, nes kažkokio matomo poveikio jis neduoda, na man nedavė ax.gif
o kad jai sunku valyt, jums turėtų nerūpėt, toks jos darbas nail.gif čia turbūt pagrindinė problema buvo, kad jai sunku valyt biggrin.gif
dėl aliejų nekomentuosiu, neturiu supratimo.
aš turėjau tą kremą, tepiaus ir tiek, kad oda neišsausėtų, poveikio, kaip rašiau, nemačiau, na eilinis kūno kremas sakyčiau ax.gif

na taip, brangesni geriau, ilgiau įdegis išsilaiko, odą puikiai sudrėkina, pamaitina, greičiau įdegama smile.gif
galim ir be kremo degintis, jei nėra galimybių brangesnį kremą nusipirkt, tiesiog po soliariumo išsitept geru drėkinančiu kremu. Pigiau kainuos geras drėkinantis kremas nei geras soliariumo kremas ax.gif
dar betakarotiną reiktų gert, bent vieną pakuotę. Aš kiekvieną pavasarį visą dėžutę sugerdavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2010 04 11, 15:52)
Gal kas galetumet pasakyti ar kremas, skirtas soliariumui Sun Solar labai jau blogas?

Pries kokius 6 metus naudojau toki krema Dr. Kelen Sun Solar, galima buvo nusipirkti iki parduotuveje, berods ir droge (jau nebepamenu), kaina svyravo nuo 16 Lt (sis buvo skirtas jau po soliariumo, atvesinimui) iki 25 Lt atrodo.
user posted image
Va toki naudojau, buvau juoda cool.gif Taip patiko, ir drekino gerai, na zodziu buvau patenkinta ir kaina ir poveikiu.
Moony, kalbi apie Sun Solar krema oranziniame butelyje? Jei taip, tai teko isbandyti pries 2 metus, kadangi savojo Dr. Keln Sun Solar jau neberadau, o soliariume pirkti atsibodo, kadangi gana brangu (tada dar nezinojau kad galima parsisiusti), nusprendziau pabandyti, kadangi pamaniau kad tai tas pats kremas tik ipakavimas kitas doh.gif Buvo gaila net tu 20 su kazkiek litu biggrin.gif Apskritai jokio efekto, tik sugadinta nuotaika ir abonimentas smile.gif Net be kremo manau idegciau greiciau (teko pabandyt), o kremas visiskai nieko nedave schmoll.gif O del darbuotojos, tai gerai buvo pasakyta auksciau - toks jos darbas! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piccola: 12 balandžio 2010 - 08:50
Kremas tai Anti-ageing, pries senejima. Seip kai pries kokius 5 metus vaiksciojau i soliariuma be jokio kremo tai kai negrike buvau, nors mano oda sviesi labai ir labai atsargiai reikia degintis nes arba parausta jei perdaug pasideginu arba nieko nekimba jei per trumpai.
O va su kremais kai terliojuos tai nieko nesimato. Reiks eit gal be ju. Kazkur dar maciau vienai panelei ale gydytoja net sake kad visi tie kremai labai nesveika pries soliariuma, netgi lupu balzamas nesveika, tai kai paskaitai tokiu atsiliepimu jau nebezinai kas galima kas ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2010 04 12, 10:31)
Kremas tai Anti-ageing, pries senejima. Seip kai pries kokius 5 metus vaiksciojau i soliariuma be jokio kremo tai kai negrike buvau, nors mano oda sviesi labai ir labai atsargiai reikia degintis nes arba parausta jei perdaug pasideginu arba nieko nekimba jei per trumpai.
O va su kremais kai terliojuos tai nieko nesimato. Reiks eit gal be ju. Kazkur dar maciau vienai panelei ale gydytoja net sake kad visi tie kremai labai nesveika pries soliariuma, netgi lupu balzamas nesveika, tai kai paskaitai tokiu  atsiliepimu jau nebezinai kas galima kas ne smile.gif

Na tik nereiketu tada pamirst gerai drekinti oda pieneliu/kremu, kad ji neissausetu. Drauge gal apie metus periodiskai be kremo lankesi soliariume, tai oda labai susiraukslejo ir paseno sakyciau, nu atrode nekaip schmoll.gif Na reziume butu toks - reikia atsargiau ir saikingai tada naudotis saules voniomis mirksiukas.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2010 04 12, 13:26)
Na tik nereiketu tada pamirst gerai drekinti oda pieneliu/kremu, kad ji neissausetu. Drauge gal apie metus periodiskai be kremo lankesi soliariume, tai oda labai susiraukslejo ir paseno sakyciau, nu atrode nekaip  schmoll.gif Na reziume butu toks - reikia atsargiau ir saikingai tada naudotis saules voniomis mirksiukas.gif Sekmes 4u.gif


Mano draugė irgi vaikščiojo į soliariumą be jokio kremo. Tai oda labai nesveika, išdžiuvusi ir susiraukšlėjusi pasidarė. Juk kremas maitina odą prieš ir po. Be to, greitesnis ir gražesnis įdegis būna, o ir kvapas kremo malonus. Juk ne šeip sau sugalvoti kremukai, jose pilna vitaminų
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 04 12, 15:02)
Mano draugė irgi vaikščiojo į soliariumą be jokio kremo. Tai oda labai nesveika, išdžiuvusi ir susiraukšlėjusi pasidarė. Juk kremas maitina odą prieš ir po. Be to, greitesnis ir gražesnis įdegis būna, o ir kvapas kremo malonus. Juk ne šeip sau sugalvoti kremukai, jose pilna vitaminų

Pilnai sutinku drinks_cheers.gif Paciai teko keleta kartu lankytis soliariume be kremo, tai siaubas, oda issausejusi, dega, kvapas kaip apdegusios vistos doh.gif Dabar be kremo ne kojos i soliariuma. Siaip manau galima rasti iseiti, juk imanoma rasti ir pigesniu kremuku, skirtu specialiai soliariumui, nebutinai pirkti brangiausius. Bet Sun Solar manau tikria ne iseitis, jokio poveikio sakyciau jie neduoda schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Izaa @ 2009 10 01, 17:01)
patarkit ka pabandyti naujo si sezona... blush2.gif  gal ta SB soy dark Ultra ar SB Botanica Henna?
siaip ilga laika naudojau,kolpagaliau sunaudojau supre Carnival http://www.supre.lt/...?menu=carnivale
tada bandziau veidui http://www.tanforles...-oz-p-2757.html
ir supre ocho http://www.tanforles...-oz-p-2756.html
tai ant ko "pereiti" dbr? siaip nesu soliariumu maniake, tik va rudeniui atejus norisi nebut tokiai baltai... blush2.gif

iskeliu savo zinute kad butu paprasciau patarti...
taigi po visu svarstymu ir patarimu nusipirkau SB Chocolate Silk, na jis tikrai neblogas, bet man noretusi daugiau efekto nes jau 10 kart soliariume buvau ir beveik jokio idegio.. doh.gif veidas baltas, kuno oda gal vos vos rustelejus...bet visaij nezymiai, o kai anksciau naudojau Supre Carnivale matydavosi is karto po poros seansu, tad gal patarsite gera, isbandyta kremuka su bronzantais, bet ne is pigesniuju..toki normalu biggrin.gif
Is anksto aciu patarejoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2010 04 11, 15:52)
Gal kas galetumet pasakyti ar kremas, skirtas soliariumui Sun Solar labai jau blogas? As ji naudoju pries soliariuma, ir soliariumo darbuotoja pastebejo matyt kad ji naudoju taip kaip sakant isdejo i suns dienas mane su visu mano kremu. Sako cia poras uzkemsa, cia nieko neydegsit, cia man sunku poto valyt po jusu to kremo, tai svelniai tariant sokiruota buvau tokia jos nuostata. Dar minejo kad reikia ziuret kad butu kreme specialus aliejai augaliniai o ne kazkokie mineraliniai, tad kiek tame tiesos, ar tik eilinis budas ykalbet nusipirkt brangu ju krema?


is tiesu tai vienas is bogiausiu variantu.. kadagi jo sudetyje yra parafino, t.y. tarytum vaskas kuri tu ustepi ant odos. Uzkemsa poras ir maudantis viskas nusiplauna, jis netgi soliariumo akrilini pavirsiu gadina! Butinai ieskok kazko su augainiais aliejais o ne su mineraliniais Mieralinius daug paprasciau isgauti uztai visi kremai pigesini, bet.mineraliniame aiejuje netirpsta VISISKAI jokie vitaminai! Taip reiskia jog perki krema be vitaminu, o tai reiskia, jog ir be jokios apsaugos, kadangi vitaminai yra antioksidantai (naikina laisvuosius radikalus). Todel gali issirinkti biski bragei produkta bet 100 kart geres.
Sekmes renkatis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Norvegiska_slywa: 16 balandžio 2010 - 20:31
QUOTE(goodies @ 2010 02 22, 17:35)
Geriausiai idegu su TINGLU , gal galetumet patarti kuri geriausiai kremuka uzsisakyti  4u.gif
is siu :
SB intoxicating  ( labiausiai vilioja, gal kuri bandet kaip jis ??)
SB unfirgiven
ir STUNNING T45

O GAL SIAIP ZINOT GERA KREMUKA  SU TINGLU ? GAL BANDET?
aciu labai


man is situ tai Intoxicating!
Stuning isvis nepatinka, kadangi jis naturaus be bronzantu tai idegis ir lieka toks rausvas.. O intoxicating spalva nereai... Dar Hot Amareto ispudingai graziai atrodo vasara!
Atsakyti
Sveikutes!

Domiuosi kur geriausiai ir pigiausiai butu galima isigyti soliariumu kosmetikos.
Kiek maciau dauguma siulo uzsisakyti is www.tanforless.com. Taciau ar tikrai cia pigiausios kainos? Nes man tai jos pakankamai dideles atrodo.
Gal kas galit pasiulyti ir kitu variantu?
Mane konkreciau domina SB Priceless arba AG Vintage gold.
Antrojo neteko naudoti, bet maciau kad jis gerai vertinamas.
O priceless pati esu naudojus ir is visu kada nors bandytu man jis vienintelis patiko ir pilnai atitiko lukescius.
Atsakyti

 i 
Tema apie kremus, ne soliariumo abonentus.
Forumas ne skelbimų lenta, bet kokie skelbimai kviečiami kooperuotis ištrinti ir bus trinami.
Atsakyti