Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(Indra A. @ 2010 04 08, 14:02)
Na, ir kaip? smile.gif


Bandžiau, bet dar po pirmo karto nesusidariau tvirtos nuomonės kaip. Kažkaip keista, kai metus naudojau kremą su tinglu, o dabar be biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(My.Vica @ 2010 04 08, 17:10)
Sveiki, gal jau ir buvo apie tai kalbeta, bet paklausiu dar karta.. gal zinot internetiniu parduotuviu kur galima butu parsisiusti idegio kremu meginuku? nes viso buteliuko nesinori pirkti, kol neisitikinau kad tikrai tinka..  4u.gif


Supermamų išparduotuvėj pasižiūrėkit mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Piccola @ 2010 04 08, 20:05)
O kaip istepate kremukais tolygiai nugara?  biggrin.gif Nes as tai netolygiai istepdavau...  doh.gif Arba visai to nedarydavau blush2.gif


Dažniausiai netepu blush2.gif Arba pateu kažkaip kiek ir kur pasiekiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(No_Angel* @ 2010 04 09, 09:05)
Dažniausiai netepu  blush2.gif Arba pateu kažkaip kiek ir kur pasiekiu  biggrin.gif

Bet o kaip but jeigu kremas su bronzatoriais (dabar zadu isigyti), anksciau naudojau be ju, tai tada ir nelabai kreipiau i tai demesi smile.gif O dabar kai naudosiu su jais, tai jei nepatepsiu, manau matysis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piccola: 09 balandžio 2010 - 09:18
QUOTE(Piccola @ 2010 04 09, 10:17)
Bet o kaip but jeigu kremas su bronzatoriais (dabar zadu isigyti), anksciau naudojau be ju, tai tada ir nelabai kreipiau i tai demesi smile.gif O dabar kai naudosiu su jais, tai jei nepatepsiu, manau matysis  doh.gif



Va dabar ir as nusipirkau su bronzantais, tai stengiuos tepti kiek pasiekiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(No_Angel* @ 2010 04 09, 10:18)
Va dabar ir as nusipirkau su bronzantais, tai stengiuos tepti kiek pasiekiu  blush2.gif

Gal prasyt MB kad uzeitu kartu i kabina, pateptu nugara ir iseitu lotuliukas.gif blush2.gif Anksciau kai naudojau kremus be bronzantu, prasydavau kartais kad man namie pateptu nugara, ir lekdavau i solika (5 min. nuo namu), bet dabar su bronzantais nelabai taip padarysi... tikriausiai issitepsiu drabuzius g.gif Kebli situacija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2010 04 09, 12:13)
Gal prasyt MB kad uzeitu kartu i kabina, pateptu nugara ir iseitu  lotuliukas.gif  blush2.gif Anksciau kai naudojau kremus be bronzantu, prasydavau kartais kad man namie pateptu nugara, ir lekdavau i solika (5 min. nuo namu), bet dabar su bronzantais nelabai taip padarysi... tikriausiai issitepsiu drabuzius g.gif Kebli situacija doh.gif


Aš tai nedaug ant delno užsipilu kremuko ir visą nugarytę gražiai ir lygiai išsitepu, ax.gif O kad rūbai išsiteptų, tai dar to negirdėjau, nepraktikavau biggrin.gif
Papildyta:
[quote=No_Angel*,2010 04 09, 09:05]
Bandžiau, bet dar po pirmo karto nesusidariau tvirtos nuomonės kaip. Kažkaip keista, kai metus naudojau kremą su tinglu, o dabar be biggrin.gif

O kas keisto? Aš nebandžiusi, tai smalsu pasidarė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 04 09, 14:24)
Aš tai nedaug ant delno užsipilu kremuko ir visą nugarytę gražiai ir lygiai išsitepu,  ax.gif  O kad rūbai išsiteptų, tai dar to negirdėjau, nepraktikavau biggrin.gif
Papildyta:

Netepa bronzantai rubu? ax.gif Man atrodo kad taip.... g.gif Super, kai tau taip gaunasi kad visa nugara lygiai issitepi wub.gif Man tai nelabai gaunasi verysad.gif


Dar va toki dalyka radau
user posted image
Idomu is ko jis ten padarytas, drauge sako kad kaip kempine, bet manau kempine sugertu krema, o cia spec. kremui tepti sunkiai pasiekiamose vietose biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piccola: 09 balandžio 2010 - 13:40
QUOTE(Piccola @ 2010 04 09, 14:28)
Netepa bronzantai rubu? ax.gif Man atrodo kad taip.... g.gif Super, kai tau taip gaunasi kad visa nugara lygiai issitepi wub.gif Man tai nelabai gaunasi verysad.gif
Dar va toki dalyka radau
user posted image
Idomu is ko jis ten padarytas, drauge sako kad kaip kempine, bet manau kempine sugertu krema, o cia spec. kremui tepti sunkiai pasiekiamose vietose biggrin.gif


Man čia panašiau į šepetį g.gif
Na, aš naudoju su mažai bronzantų, tai man netepa smile.gif
Atsakyti
Nieko nebesuprantu, visos taip gyre ta puppy love krema, kad greiciau idegi ri t.t. Nusipirkau as is vienos forumietes, tai pinigai kaip i bala.. As su juo atvirksciai- neidegu g.gif ejau tris kartus su juo, vos vos matesi kad lankiausi, o siandien nuejau be kremo iskart idegis matosi. rolleyes.gif nesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 04 09, 14:47)
Man čia panašiau į šepetį g.gif
Na, aš naudoju su mažai bronzantų, tai man netepa smile.gif

As zadu isigyti Designer Skin Black 20X, tai net nezinau ar teplios g.gif Naudojau ji praieta vasara 3 kartus, bet kad labai tepliotu tai nepastebejau (siaip tepiau iki kur galejau pasiekti) g.gif Na ir nezinau smile.gif Tikriausiai prasysiu kad namie nugara pateptu ir begsiu i solika smile.gif Zinoma stengsiuosi uzsideti kuo tamsesnius drabuzius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 04 09, 14:24)
O kas keisto? Aš nebandžiusi, tai smalsu pasidarė biggrin.gif


Po to jausdavos sioks toks badymas ax.gif
Atsakyti
Gal kas galetumet pasakyti ar kremas, skirtas soliariumui Sun Solar labai jau blogas? As ji naudoju pries soliariuma, ir soliariumo darbuotoja pastebejo matyt kad ji naudoju taip kaip sakant isdejo i suns dienas mane su visu mano kremu. Sako cia poras uzkemsa, cia nieko neydegsit, cia man sunku poto valyt po jusu to kremo, tai svelniai tariant sokiruota buvau tokia jos nuostata. Dar minejo kad reikia ziuret kad butu kreme specialus aliejai augaliniai o ne kazkokie mineraliniai, tad kiek tame tiesos, ar tik eilinis budas ykalbet nusipirkt brangu ju krema?
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2010 04 11, 15:52)
Gal kas galetumet pasakyti ar kremas, skirtas soliariumui Sun Solar labai jau blogas? As ji naudoju pries soliariuma, ir soliariumo darbuotoja pastebejo matyt kad ji naudoju taip kaip sakant isdejo i suns dienas mane su visu mano kremu. Sako cia poras uzkemsa, cia nieko neydegsit, cia man sunku poto valyt po jusu to kremo, tai svelniai tariant sokiruota buvau tokia jos nuostata. Dar minejo kad reikia ziuret kad butu kreme specialus aliejai augaliniai o ne kazkokie mineraliniai, tad kiek tame tiesos, ar tik eilinis budas ykalbet nusipirkt brangu ju krema?


Man asmeniskai tai visiskai nepatiko tas kremas, o jau kvapas koks jo, dar ir dabar uzuodus pykina doh.gif
Atsakyti