Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(Jovita23 @ 2010 03 30, 15:33)
Uzsisakiau ir as si kremuka. Gal dar yra bandziusiu ji? Gal kas parasys atsiliepimus?

Ir kokia jo kaina?
Atsakyti
QUOTE(-Domiani @ 2010 03 30, 18:12)
Ir kokia jo kaina?

32 dol.
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2010 03 30, 14:33)
Uzsisakiau ir as si kremuka. Gal dar yra bandziusiu ji? Gal kas parasys atsiliepimus?


Man tai labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Panos, esu isbandzius nei mazai, nei ypatingai daug kremu, ir vis nesusitaikau su tuo, kad visi jie man smirda unsure.gif pasidegini ir po kurio laiko (o po kai kuriu kremu ir iskart) taip smirda visas kunas... kaip nuo savaiminio idegio kremu doh.gif nepakenciu to kvapo. negi absoliuciai visi kremai taip smirda? doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikatele @ 2010 04 05, 18:53)
Panos, esu isbandzius nei mazai, nei ypatingai daug kremu, ir vis nesusitaikau su tuo, kad visi jie man smirda unsure.gif pasidegini ir po kurio laiko (o po kai kuriu kremu ir iskart) taip smirda visas kunas... kaip nuo savaiminio idegio kremu doh.gif nepakenciu to kvapo. negi absoliuciai visi kremai taip smirda? doh.gif  biggrin.gif


Na, kiek esu naudojus kremukų, tai man mažai kokie smirdėjo. Bet ir aitrių kvapų nėr, išėjus iš soliariumo neužuodžiu wub.gif Nes mano oda labai jautri, tai atsargiai renkuosi kremuką ax.gif
Atsakyti
Ar galima SB Amaretto tepti veida? g.gif
Atsakyti
QUOTE(No_Angel* @ 2010 04 07, 17:57)
Ar galima SB Amaretto tepti veida?  g.gif

jis, kiek pamenu, yra su auksinemis dalelytemis g.gif ir laaabai nekoks kvapas po deginimosi...
bandei ji? o siaip tai galima veida 4u.gif
Atsakyti
panos, o jus tepates kremu su tinglu veida? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikatele @ 2010 04 07, 21:06)
panos, o jus tepates kremu su tinglu veida? ax.gif


as tai nea, atskirai kremuka veidi pirkausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(No_Angel* @ 2010 04 07, 19:25)
nusipirkau šiandien, rytoj bandysiu  ax.gif
Dekui  4u.gif


Na, ir kaip? smile.gif

QUOTE(sveikatele @ 2010 04 07, 21:06)
panos, o jus tepates kremu su tinglu veida? ax.gif


Nea, veiduką atskiru kremuku tepu : wub.gif
Atsakyti
Sveiki, gal jau ir buvo apie tai kalbeta, bet paklausiu dar karta.. gal zinot internetiniu parduotuviu kur galima butu parsisiusti idegio kremu meginuku? nes viso buteliuko nesinori pirkti, kol neisitikinau kad tikrai tinka.. 4u.gif
Atsakyti
O kaip istepate kremukais tolygiai nugara? biggrin.gif Nes as tai netolygiai istepdavau... doh.gif Arba visai to nedarydavau blush2.gif
Atsakyti