Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z




beja norėjau paklausti ar tepatės Crystal XII veidą ? aš užvakar tepiausi,baisiausiai išbėrė unsure.gif galvoju ar nuo Crystalo ar nuo Hempz(losjonas po idegio) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 10 gegužės 2010 - 16:57
QUOTE(Tutia @ 2010 03 19, 23:23)
Norėčiau šitą AG elements pabandyt  g.gif Marqout, kokia jo kaina gaunasi?  smile.gif

100 lt, bet tada $=2.47 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Julya @ 2010 03 19, 23:57)
beja norėjau paklausti ar tepatės Crystal XII veidą ? aš užvakar tepiausi,baisiausiai išbėrė  unsure.gif  galvoju ar nuo Crystalo ar nuo Hempz(losjonas po idegio)  g.gif

Manes po Hempz niekada nebere g.gif crystal XII nesinaudojau.
Atsakyti
QUOTE(Margout @ 2010 03 20, 11:12)
100 lt, bet tada $=2.47 4u.gif

o per kokią tarpininkę, jei nepaslaptis? ax.gif
nes pagal visus mano paskaičiavimus apie 110 Lt gal gaunasi g.gif

http://www.tanforles...h...=173&page=1
bet tikrai neblogas apra6ymas, be parabenų sudėtyje bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2010 03 20, 11:19)
o per kokią tarpininkę, jei nepaslaptis?  ax.gif
nes pagal visus mano paskaičiavimus apie 110 Lt gal gaunasi  g.gif

http://www.tanforles...h...=173&page=1
bet tikrai neblogas apra6ymas, be parabenų sudėtyje  bigsmile.gif

Per Puikute (ji dabar atostogauja) tuo metu $ atpiges buvo, dbr 2.57 doh.gif blink.gif
is tikruju lb geras, man patiko, kvapas lb fainas wub.gif
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif as esu naujoke cia smile.gif man labai aktuali si tema...noreciau paklaust, gal kuri mamyte zino koki soliariumo krema jautriai odai? rolleyes.gif aciu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes! Ka galetumete papasakoti apie Vintage gold ir Crystal XII kremukus? Ir dar apie Designer skin Black 20X kremuka? Paciai teko bandyti pora karu tik pastaraji, visai patiko, ir dar patinka kad turis jo gana didelis - 400 ml. Bet gak pirmi du geresni? Jei taip, kuris vis gi geresnis? Buciau labai dekinga uz atsakymus! 4u.gif :
Atsakyti
QUOTE(Julya @ 2010 03 20, 00:57)
beja norėjau paklausti ar tepatės Crystal XII veidą ? aš užvakar tepiausi,baisiausiai išbėrė  unsure.gif  galvoju ar nuo Crystalo ar nuo Hempz(losjonas po idegio)  g.gif


Greičiausiai nuo Crystal.Nemažai daliai žmonių bronzantai kelia alergiją. O šiame kreme jų ypač daug.
Papildyta:
QUOTE(indrusa @ 2010 03 21, 16:01)
sveikos mamytes  smile.gif as esu naujoke cia  smile.gif man labai aktuali si tema...noreciau paklaust, gal kuri mamyte zino koki soliariumo krema jautriai odai?  rolleyes.gif aciu rolleyes.gif

Australian Gold Naturally Dark yra skirtas jautriai odai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 10 gegužės 2010 - 16:58
QUOTE(normajean @ 2010 03 22, 14:23)
Greičiausiai nuo Crystal.Nemažai daliai žmonių bronzantai kelia alergiją. O šiame kreme jų ypač daug.


vakar veidą vėl tepiau crystal, bet po deginimosi nesitepiau hempz ir viskas gerai buvo g.gif kažkaip nesinori tikėti,kad nuo hempz čia, tai kitą sykį eidama dar išbandysiu tą hempz kad 100proc. tikra būčiau ar nuo jo ...
Atsakyti
Sveikos,

kokia nuomonė apie SB Pink Diamond Dark Bronzing Systeme Tingle Power T2 ?
ar geriau Swedish Beauty Chocolate Diamond ? noriu gražaus, rudo įdegio ax.gif kaip suprantu, pirmasis su tinglu, o CH diamond su bronzantais, kurie bijau, kad gali greitai nusiplauti ir būsiu dryžuota..? labai lauksiu atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(%ziema% @ 2010 03 25, 14:11)
na labai gaila...nemaciau kad rinkote grupe...buciau prisidejusi ax.gif
ir truputeli mandagumo prasyciau  doh.gif ...

mandagumo prašote iš kitų, pati tuo tarpu ne itin mandagiai replikuojate ax.gif

Disiel kurį pasirinkti, tarp SB Pink Diamond ir Chocolate Diamond lengviau būtų jei žinočiau kokia jūsų oda 4u.gif

šiaip, Chocolate Diamond tikrai bronz. medž. bet nusiplovus jūs nebūsite dryžuota, nereikėtų maišyti savaiminio įdegio ir bronzantų mirksiukas.gif

Iš šių dviejų kremukų, dauguma merginų( seniai šią temą seku, ne pirmas sezonas. rinktųsi su tingu, kuris skatina įdegi sunkiau degačioms vietoms.

Nors jau yra SB išleidęs tikrai gerokai vertesnių kremukų (hena sent, soy dark) tikrai labai gerai maitina, gerai drėkina ir oda net jautri gražiai irunda.
Atsakyti
QUOTE(ugnuzhe @ 2010 02 05, 21:52)
renkuosi is siu, padekite su atsiliepimais  mirksiukas.gif :
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image






Nesaugūs įdegio losjonai
RAPEX (skubaus keitimosi informacija apie nesaugius ir pavojingus vartotojų sveikatai gaminius ir produktus sistema) pateikė informaciją apie nesaugius įdegio losjonus.
Valstybinė ne maisto produktų inspekcija prie Ūkio ministerijos, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos produktų saugos įstatymo (Žin., 1999, Nr. 52-1673; 2001, Nr. 64-2324; 2004, Nr. 25-757) 14, 16, 17 straipsniais, 2009-05-04 sprendimu Nr. 7KLS-09-124-55 uždraudė UAB „Sunfita” (buveinės adresas Debreceno g. 52 A, Klaipėda, įmonės kodas 141944997) tiekti į rinką pavojingus gaminius – įdegio losjonus ,,Swedish Beauty Perfectly dark” ir ,,Swedish Beauty Ravishing” ir įpareigojo pašalinti juos iš rinkos (informacija paskelbta 2009-05-08 ,,Valstybės žinių“ priede ,,Informaciniai pranešimai“ Nr. 36).

Išsami informacija apie produktus:
Gaminio pavadinimas: Swedish Beauty Perfectly dark[COLOR=blue]
Gaminys: įdegio losjonas
Firmos ženklas (pavadinimas): Swedish Beauty
Gamintojas: Australian Gold Inc. 6270 Corporate Drive Indianapolis IN, USA
Gaminio kilmės šalis: JAV
Aprašymas: 250 ml talpos plastikinis butelis
Tipas/modelio Nr.: brūkšninis kodas – 054402650523
Pavojai: gaminys yra pavojingas dėl cheminės sudėties. Sudėtyje yra kosmetikos gaminių gamyboje draudžiamos naudoti medžiagos – cholekalciferolio.
Gaminio keliama rizika – didelė.
Taikytos priemonės: gaminį uždrausta tiekti į rinką. Tiekėjas įpareigotas pašalinti jį iš rinkos.


Gaminio pavadinimas: Swedish Beauty Ravishing
Gaminys: įdegio losjonas
Firmos ženklas (pavadinimas): Swedish Beauty
Gamintojas: Australian Gold Inc. 6270 Corporate Drive Indianapolis IN, USA
Gaminio kilmės šalis: JAV
Aprašymas: 250 ml talpos plastikinis butelis
Tipas/modelio Nr.: brūkšninis kodas – 054402650547
Pavojai: gaminys yra pavojingas dėl cheminės sudėties. Sudėtyje yra kosmetikos gaminių gamyboje draudžiamos naudoti medžiagos – cholekalciferolio.
Gaminio keliama rizika – didelė.
Taikytos priemonės: gaminį uždrausta tiekti į rinką. Tiekėjas įpareigotas pašalinti jį iš rinkos.


Atsakyti
QUOTE(Margout @ 2010 03 19, 19:50)
user posted image
100 is 100 balu!!!  thumbup.gif  wub.gif  kvapas, dengiasi, spalva, idegis islieka...pasakiskas, geriasias kuri teko iki siol megint!!! Po 2 savaiciu bus la bamboj, mes su drauge per tarpininke uzsakem wink.gif
Mano trejetukas:
1.AG gold sheer elements
2.SB henna sent
3.AG idol

Uzsisakiau ir as si kremuka. Gal dar yra bandziusiu ji? Gal kas parasys atsiliepimus?
Atsakyti