Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

sveikos, noriu usisakyti kremą soliarimui , gal galit parašyti per ką reikia usisakyti,turiu omeny per kokią tarpininkę, ačiu, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Myliukas` @ 2009 05 28, 08:44)
Bet jei reiktų kokią maikutę atviresnę užidėti arba pleže,tai jau gausis nebe grožis,o siaubas  biggrin.gif

Na jau, nugara tai ta vieta kuri labai greit idega ir be pastangu ir nusilupa ir vel nudega mirksiukas.gif
niekuomet jos netepiau ir vis tiek ji pas man sokoladine kai tuo taropu veidas greit nusiplauna doh.gif

QUOTE(egluze2 @ 2009 05 28, 09:59)
sveikos, noriu usisakyti kremą soliarimui , gal galit parašyti per ką reikia usisakyti,turiu omeny per kokią tarpininkę, ačiu,  4u.gif

as perku per rudaplauke 4u.gif
ir tikrai zymiai pigiau su jos +15proc komisu nes per sm isparduotuve nes kad ir as parduodu kremukus bet drasiai galii sakyt kad -20lt minimum kartrais nuo kremo kainos reik numest ir matysi tikraja
Atsakyti
QUOTE(Myliukas` @ 2009 05 28, 07:13)
O sakykit,kaip jūs nugarą išsitepat? unsure.gif Neįsivaizduoju kaip ją išsitepti be niekieno pagalbos  doh.gif

Mes su drauge kartu visada einam ir viena kitai tepam nugara lotuliukas.gif soliariumo darbuotojos nesupranta "kas vyksta"!!!Bet jau priprato, kurios daznai mus mato!
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 05 28, 11:57)
niekuomet jos netepiau ir vis tiek ji pas man sokoladine kai tuo taropu veidas greit nusiplauna  doh.gif

Aš dar ne tiek daug esu lankiusis soliariumuose,o kremukų geresnių išvis nesu bandžiusi,o dar su bronzantais,tai nežinau kaip kas ten,užtat baugoka blush2.gif Bet jei sakot,kad bus gerai,tai bus biggrin.gif

QUOTE(nippe @ 2009 05 28, 12:17)
Mes su drauge kartu visada einam ir viena kitai tepam nugara  lotuliukas.gif  soliariumo darbuotojos nesupranta "kas vyksta"!!!Bet jau priprato, kurios daznai mus mato!

Į vieną kabiną einat? biggrin.gif O poto ir deginatės paeiliui?Ar bėgat plikos į skirtingas kabinas? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Myliukas`: 28 gegužės 2009 - 11:26
niekada netepiau ir netepsiu nugaros schmoll.gif nematau reikalo, nors ir netepu nugara tamsesnė už pilvą būna, jokių plėmų schmoll.gif lygiai, gražiai įdega ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Myliukas` @ 2009 05 28, 11:26)
Į vieną kabiną einat?  biggrin.gif O poto ir deginatės paeiliui?Ar bėgat plikos į skirtingas kabinas?  lotuliukas.gif

Ne kartu deginames. lotuliukas.gif As nusirengiu, ji istepa nugara ir iseina zurnalo skaityt :)kai iseinu jai ta pati darau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 05 28, 15:24)
Ne kartu deginames. lotuliukas.gif  As nusirengiu, ji istepa nugara ir iseina zurnalo skaityt :)kai iseinu jai ta pati darau biggrin.gif

Aaa,galima ir taip,bet jau įsivaizdavau situaciją,kaip išsitepusios plikos bėgat į skirtingas kabinas lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Aš šiandien jau išbandžiau saviškį caribbean gold b.y.o.b.,patiko,kvapas neblogas,tik užkniso,nes kažko sunkiai spaudžiasi jis doh.gif Dar namie išsitepiau Johnson`s holiday skin,žiūrėsim koks rezultatas bus,kaip dabar matau,tai visai neblogas thumbup.gif Nugarą tepu,kiek pasiekiu,liemenį,sprandą,pečius,kai pirmą kartą su tais bronzantais naudojau,tai bijojau,kad bus nelygiai,bet nuraminot,kad jūs irgi netepat nugarų. ax.gif
Atsakyti
as tai klausiau dermataloges ar isties verta naudoti soliariumo kremus ar tikrai jie apsaugo nuo laisvuju radikalu..sake ne, neturi jie tokiu galiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 05 28, 20:02)
as tai klausiau dermataloges ar isties verta naudoti soliariumo kremus ar tikrai jie apsaugo nuo laisvuju radikalu..sake ne, neturi jie tokiu galiu ax.gif

Neapsaugo. schmoll.gif Jie skirti tam,kad gražiau,lygiau,tamsiau įdegtų oda,kad ją pamaitintų,sudrėkintų,tik tiek.Jei jie būtų su apsauga,tuomet tiktų naudoti ir pleže,bet aiškiai parašyta,kad jie neapsaugo nuo spindulių poveikio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Myliukas` @ 2009 05 28, 21:12)
Neapsaugo.  schmoll.gif Jie skirti tam,kad gražiau,lygiau,tamsiau įdegtų oda,kad ją pamaitintų,sudrėkintų,tik tiek.Jei jie būtų su apsauga,tuomet tiktų naudoti ir pleže,bet aiškiai parašyta,kad jie neapsaugo nuo spindulių poveikio  smile.gif

tai taip isena kad neverta naudoti ju..as galiu odyte padrekinti ir su savo uz 20lt o ne is soliariumo uz 120lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 05 28, 20:49)
tai taip isena kad neverta naudoti ju..as galiu odyte padrekinti ir su savo uz 20lt o ne is soliariumo uz 120lt g.gif

Dėl drėkinimo taip mirksiukas.gif Bet dauguma juos perka todėl,kad jie paryškina įdegį smile.gif
Ėjau kelis kartus po 7 min,praktiškai nieko nepasimatė,dabar nuėjau su kremu,iškart rezultatas matosi,žinoma,ne "negrė",bet man užtenka. ax.gif Mano kremukas pigus,bet jei perkant tuos brangesnius gerus,tikiu,kad rezultatai dar geresni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Myliukas` @ 2009 05 28, 08:13)
O sakykit,kaip jūs nugarą išsitepat? unsure.gif Neįsivaizduoju kaip ją išsitepti be niekieno pagalbos  doh.gif

niekad netepu rolleyes.gif
QUOTE(Myliukas` @ 2009 05 28, 08:44)
Bet jei reiktų kokią maikutę atviresnę užidėti arba pleže,tai jau gausis nebe grožis,o siaubas  biggrin.gif

jokio siaubo nebuna mirksiukas.gif
Atsakyti