Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(Viktorija79 @ 2010 03 03, 14:02)
Apsvieskite mane mergaites , o drekinamasis kremas kuris skyrtas po soliariumo , tepasi iskarto pasideginus , ar tik jau gryzus ir issimaudzius po duso?  ax.gif  4u.gif

"Drėkinantis losjonas skirtas tiek po deginimosi tiek po kasdienio dušo."
Tai galit tepti tiek iskart po soliariumo,tiek ir po duso, kaip tau patogiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš truputį noriu pataisyti tave,jeigu nesupyksi;) Kremu gali teptis ir po soliariumo ir po dušo, bet po soliariumo į dušą eiti nepatartina bent porą valandžiukių, nes kaip ir atplauni tą pirminį efektą. Todėl siūlyčiau po poros valandų nusiprausti, ir tuomet išsitepti jau švariai būnant drėkinamuoju kremu po soliariumo.
Atsakyti
SAKYKIT O KUR PIRKTI KAD BUTU STIPRESNIS IDEGIS IR KOKI IR KAINA NESIKANDZIOTU?
GAL KURI PARDUODATE? ax.gif
Atsakyti
O sakykite tie kremai po soliariumo, ar tinkami apskritai naudoti, kaip drekinancius losjonus nesideginus? ar butent reikalingas idegis jiems, pasimeciau kazkaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnuzhe @ 2010 03 07, 19:05)
O sakykite tie kremai po soliariumo, ar tinkami apskritai naudoti, kaip drekinancius losjonus nesideginus? ar butent reikalingas idegis jiems, pasimeciau kazkaip blush2.gif

taip, jie tinkami naudot, net jei nesidegini smile.gif
jie eiliniai kūno kremai, gal labiau drėkinantys nei kiti. O drėkint odą reik ne vien todėl, kad soliariumas odą sausina (nors man ji nesausėjo, nes kremas soliariumui odai neleisdavo išsausėt), bet todėl, kad neišsausėjusi oda geriau ir gražiau įdega nei sausa ir įdegis ilgiau laikos smile.gif smile.gif
Atsakyti
As naudoju Art of Sun - Jolly Jocker. Uztenka ilgam, nes gana skystas ir kaina apie 40lt. Labai kvepia.
Atsakyti
o jei reiktu pasisakyti uz krema po soliariumo, kuris labiausiai patiko? kad nebutu saldaus kvapo ir tiktu linkusiai sauseti odai blush2.gif
Atsakyti
Ką galit pasakyt apie SB Amareto? Arba dar Chocolate Temptation, Chocolade Diamond.
Iš SB daug teko visokių bandyt, bet būtent šių ne, tad domina atsiliepimai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2010 03 14, 14:43)
Ką galit pasakyt apie SB Amareto? Arba dar Chocolate Temptation, Chocolade Diamond.
Iš SB daug teko visokių bandyt, bet būtent šių ne, tad domina atsiliepimai rolleyes.gif

Aš tik tik subaigiau savo Chocolate Diamond, tai man labai jis patiko, palyginus kokia nedidelė kaina gavosi atsisiuntus, tai labai gražiai įrusdavau, užtekdavo net nueiti sykį į porą savaičių, ir matydavosi efektas smile.gif Tik va kvapas po truputį mane pradėdavo erzint, bet dėl kvapų aš - atskira respublika blush2.gif biggrin.gif Šeip geras kremas tikrai, duočiau kokius 8 balus iš 10.
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif gal teko naudoti kam ši kremą?kaip manot ar verta ji pikti? g.gif


user posted image
Atsakyti
user posted image
100 is 100 balu!!! thumbup.gif wub.gif kvapas, dengiasi, spalva, idegis islieka...pasakiskas, geriasias kuri teko iki siol megint!!! Po 2 savaiciu bus la bamboj, mes su drauge per tarpininke uzsakem wink.gif
Mano trejetukas:
1.AG gold sheer elements
2.SB henna sent
3.AG idol
Atsakyti
Papigiai visai atsisiunčiau Swedish Beauty Bronze Voyage, tai po vieno karto galiu pasakyt, kad visai patiko, toks lengvas kremukas, ir kas man svarbiausia biggrin.gif , - kvapas labai gaivus, toks tropinių vaisių. thumbup.gif Tikiuosi neerzins.

Norėčiau šitą AG elements pabandyt g.gif Marqout, kokia jo kaina gaunasi? smile.gif
Atsakyti