Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

Gal kuri naudojote tokį kremuką? Kokie atsiliepimai? g.gif
user posted image
Atsakyti
Geriausiai idegu su TINGLU , gal galetumet patarti kuri geriausiai kremuka uzsisakyti 4u.gif
is siu :
SB intoxicating ( labiausiai vilioja, gal kuri bandet kaip jis ??)
SB unfirgiven
ir STUNNING T45

O GAL SIAIP ZINOT GERA KREMUKA SU TINGLU ? GAL BANDET?
aciu labai
Atsakyti
QUOTE(goodies @ 2010 02 22, 19:04)

nelabai jie kuo ir skiriasi g.gif zinau tik kad intoxicating tai ziaurus biggrin.gif lb persti, na bet apie unforgiven ta pati galiu pasakyt...stunning nebadziau...unforgivenas man net nesideginus, siaip pasitepus ant plastakos taaaaip degino doh.gif
bet idegis tai gerulis bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 10 gegužės 2010 - 16:53
QUOTE(dainiuke @ 2010 02 20, 02:02)
laba diena,
o naudojant chocolate silk, po deginimosi reikia tepti oda kuo nors ar ne?


Sveiki, as po Chocolate silk pasitepu specialiu po soliariumo, kazkada draugas parveze is Olandijos toki kremuka, bet jis jau baigiasi, tai greit pradesiu tept paprastu drekinanciu arba krema po saules idegio papludimy. Klausiau mergaiciu, sake galiu ir toki naudot. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dainiuke @ 2010 02 20, 01:02)
laba diena,
o naudojant chocolate silk, po deginimosi reikia tepti oda kuo nors ar ne?

Po soliariumo BUTINA pasitepti oda drekinanciu kremu,nesvarbu koki soliariumo krema naudojat!
Atsakyti
Kad po soliariumo yra būtina pasitepti drėkinančiu kremuku - šita žinau jau seniai ir tai tikrai labai naudinga smile.gif))
Bet va man toks klausimas iškilo gal ne visai 100 procentu į temą, bet gal esate kuri bandžiusi tepti paprastą savaiminio įdegio kremą prieš soliariumą???
Tikiu kad skamba gal ir kvailokai, bet laukiu atsakymų iš tų, kurios tai bandė. Aš asmeniškai turiu Garnier nusipirkus, jis vienintelis neriebina, ir šiandien išsitepiau, bet galvoju prieš sporto klubą i soliariumą užeit, tai galvoju ar bus efektas jei ant savaiminio deginsiuos smile.gif)))
Atsakyti
man kažkada netyčia taip išėjo, kad savaiminis buvo gerai nenusiplovęs ir į soliariumą ėjau, tai toks vaizdas kad tik pats kremas dar labiau parudavo. labai greit nusiplovė tas įdegis vėliau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ambriu @ 2010 02 24, 10:16)
Kad po soliariumo yra būtina pasitepti drėkinančiu kremuku - šita žinau jau seniai ir tai tikrai labai naudinga smile.gif))
Bet va man toks klausimas iškilo gal ne visai 100 procentu į temą, bet gal esate kuri bandžiusi tepti paprastą savaiminio įdegio kremą prieš soliariumą???
Tikiu kad skamba gal ir kvailokai, bet laukiu atsakymų iš tų, kurios tai bandė. Aš asmeniškai turiu Garnier nusipirkus, jis vienintelis neriebina, ir šiandien išsitepiau, bet galvoju prieš sporto klubą i soliariumą užeit, tai galvoju ar bus efektas jei ant savaiminio deginsiuos smile.gif)))

O kokios rezultato tikiesi? g.gif
Cia tas pats,kad eiti i veido soliariumo su pudra ax.gif
Idegsi plemais,jei is viso bent kiek idegsi!
Neveltui rekomenduojama pries saules vonias nuo odos nusveisti negyvas lasteles,oda turi buti svari.
Atsakyti
gal truputį ne į temą. bet žadu nebevaikščioti į soliariumą, o kremas likosi beveik nenaudotas. ar galima soliariumų kremą naudoti vasara, deginantis saulėje?SCYN kremas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful_Disaster @ 2010 02 28, 13:34)
gal truputį ne į temą. bet žadu nebevaikščioti  į soliariumą, o kremas likosi beveik nenaudotas. ar galima soliariumų kremą naudoti vasara, deginantis saulėje?SCYN kremas blush2.gif

tai jis ne tam skirtas...aisku nesusprogsit, jie pasitepsit, betai kokia prasme? ne veltui yra toks dalykas kaip SPF....
Atsakyti
QUOTE(Beautiful_Disaster @ 2010 02 28, 13:34)
gal truputį ne į temą. bet žadu nebevaikščioti  į soliariumą, o kremas likosi beveik nenaudotas. ar galima soliariumų kremą naudoti vasara, deginantis saulėje?SCYN kremas blush2.gif

As kaip tik ieskau kremo, tai parasiau i AZ biggrin.gif

Labai mazai atsiliepimu apie Sun Solar kremus, ar tikrai visos tik tokius brangius naudojate ax.gif
Atsakyti
Apsvieskite mane mergaites , o drekinamasis kremas kuris skyrtas po soliariumo , tepasi iskarto pasideginus , ar tik jau gryzus ir issimaudzius po duso? ax.gif 4u.gif
Atsakyti