Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

O kuris is swedish beauty kremuku butu jau pats paciausias, kad nenusiplautu greitai ir tikrai suteiktu greita, matoma efekta? buciau dekinga uz ats 4u.gif
Atsakyti
renkuosi is siu, padekite su atsiliepimais mirksiukas.gif :
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=ugnuzhe,2010 02 05, 20:52]
renkuosi is siu, padekite su atsiliepimais mirksiukas.gif :

user posted image

sitas,rekomenduoju visoms,be bronzatoriu,spalva superine,pagreitina idegi ir padeda odai ilgiau islikti graziai idegusiai
Papildyta:
QUOTE(renatacka5 @ 2010 02 05, 16:08)
siaip oda nera labai sviesi,bet nesu is tu kurios labai greit idega  doh.gif

jums irgi rekomenduociau arba AG HOT ,arba SB Chocolate Silk
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2010 02 06, 13:28)
jums irgi rekomenduociau arba AG HOT ,arba SB Chocolate Silk


o jei reiktu rinktis si arba henna sent? kuris tada? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(ugnuzhe @ 2010 02 06, 13:29)
o jei reiktu rinktis si arba henna sent? kuris tada? blush2.gif


ir dar, ar naudojant chocolate silk, verta veido krema atskirai nusipirkti, ar ir sitas tiks? veidas kazkaip sunkokai idega man.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnuzhe @ 2010 02 06, 13:34)
o jei reiktu rinktis si arba henna sent? kuris tada? blush2.gif
Papildyta:
ir dar, ar naudojant chocolate silk, verta veido krema atskirai nusipirkti, ar ir sitas tiks? veidas kazkaip sunkokai idega man.. verysad.gif

nors CH S senas kaip pasaulis,bet vistiek yra labai populiarus ir as vel likau prie jo,veida tepti galit drasiai
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2010 02 06, 13:40)
nors CH S senas kaip pasaulis,bet vistiek yra labai populiarus ir as vel likau prie jo,veida tepti galit drasiai


aciu mirksiukas.gif , kazkaip norisi efekto gero, o kai atsiranda naujesniu ir atrodo, kad gal kazkas nerealaus sukurta biggrin.gif
Papildyta:
o kaip tas kremas? ar padeda islaikyti idegi ilgiau, ar neverta pirkti? blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ugnuzhe @ 2010 02 06, 13:56)
aciu mirksiukas.gif , kazkaip norisi efekto gero, o kai atsiranda naujesniu ir atrodo, kad gal kazkas nerealaus sukurta biggrin.gif
Papildyta:
o kaip tas kremas? ar padeda islaikyti idegi ilgiau, ar neverta pirkti? blush2.gif 
user posted image

na,sitas tai visai nevertas demesio,tepkite po deginimosi elementaru drekinanti krema ar losjona ir poveikis bus tas pats,mano ir mano draugiu nuomone nereikalingas produktas,geriasi pusetinai,o ir tos dregmes nesuteikia tiek kiek skelbiasi
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2010 02 06, 14:16)
na,sitas tai visai nevertas demesio,tepkite po deginimosi elementaru drekinanti krema ar losjona ir poveikis bus tas pats,mano ir mano draugiu nuomone nereikalingas produktas,geriasi pusetinai,o ir tos dregmes nesuteikia tiek kiek skelbiasi


o gal situs dar bandete?.. g.gif . tikslas butu, kad tikrai fiksuotu idegi, o ne atliktu losjono funkcijas, nes tada tikrai nelabai ir verta pirkti...nors antras su savaiminiu idegiu, tai automatiskai optine apgaule, kad tipo islaiko idegi biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ugnuzhe @ 2010 02 06, 13:38)


Endless su savaiminiu tikrai duoda lb grazu atspalvi... naudoju vasara kojoms, kai nusprendziu apsinuogint jas-efektas wub.gif
Dabar esu nusipirkus user posted image kol kas esu patenkinta. Dra neblogas user posted image
Pagal kaina, sakyciau tas pats gaunasi-ar is JAV siustis spec. krema po soliariumo ar LT geresni pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margout @ 2010 02 06, 15:56)
Endless su savaiminiu tikrai duoda lb grazu atspalvi... naudoju vasara kojoms, kai nusprendziu apsinuogint jas-efektas wub.gif
Dabar esu nusipirkus
kol kas esu patenkinta. Dra neblogas
Pagal kaina, sakyciau tas pats gaunasi-ar is JAV siustis spec. krema po soliariumo ar LT geresni pirkti  g.gif



o sakykit sitas su savaiminiu idegiu?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 10 gegužės 2010 - 16:51
QUOTE(ugnuzhe @ 2010 02 06, 15:19)
o sakykit sitas su savaiminiu idegiu?
user posted image

be 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2010 02 06, 14:16)
na,sitas tai visai nevertas demesio,tepkite po deginimosi elementaru drekinanti krema ar losjona ir poveikis bus tas pats,mano ir mano draugiu nuomone nereikalingas produktas,geriasi pusetinai,o ir tos dregmes nesuteikia tiek kiek skelbiasi


Čia aš nesutinku, mes su sese naudojam, tai labai patinka ir gerai susigeria, ir maloniai kvepia. Tikrai neblogas losjonas.
Atsakyti