Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(jurgitadil @ 2010 01 23, 14:36)
O kas bande gal X POWER

va stai toks, kalbejau su viena panele kuri dirba soliariume ir sake kad jis vienas is geriausiu soliariumo kremu, pati karta pabandziau ji na tai tikrai geras, naudojau step 2 su lygtais 3 bronzantais, bet jau kaina nezmoniska  doh.gif  vienam kartu 12lt.
uzsisakiau as ji, bet noriu suzinoti kitu nuomone  smile.gif

o kuriam soliariume pardavineja? ir "vienkartiniu" yra? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 25 sausio 2010 - 17:28
QUOTE(astukas_smile @ 2010 01 22, 20:16)
sveikos  4u.gif  norejau pasiteirauti,gal zinote kur Lietuvoje butu galima isigyti Australian Gold kremuku? kai buvau uzsienyje naudojau,labai jau geras buvo  thumbup.gif

AG vieni populiariausiu kremu Lietuvoje,jais prekiauja praktiskai visos aukstesnio lygio soliariumo studijos
Atsakyti
esu girdejus vienas is greitesniu idegimo budu yra i bet koki krema kuriuo tepates pries soliariuma isilasinti keleta lasu jodo, taip tokiu budu neva kulturistai deginasi noredami greitai idegt, ar kas bandet? g.gif
as viena kart bandziau i spf aliejuka truputi isilasint, tik viena kart taip deginausi tai negaliu pasakyti ar labai padejo idegt, bet kad kazkas blogai odai daresi tai tikrai nieko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egluzzzele: 25 sausio 2010 - 12:09
QUOTE(Saldzioji18 @ 2010 01 04, 14:00)
gal kas bandete si kremuka? kaip jis jums?  mirksiukas.gif  kazkada klausiau bet taip ir nesulaukiau jokiu atsakymu
Australian gold pure gold
user posted image

Aš bandžiau, visai neblogas, bronzantų dėka išeini stipriai įrudus, bet ir nusiplauna pakankamai greitai smile.gif duočiau 8 balus i 10 šitam kremukui.

O aš subaiginėju jau savo Swedish beauty Chocolate Diamond, visai nieko kremukas kaip iš pigesniųjų, tik į pabaigą kvapas erzint jau pradėjo. Beje, naudoju ir SB Browning Faces, kremuką veidui, tai esu patenkinta thumbup.gif Žadu užsisakyti kažką naujo, gal kažkas norėtų prisijungt? Užsakau per www.tanforless.com, jeigu norėtumėt ko, - per AŽ. Sorry už reklamą, bet kai pagalvoji, nefaina kai merginos perka čia kremukus už siaubingai dideles kainas, todėl galiu padėti užsisakyt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzzzele @ 2010 01 24, 23:11)
o kuriam soliariume pardavineja? ir "vienkartiniu" yra? smile.gif



na as ji pirkau saules studijoje, lygtais toks pavadinimas g.gif pakelis vienam kartui 12lt 4u.gif
Atsakyti
O klausykit, gal jau kalbejot apie tai, bet neisiskaiciau gerai: ar galima po soliariumo issitept nuo saules idegio tuo kremuku? Ta prasme, pries deginimasi specialiu, o po - paprastu kremu po saules (bet ne po soliariumo)? Galvoju, ar nesumazins man idegio, jei taip padarysiu?
Atsakyti
QUOTE(Satine @ 2010 02 03, 20:13)
O klausykit, gal jau kalbejot apie tai, bet neisiskaiciau gerai: ar galima po soliariumo issitept nuo saules idegio tuo kremuku? Ta prasme, pries deginimasi specialiu, o po - paprastu kremu po saules (bet ne po soliariumo)? Galvoju, ar nesumazins man idegio, jei taip padarysiu?

tikrai galit,nieko neatsitiks
Atsakyti
Sveikos merginos,perskaičiau visa tema ir pasimečiau,tai norėčiau patarimo. mirksiukas.gif Mano oda nera jautri tačiau sunkiai idega,koki kremuka patartumet isigyti? norėčiau be bronzanto ir ilgalaikio idegio. Ar tiks henna sent arba soy dark? 4u.gif ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renatacka5 @ 2010 02 04, 20:24)
Sveikos merginos,perskaičiau visa tema ir pasimečiau,tai norėčiau patarimo.  mirksiukas.gif  Mano oda nera jautri tačiau sunkiai idega,koki kremuka patartumet isigyti? norėčiau be bronzanto ir ilgalaikio idegio. Ar tiks henna sent arba soy dark? 4u.gif  ačiū labai  4u.gif

o jusu odos spalva?
Atsakyti
QUOTE(renatacka5 @ 2010 02 04, 19:24)
Sveikos merginos,perskaičiau visa tema ir pasimečiau,tai norėčiau patarimo.  mirksiukas.gif  Mano oda nera jautri tačiau sunkiai idega,koki kremuka patartumet isigyti? norėčiau be bronzanto ir ilgalaikio idegio. Ar tiks henna sent arba soy dark? 4u.gif  ačiū labai  4u.gif

Abu neblogi, bet man henna sent labiau patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2010 02 05, 11:37)
o jusu odos spalva?


siaip oda nera labai sviesi,bet nesu is tu kurios labai greit idega doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2010 01 26, 10:44)
Aš bandžiau, visai neblogas, bronzantų dėka išeini stipriai įrudus, bet ir nusiplauna pakankamai greitai  smile.gif  duočiau 8 balus i 10 šitam kremukui.

O aš subaiginėju jau savo Swedish beauty Chocolate Diamond, visai nieko kremukas kaip iš pigesniųjų, tik į pabaigą kvapas erzint jau pradėjo. Beje, naudoju ir SB Browning Faces, kremuką veidui, tai esu patenkinta  thumbup.gif  Žadu užsisakyti kažką naujo, gal kažkas norėtų prisijungt? Užsakau per www.tanforless.com, jeigu norėtumėt ko, - per AŽ. Sorry už reklamą, bet kai pagalvoji, nefaina kai merginos perka čia kremukus už siaubingai dideles kainas, todėl galiu padėti užsisakyt.  4u.gif

tai kad sitam kremuke man rodos ner bronzatu biggrin.gif
Atsakyti