Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(Satine @ 2010 01 10, 02:51)
Sveikos, o ar bandete kas nors is Designer Skin kremu kolekcijos? Kaip tik zadu pirkt siuos produktus:

Magnifico Lucious Juice-Based Daily Moisturizer 20 fl. oz.



Siaubingai nepatiko man šito kvapas doh.gif: Tosk prarūgusių multivitaminų sulčių... Ir nepasakyčiau, kad kažkuo įspūdingas. Man labiau patiko Swedish beauty Endless moisturiseris.
Atsakyti
Padekit merginos issirinki ar:

1. HENNA SENT (SB)
2. Chocolate Silk(maciau,kad cia gyrete)
2.Crystal X ar XI ar dar koki nors is tu Crystal smile.gif (AG)

Degu pakankamai gerai,nesiskundziu,labiausia noriu,kad veidukui butu gerai,ar isvis geriau nusipirkti atskira?daznai i soliariuma neinu,todel noriu ilgalaikio idegio.
Perskaiciau visa sita tema,bet vat to geriausio nera kaip ir,nors mane senai trauke tie Crystal,bet jus mazai apie juos kalbejote,todel sunku susidaryti nuomone(labiausia domina ar kaina atitinka kokybe?ar yra pigesnis bet taip pat geras),o Henna Sent kiek zinau lyg ir naturaliausia,taip?Taip pat nemazai gyrete Chocolate Silk.na gal kazkuri esate visus bandziusi ar galite man padeti. 4u.gif

Aciu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievenko @ 2010 01 13, 03:16)
Padekit merginos issirinki ar:

1. HENNA SENT (SB)
2. Chocolate Silk(maciau,kad cia gyrete)
2.Crystal X ar XI ar dar koki nors is tu Crystal smile.gif  (AG)

Degu pakankamai gerai,nesiskundziu,labiausia noriu,kad veidukui butu gerai,ar isvis geriau nusipirkti atskira?daznai i soliariuma neinu,todel noriu ilgalaikio idegio.
Perskaiciau visa sita tema,bet vat to geriausio nera kaip ir,nors mane senai trauke tie Crystal,bet jus mazai apie juos kalbejote,todel sunku susidaryti nuomone(labiausia domina ar kaina atitinka kokybe?ar yra pigesnis bet taip pat geras),o Henna Sent kiek zinau lyg ir naturaliausia,taip?Taip pat nemazai gyrete Chocolate Silk.na gal kazkuri esate visus bandziusi ar galite man padeti. 4u.gif

Aciu  thumbup.gif

as kaip rudaode uz Ch S,Crystal neverti tokiu pinigu, o to pirmojo nebandzius
Atsakyti
QUOTE(Ievenko @ 2010 01 13, 02:16)
Padekit merginos issirinki ar:
1. HENNA SENT (SB)
2. Chocolate Silk(maciau,kad cia gyrete)
2.Crystal X ar XI ar dar koki nors is tu Crystal smile.gif  (AG)
Aciu  thumbup.gif

Crystalu nebandziau...
Uz henna sent mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif nemažai puslapių perskaičiau, bet neradau jokios informacijos susijusios su soliariumu kremukais veidui... Labai reikia jūsų patarimo.. Gal kas žinot? O gal kurioj kitoj temoj apie tai diskutuojama ? verysad.gif Ačiū iš anksto ax.gif
Atsakyti
Ievenko,
henna sent labai fainas, idegis grazus ir ilgai laikosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(velniuke666 @ 2010 01 13, 12:54)
Sveikutės smile.gif nemažai puslapių perskaičiau, bet neradau jokios informacijos susijusios su soliariumu kremukais veidui... Labai reikia jūsų patarimo.. Gal kas žinot? O gal kurioj kitoj temoj apie tai diskutuojama ?  verysad.gif  Ačiū iš anksto  ax.gif

tai,kad veidui labai mazas pasirinkimas,o ir skirtus kunui galima tept veidui,tik,kad be tinglo butu,ner cia ka labai kalbeti,as,pvz,veido visai nedeginu soliariume
Atsakyti
sveikos, noriu paklausti ar kremu su bronzatais nepatartina tepti ant veido? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzzzele @ 2010 01 20, 22:13)
sveikos, noriu paklausti ar kremu su bronzatais nepatartina tepti ant veido? 4u.gif

kodel galima,tik lygiai padenkit
Atsakyti
sveikos 4u.gif norejau pasiteirauti,gal zinote kur Lietuvoje butu galima isigyti Australian Gold kremuku? kai buvau uzsienyje naudojau,labai jau geras buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astukas_smile @ 2010 01 22, 19:16)
sveikos  4u.gif  norejau pasiteirauti,gal zinote kur Lietuvoje butu galima isigyti Australian Gold kremuku? kai buvau uzsienyje naudojau,labai jau geras buvo  thumbup.gif

sacharos ir kt soliariumo studijose yra jų tikrai.
Atsakyti
O kas bande gal X POWER user posted image

va stai toks, kalbejau su viena panele kuri dirba soliariume ir sake kad jis vienas is geriausiu soliariumo kremu, pati karta pabandziau ji na tai tikrai geras, naudojau step 2 su lygtais 3 bronzantais, bet jau kaina nezmoniska doh.gif vienam kartu 12lt.
uzsisakiau as ji, bet noriu suzinoti kitu nuomone smile.gif
Atsakyti