Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

Noreciau nuomones apie si Stiletto Warming Dual Bronzer kremuka nes siandien varysiu pirkt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE("delfinuke" @ 2009 12 27, 14:22)
db perkant solisun abonementa, gavom dovanu SCYN 2 losjona. Gal bus atsiliepimu? nes manau, kad uz dyka niekas nieko gero nedalina lotuliukas.gif
Papildyta:
o dar parsisiunciau AG Cheeky Brown, tai db mastau, koki cia man geriau naudoti butu? g.gif

as va dabar toki krema turiu smile.gif kvepia tai laaaabai skaniai ... wub.gif galbut tai ir nera pats geriausias kremas, bet idegis pastebimas iskarto ... man tinka ir patinka 4u.gif
Atsakyti
Sakykit ar yra kokiu soliariumu kremu kurie nenusiplauna nuo ranku??nes pirkau is neto vienos moteriskes krema ir nenusiplauna jauciu jinai mane apgavo doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2009 12 29, 18:36)
Sakykit ar yra kokiu soliariumu kremu kurie nenusiplauna nuo ranku??nes pirkau is neto vienos moteriskes krema ir nenusiplauna jauciu jinai mane apgavo doh.gif  verysad.gif

butu gerai,kad parasytumes pavadinima butu aiskiau,o siaip gali,jei daug savaiminio,nenusiplauna,kaip suprantu spalva lieka?
Atsakyti
gal kas bandete si kremuka? kaip jis jums? mirksiukas.gif kazkada klausiau bet taip ir nesulaukiau jokiu atsakymu
Australian gold pure gold
user posted image
Atsakyti

visai geras Chocolate Silk, pasideginus oda kvepia rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, o ar bandete kas nors is Designer Skin kremu kolekcijos? Kaip tik zadu pirkt siuos produktus:

Designer Skin Majesty Ultra Advanced 10x Bronzing Blend 13.5 fl. Oz.

Designer Skin Intrigue Ultra Dark Tanning Serum 10 fl. oz.

Magnifico Lucious Juice-Based Daily Moisturizer 20 fl. oz.

user posted image

Ka manot? Pasidalinkit nuomonem wink.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Satine @ 2010 01 10, 02:51)
Sveikos, o ar bandete kas nors is Designer Skin kremu kolekcijos? Kaip tik zadu pirkt siuos produktus:

Designer Skin Majesty Ultra Advanced 10x Bronzing Blend 13.5 fl. Oz.

Designer Skin Intrigue Ultra Dark Tanning Serum 10 fl. oz.

Magnifico Lucious Juice-Based Daily Moisturizer 20 fl. oz.

user posted image

Ka manot? Pasidalinkit nuomonem wink.gif drinks_cheers.gif

jau buvo apie ta kalbeta,as bandzius ,ne viena,stebuklo nera,nera ka lygint su AG ar SB,geriasi i oda labai pusetinai,kvapai gana pigus,pieneliai skystoki,nelabai man jie patiko,kaina,aisku,zemesne,nei AG ar SB,bet galetu buti dar zemesne ir pirko pas mane studijoj juos nelabai,geriau rinkosi tuos brangesnius
Atsakyti
Aciu uz atsakyma, visgi nesusigundziau Designer Skin ir nusipirkau internetu Chocolate Silk, nes jis, kiek maciau is komentaru, vienas geriausiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satine @ 2010 01 11, 14:38)
Aciu uz atsakyma, visgi nesusigundziau Designer Skin ir nusipirkau internetu Chocolate Silk, nes jis, kiek maciau is komentaru, vienas geriausiu wink.gif

sitas,is tu senesniu,pats populiariausias,nes tinka toms kas nenori bronzatoriu,o jeigu rudai degat,ju ir nereikia,esu sunaudojusi ne viena buteli sio kremo,tikrai geras,be to skaniai kvepia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satine @ 2010 01 11, 14:38)
Aciu uz atsakyma, visgi nesusigundziau Designer Skin ir nusipirkau internetu Chocolate Silk, nes jis, kiek maciau is komentaru, vienas geriausiu wink.gif


Chocolate Silk ir man patiko. Tikiuosi nenusivilsi!
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2010 01 04, 15:00)
gal kas bandete si kremuka? kaip jis jums?  mirksiukas.gif  kazkada klausiau bet taip ir nesulaukiau jokiu atsakymu
Australian gold pure gold
user posted image


as esu bandziusi si kremuka smile.gif
Man jis patiko,bet dabar labiau Australian Gold Crystal X Tanning Lotion naudoju smile.gif
Atsakyti