Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(gretulkinas @ 2009 11 02, 17:47)
Ilga laika naudojau simply divine,noriu stipresnio idegio.Ka geriau rinktis su tingle pvz.SB Unforgiven, Stunnig ar AG Crystal X? nebus taip kad brondzatai nusiplaus ir tiek?;/ unsure.gif

kad crystal X be tingle...turbut zinot kad veido negalima tept su tingle ? 4u.gif
Atsakyti
zinom:}
Atsakyti
QUOTE(gretulkinas @ 2009 11 02, 21:23)
a aisku:}
o ka dar esi naudojus? manai unforgiven nenusivilsiu po simply divine?


Man Simply Divine nepatiko schmoll.gif: kvapas klaikus ir dar oranžinė gaudavaus su juo doh.gif: Perfectly dark dauuug geresnis nei Simply divine. Dabar turiu Hempz, tai išvis pasaka wub.gif
Atsakyti
na man kaip sykis simpli divine vienas is senesniu ir geresniu, tik kad brangus, dabar pigiau iseina naujus henna sent ar soy dark pirkti - abai verti demesio, bet jie be idegi skatinanicu efektyviu priemoniu tai jei reik greito ir tamsaus... tada crystal x gold vintage ir t.t.

tu su tingu dideliu nemeginus as esu tai nzn...

nors velgi, kiek zmoniu tiek nuomoniu, zinau kelias merginas kurios negali pakesti crystal x del kvapo, o man jis superinis o kai i men bent karta i soliariuma uzeinu 8min ar 10min tai idegis visada buna subtilus, bet nerekiantis kad soliariumine vaiksto
Atsakyti
Merginos, reikia jusu patarimo, kadangi nieko neismanau apie soliariumo kremus doh.gif
Paskaicius jusu komentarus, padariau isvada, kad labai geras SB Perfectly Dark (bet jisai uzdraustas). Ka jus galvojat apie SB Stunning?
Atsakyti
QUOTE(stenly @ 2009 11 30, 18:49)
Merginos, reikia jusu patarimo, kadangi nieko neismanau apie soliariumo kremus doh.gif
Paskaicius jusu komentarus, padariau isvada, kad labai geras SB Perfectly Dark (bet jisai uzdraustas). Ka jus galvojat apie SB Stunning?

kaip suprast uzdraustas? blink.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 11 30, 19:41)
kaip suprast uzdraustas?  blink.gif  blush2.gif

viena mergaite cia rase, perskaityk 8 psl mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 06 04, 16:58)
o man Ravishing toks fainas  unsure.gif

ir sitas uzdraustas?? blink.gif o as ji naudojau, buvau nusipirkus visa buteliuka..man jis taip patiko unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(savita1 @ 2009 10 29, 18:08)
user posted image
Kaip sitas kremukas? Idomus butu atsiliepimai, ar idegis su juo islieka ilgiau? Greitai nenusiplauna... ax.gif

man sitas patiko, turejau buteliuka nusipirkus, ir pirkciau vel ax.gif
Atsakyti
as nusipirkau naujaji AG Vogue nu super kremas reik pripazinti rolleyes.gif idegis labai grazus, sodrus, ir kvapas visiskai ne erzinantis, po soliariumo nera jokio kvapo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2009 12 24, 16:47)
as nusipirkau naujaji AG Vogue  nu super kremas reik pripazinti  rolleyes.gif  idegis labai grazus, sodrus, ir kvapas  visiskai  ne erzinantis, po soliariumo nera jokio kvapo  bigsmile.gif

kokia kaina ? smile.gif
Atsakyti
db perkant solisun abonementa, gavom dovanu SCYN 2 losjona. Gal bus atsiliepimu? nes manau, kad uz dyka niekas nieko gero nedalina lotuliukas.gif
Papildyta:
o dar parsisiunciau AG Cheeky Brown, tai db mastau, koki cia man geriau naudoti butu? g.gif
Atsakyti
man geriausi buvo AG Blazin ir AG Dark fire wub.gif nu nepakeiciami thumbup.gif
Atsakyti