Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

man geriausias swedish beauty perfectly dark thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_simute_ @ 2009 10 21, 22:39)
man geriausias swedish beauty perfectly dark thumbup.gif

jau apie ji diskutavom,man jis irgi patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 10 21, 16:20)
merginos pasiziurekit sudeti nuo kada body blush veidui?

pirma kart girdziu kad negalima g.gif o tai jei tepsiu tai lb blogai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 10 21, 16:20)
merginos pasiziurekit sudeti nuo kada body blush veidui?

O SB Priceless, kiek matau, irgi su Body Blush, bet as ji kaip tik tik veidui naudodavau, nes visam kunui brangoka rolleyes.gif
Asmeniskai kitoms merginoms, geresnis SB Perfektly Dark ar Chocolate Silk?
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 10 22, 14:16)
pirma kart girdziu kad negalima g.gif  o tai jei tepsiu tai lb blogai? g.gif

nieko gero nepriduosi,kas kunui,tai kunui,nors panos siais laikais tokiu nesamoniu prisigalvoja,juk yra superiniu kr tik veidu AUSRALIAN SUN(naturalios bronzines medz.,Q10,vit A,E)
Papildyta:
QUOTE(Littly @ 2009 10 22, 14:32)
SB Perfektly Dark ar Chocolate Silk?

sitie abu verti demesio
Atsakyti
Man labai retai tenka degintis, dažniausiai tik prieš šventes ir tik jei planuoju užsidėti atvirą suknelę. Labiausiai patiko šis kremukas, nes su juo man užtenka 3 kartus apsilankyti soliariume, kad būčiu visai ruda

user posted image
Atsakyti

 i 
SuperMamoje:
Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše, tiek siunčiami dalyviams asmeninėmis žinutėmis). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Atsakyti
user posted image
Kaip sitas kremukas? Idomus butu atsiliepimai, ar idegis su juo islieka ilgiau? Greitai nenusiplauna... ax.gif
Atsakyti
Ilga laika naudojau simply divine,noriu stipresnio idegio.Ka geriau rinktis su tingle pvz.SB Unforgiven, Stunnig ar AG Crystal X? nebus taip kad brondzatai nusiplaus ir tiek?;/ unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gretulkinas @ 2009 11 02, 18:47)
Ilga laika naudojau simply divine,noriu stipresnio idegio.Ka geriau rinktis su tingle pvz.SB Unforgiven, Stunnig ar AG Crystal X? nebus taip kad brondzatai nusiplaus ir tiek?;/ unsure.gif

Anksciau naudojau SB Unforgiven. Isgauti tamsu, greitesni idegi sis tinka, tik po jo jausmas buna nelabai malonus, nes kremas su dilgciukais.
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 11 02, 22:09)
Anksciau naudojau SB Unforgiven. Isgauti tamsu, greitesni idegi sis tinka, tik po jo jausmas buna nelabai malonus, nes kremas su dilgciukais.


a aisku:}
o ka dar esi naudojus? manai unforgiven nenusivilsiu po simply divine?
Atsakyti
QUOTE(gretulkinas @ 2009 11 02, 21:23)
a aisku:}
o ka dar esi naudojus? manai unforgiven nenusivilsiu po simply divine?

Simply Divine nesu bandziusi, tai negaliu ir palyginti. Bet tamsiam, greitam idegiui Unforgiven man patiko rolleyes.gif nezinau kaip kitoms.
Atsakyti