Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(bitute737 @ 2009 10 07, 13:12)
Merginos, uzmirsau, kuriuose soliariumuose yra pirkt tannymax kremu, sacharoj?  blush2.gif

o man atrodo as Sarmoj maciau
Atsakyti
Is SM is vienos paneles nusipirkau SB Simply divine. Ziuresiu, koks rezultatas bus:)
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2009 10 09, 20:14)
Is SM is vienos paneles nusipirkau SB Simply divine. Ziuresiu, koks rezultatas bus:)

kazkada naudojau man labai patiko,galiu drasiai sakyti geras kremas
Atsakyti

Gal kas naudojat DESIGNER SKIN kremukus? Labai noreciau pabandyti, bet niekaip neissirenku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(La.lune @ 2009 10 19, 18:34)
Gal kas naudojat DESIGNER SKIN kremukus? Labai noreciau pabandyti, bet niekaip neissirenku  doh.gif

o jais dar prekiauja?as kazkada bandziau,neatsimenu tiksliai koki,bet,nu tokie nieko,bet visvien vel naudoju AG
Atsakyti
Australian Gold Pure Gold 250ml
user posted image

ka galit apie si kremuka pasakyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saldzioji18: 20 spalio 2009 - 20:46
QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 10 20, 21:45)
Australian Gold Pure Gold 250ml
user posted image

ka galit apie si kremuka pasakyt 4u.gif

Mano drauge turejo, tai veida buvo isbere pigmentinem demem... jai nepatiko... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 10 20, 23:03)
Mano drauge turejo, tai veida buvo isbere pigmentinem demem... jai nepatiko...  unsure.gif

tai,kad veidui jis netinka,paziurekit i sudeti,o isberti pigmentinem demem... irgi taip nebuna...pamastykit pries rasydama,pati nebandziau,bet cia AG neturetu but visai prastas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vetruze: 21 spalio 2009 - 08:10
QUOTE(vetruze @ 2009 10 21, 09:08)
tai,kad veidui jis netinka,paziurekit i sudeti,o isberti pigmentinem demem... irgi taip nebuna...pamastykit pries rasydama,pati nebandziau,bet cia AG neturetu but visai prastas

Na taip, ne pigmentinem, bet demetas idegis buvo... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 10 21, 09:59)
Na taip, ne pigmentinem, bet demetas idegis buvo... unsure.gif

ten BODY BLUSH ieina,suaktyvino kraujotaka ir ismuse demem,normalu,ko ji tikejosi
Atsakyti
tai ka juo veido tept negalima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 10 21, 16:13)
tai ka juo veido tept negalima? g.gif

merginos pasiziurekit sudeti nuo kada body blush veidui?
Atsakyti