Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

Su 50 bronzantu blink.gif nebandyčeu tokio lotuliukas.gif
O šį kremuką gal bandėt jis įvairių kvapų yra ax.gif
user posted image
Atsakyti
va cia tas su 50 bronzeriu:
user posted image


o sito tavo neesu bandzius pirma kart toki matau smile.gif
Atsakyti
As nenaudoju kremu su bronzantais, visad kai apsirengiu baltai ISSITEPU doh.gif Marskiniai buna lyg savaite laiko neskalbti blink.gif
Papildyta:
QUOTE(julya @ 2009 05 26, 14:25)
va cia tas su 50 bronzeriu:
user posted image
o sito tavo neesu bandzius pirma kart toki matau  smile.gif

Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Gal žinot kokių internetinių parduotuvių kur siųstų į Lietuvą soliariumo kremus? ax.gif

Kur gauti tą soliariumui pieštuką apgamams? Labai reikia, bet nežinau kur gauti... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afroditė:}: 26 gegužės 2009 - 17:37
QUOTE(Afroditė:} @ 2009 05 26, 18:36)
Labas vakaras  4u.gif
Gal žinot kokių internetinių parduotuvių kur siųstų į Lietuvą soliariumo kremus?  ax.gif



QUOTE(Afroditė:} @ 2009 05 26, 20:58)
Ir dar.. (neleidžia keisti tai naują žinutę rašau). Kur gauti tą soliariumui pieštuką apgamams? Labai reikia, bet nežinau kur gauti... verysad.gif

nėra parduotuvės, kuri siųstų į LT.
reik užsisakynėt per tarpininkes smile.gif

pieštuko soliariumui pabandyk paieškot soliariumo kremų parduotuvėj SM, kremo gi jau ieškai tongue.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal patarsit,soliariumų kremuose esu visiškai žalia blush2.gif
Nusipirkau caribbean gold b.y.o.b.,rašo,kad su dvejopo poveikio bronzantais,daugiau jokio aprašymo neradau. doh.gif Sakykit,išsitepus tais kremais su bronzantais,nelieka poto dėmių,dryžių,netepa rūbų?Kad poto nebūtų baisu į gatvę išeiti blush2.gif
Ar po soliariumo būtina naudoti tam specialiai skirtus kremus,ar užtektų ir paprasto drėkinančio?O jei tepčiausi Johnson's Holiday Skin kremuku,kaip manot? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Myliukas`: 27 gegužės 2009 - 10:20
Sveikos patarkit koki man kremuka pirkti seip esu baltos odos taj nzn kokio man kremuko reiketu tik noriu be bronzantu,kad imtu idegi gerai ir kad gerai issiteptu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anzelika.V @ 2009 05 27, 19:49)
Sveikos patarkit koki man kremuka pirkti seip esu baltos odos taj nzn kokio man kremuko reiketu tik noriu be bronzantu,kad imtu idegi gerai ir kad gerai issiteptu smile.gif

nėščiom nerekomenduojama soliariumai ax.gif
kaina nesvarbu?
Atsakyti
QUOTE(Afroditė:} @ 2009 05 26, 19:58)
Ir dar.. (neleidžia keisti tai naują žinutę rašau). Kur gauti tą soliariumui pieštuką apgamams? Labai reikia, bet nežinau kur gauti... verysad.gif


Pieštukų apgamams mačiau tose internetinėse parduotuvėse, iš kurių galima užsisakyti per SM tarpininkes. Arba, kaip ir sakė Vitulka, ir kremo, ir pieštuko ieškok SM išparduotuvėje.

QUOTE(Myliukas` @ 2009 05 27, 10:19)
Sakykit,išsitepus tais kremais su bronzantais,nelieka poto dėmių,dryžių,netepa rūbų?Kad poto nebūtų baisu į gatvę išeiti  blush2.gif
Ar po soliariumo būtina naudoti tam specialiai skirtus kremus,ar užtektų ir paprasto drėkinančio?O jei tepčiausi Johnson's Holiday Skin kremuku,kaip manot?  unsure.gif


Būna, kad lieka dryžiai, reikia labai lygiai, kruopščiai išsitept smile.gif
Odą drėkinti būtina, o kokiu kremu tai daryti- ar specialiu po soliariumo, ar bet kokiu kitu, gerai drėkinančiu kremu, nesvarbu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 27 gegužės 2009 - 22:24
QUOTE(Finna @ 2009 05 27, 23:23)
Būna, kad lieka dryžiai, reikia labai lygiai, kruopščiai išsitept smile.gif

O sakykit,kaip jūs nugarą išsitepat? unsure.gif Neįsivaizduoju kaip ją išsitepti be niekieno pagalbos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Myliukas` @ 2009 05 28, 08:13)
O sakykit,kaip jūs nugarą išsitepat? unsure.gif Neįsivaizduoju kaip ją išsitepti be niekieno pagalbos  doh.gif

As jos netepu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitte @ 2009 05 28, 08:14)
As jos netepu blush2.gif

Bet jei reiktų kokią maikutę atviresnę užidėti arba pleže,tai jau gausis nebe grožis,o siaubas biggrin.gif
Atsakyti