Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(klik @ 2009 09 26, 23:47)
Bandziau karta ta trecia nuo kaires ruda bonkute. Nieko ispudingo, nepatiko rolleyes.gif


o as beveik visus juos isbandziau tai ne vienas nepatiko,paprastas elementarus kremukas,nei suteikia kazka ypatingo nei ka . Su SB ar AG ner ko ir lygint schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos visos,noreciau patarimo 4u.gif Skaitineju apie kremus,ir nezinau kokio noriu,man reikai be bronzantu,kad graziai oda idegtu (ir greiciau idegtu),oda tamsi,na nera sviesi biggrin.gif visada kai eidavau pirkdavau is ju meginukus,tai nelabai pamenu koks patiko,koks ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 09 27, 20:09)
Sveikos visos,noreciau patarimo 4u.gif Skaitineju apie kremus,ir nezinau kokio noriu,man reikai be bronzantu,kad graziai oda idegtu (ir greiciau idegtu),oda tamsi,na nera sviesi biggrin.gif  visada kai eidavau pirkdavau is ju meginukus,tai nelabai pamenu koks patiko,koks ne ax.gif


o su dilgciukais bandei? Man patinka tokie kremai del to kad idegis buna gilesnis ir daug ilgiau laikosi
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 09 27, 19:15)
o su dilgciukais bandei? Man patinka tokie kremai del to kad idegis buna gilesnis ir daug ilgiau laikosi

ne,nebandziau,o kurie yra su dilgciukais?
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 09 27, 22:07)
ne,nebandziau,o kurie yra su dilgciukais?



su dilgciukais kur ant kremuko raosi raide T.. gali buti T2, T10, T45 ir t.t.
Man pradziai labai patiko SB Hot Amareto (ten berod T5 nors tiksliai nepamenu) tai po idegio ir kunas blizga graziai ( blizgziu dalelyciu yra) ir kvepia migdolais ir idegis tikrai ilgai laikosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 09 27, 22:14)
su dilgciukais kur ant kremuko raosi raide T.. gali buti T2, T10, T45 ir t.t.
Man pradziai labai patiko SB Hot Amareto (ten berod T5 nors tiksliai nepamenu) tai po idegio ir kunas blizga graziai ( blizgziu dalelyciu yra) ir kvepia migdolais ir idegis tikrai ilgai laikosi  smile.gif

na b,izguciu as nenoriu,tiesiog noriu greo kremo,kad drekintu ir butu be bronzantu,kad tiktu ir veidui ir kunui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 09 27, 23:59)
na b,izguciu as nenoriu,tiesiog noriu greo kremo,kad drekintu ir butu be bronzantu,kad tiktu ir veidui ir kunui smile.gif



aa veidui tada netiks smile.gif
Atsakyti
veidui ir kunui tinka HOT be bronzantu,stipresnis,vertas demesio
Atsakyti
QUOTE(Godute @ 2009 09 26, 09:55)
Labas biggrin.gif perskaiciau dabar visa tema ir nieko neradau apie Supre kremus.Mane domina ypac rudam idegiui bigsmile.gif Gal kas girdejot atsiliepimu apie Supre Hammer?( cia vyrui ieskau doh.gif )Ar yra kokiu stipresniu?AG ir SB produkcija zinau:)

man aptinka supre kremai, turiu 2.
pirmas
antras
Stengiuos kremus pirkti su kanapiu ekstraktu-tiek AG, tiek SB.
Mano turimu SUPRE kremu minusas-atsukamas kamstelis (kaip mineralinio butelio)
Atsakyti
patarkit ka pabandyti naujo si sezona... blush2.gif gal ta SB soy dark Ultra ar SB Botanica Henna?
siaip ilga laika naudojau,kolpagaliau sunaudojau supre Carnival http://www.supre.lt/...?menu=carnivale
tada bandziau veidui http://www.tanforles...-oz-p-2757.html
ir supre ocho http://www.tanforles...-oz-p-2756.html
tai ant ko "pereiti" dbr? siaip nesu soliariumu maniake, tik va rudeniui atejus norisi nebut tokiai baltai... blush2.gif
Atsakyti
Izaa,o gal gali palyginti tuos supre kremus?Kuris labiausiai patiko?Kaip Tansium? blush2.gif Mane dabar labiausiai ir domina tik Supre kremai. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Godute @ 2009 10 02, 07:50)
Izaa,o gal gali palyginti tuos supre kremus?Kuris labiausiai patiko?Kaip Tansium? blush2.gif Mane dabar labiausiai ir domina tik Supre kremai. lotuliukas.gif

nu zinok efektas is karto matomas tai budavo po carnivale, man jis patiko bet kadangi turejau didelepakuote jo tai tiesiog atsibodo blush2.gif , o tansium veidui irgi fainas toks labai svelnus...., ocho naudojau tik viena karta, nes buvau nusipirkusi pabandymui tai zinai is vieno karto nlb galiu ka ir pasakyti apie ji,nors siaip sako dauguma kad jis labai neblogas rolleyes.gif , vat ir pati sprendziu neapsisprendziu,ka siam sezonui nusipirkti,juk visada norisi isbandyti kazka naujo biggrin.gif
Atsakyti