Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

tipo negalima , nes cia su body blush..bet as tepdavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2009 09 22, 09:35)
"swedish beauty princelles"
ar juo galima ir veida tepti?


galima jei oda nera jautri drinks_cheers.gif bet sis kremas brangesnis, nors nieko ypatingo nera jame 4u.gif
efektas toks pats kaip ir is dangerously dark - sakykim, o kaina kaip ir skirtinga smile.gif
Atsakyti
Atejo vel laikas, kai vel domina soliariumo kremai. Esu isbandzius visokiu, bet kazkaip tokio stipresnio poveikio ne nuo vieno nejauciu. Ypac, noriu, kad veido odai tiktu ir butu matomas rezultatas tikrai. Noreciau atsiliepimu tu, kurios tikrai isbande, o ne siaip kazkur kazka girdejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 09 23, 00:00)
Atejo vel laikas, kai vel domina soliariumo kremai. Esu isbandzius visokiu, bet kazkaip tokio stipresnio poveikio ne nuo vieno nejauciu. Ypac, noriu, kad veido odai tiktu ir butu matomas rezultatas tikrai. Noreciau atsiliepimu tu, kurios tikrai isbande, o ne siaip kazkur kazka girdejo smile.gif

jei netingetumei perziureti keliu puslapiu rastumei mirksiukas.gif
jei neturi laiko, tai neturesi ir atsiliepimu skaityti.
reik aisku ivertinti ir tai kad kiekvieno oda skirtinga, kas tinka man ir mano simtam draugu, tau gali but is vis ne i tema.

esi daug isbandziusi, daug kokiu? pupy love? crystalXII ir t.t.

juk kol nezinai ka meginusi esi ir kas patiko/nepatiko patarti nieko absoliuciai ir negali.
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2009 09 23, 15:38)
jei netingetumei perziureti keliu puslapiu rastumei  mirksiukas.gif
jei neturi laiko, tai neturesi ir atsiliepimu skaityti.
reik aisku ivertinti ir tai kad kiekvieno oda skirtinga, kas tinka man ir mano  simtam draugu, tau gali but is vis ne i tema.

esi daug isbandziusi, daug kokiu? pupy love? crystalXII ir t.t.

juk kol nezinai ka meginusi esi ir kas patiko/nepatiko patarti nieko absoliuciai ir negali.

Paskaitau sia tema laikas nuo laiko pastoviai. Tai ir tu keliu puslapiu atgal man skaityti nereikia mirksiukas.gif kad butu apie kazkuri krema labai teigiama nuomone, nepastebejau. Tai ir klausiu, gal yra, kas grynai naudoja koki nors, kuris duoda stipru poveiki. O tiks ar netiks man, cia jau mano problema smile.gif
O isbandytu tiksliu pavadinimu nepasakysiu, nes kiekvieno pavadinimo tikrai neisimenu. Pagrinde is SB ir AG. Bandau ne tik grynai skirtus veidui. Bandau visokius ir ziuriu nuo kurio rezultatas greiciau pasirodys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klik: 23 rugsėjo 2009 - 15:48
krema sakyciau turetumet issirinkti individualiai,nes kiek atsimenu,kai dirbau soliariumo studijoj,nuomones buvo laaabai skirtingos
Atsakyti
Sveikutes gal bandete Caribbean gold cheers kremukus? ar geri? nes ziuriu kainyte tai nera jau labai kosmosine 4u.gif ar issitepus soliariume per skubejima nlb tolygiai ar nelieka dryziu? labiausiai domina kremukas Mind Eraser su body blush ax.gif gal zinot kur 250ml galima isigyti pigiau nei uz 76lt? smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 09 25, 19:31)
Sveikutes gal bandete Caribbean gold cheers kremukus? ar geri? nes ziuriu kainyte tai nera jau labai kosmosine  4u.gif ar issitepus soliariume per skubejima nlb tolygiai ar nelieka dryziu? labiausiai domina kremukas Mind Eraser su body blush ax.gif  gal zinot kur 250ml galima isigyti pigiau nei uz 76lt? smile.gif



Dauguma siu kremu isbandziau ne vienas nepatiko schmoll.gif Gerai soliariumo darbuotoja ir sake kad cia labiau ekonomine klase,o ne l.graziam idegiui skirti kremai.
Papildyta:
As aisku ne i tema,bet gal cia kas nors pades man rolleyes.gif - Ieskau kremuko su dilgciukais,pirkciau likuti (ne visa bonkute). I az
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julya: 25 rugsėjo 2009 - 17:35
Labas biggrin.gif perskaiciau dabar visa tema ir nieko neradau apie Supre kremus.Mane domina ypac rudam idegiui bigsmile.gif Gal kas girdejot atsiliepimu apie Supre Hammer?( cia vyrui ieskau doh.gif )Ar yra kokiu stipresniu?AG ir SB produkcija zinau:)
Atsakyti
Gal galetum pasakyti, ar SB Intensiefer ir SB Chocolate silk kremai tinka veidui? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2009 09 26, 10:38)
Gal galetum pasakyti, ar SB Intensiefer ir SB Chocolate silk kremai tinka veidui?  smile.gif

tinka, drasiai tepk mirksiukas.gif cholcolate silk tai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 09 25, 18:31)
Sveikutes gal bandete Caribbean gold cheers kremukus? ar geri? nes ziuriu kainyte tai nera jau labai kosmosine  4u.gif ar issitepus soliariume per skubejima nlb tolygiai ar nelieka dryziu? labiausiai domina kremukas Mind Eraser su body blush ax.gif  gal zinot kur 250ml galima isigyti pigiau nei uz 76lt? smile.gif
user posted image

Bandziau karta ta trecia nuo kaires ruda bonkute. Nieko ispudingo, nepatiko rolleyes.gif
Atsakyti