Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

Mergaites, kokius soliariiumo kremus naudojat veidui? gal ka patarsit koks geresnis, nes pati nelabai zinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2009 09 16, 19:23)
O kaip kremukų kokybė?  Ar patenkintos esate:hm Ar orginalūs kremukai? Viskas sutampa?spalvos,kvapas  4u.gif  blush2.gif

100proc originalus, tai kad is ten drasiai.


QUOTE(dideee @ 2009 09 16, 23:56)
Mergaites, kokius soliariiumo kremus naudojat veidui? gal ka patarsit koks geresnis, nes pati nelabai zinau ax.gif

naudoju visus kurie be dilgciuku smile.gif labiausiai patinka jei SB tai hena sent, soy dark, chocolate silk, simpli divine
jei AG tai gold vintage, crystalX
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 03 spalio 2009 - 13:52
gal yra isbandziusiu si kremuka?
user posted image
arba si?
user posted image
idomu ar juo galima tepti ne tik kojas? 4u.gif
Atsakyti
Dar labai idomus butu atsiliepimai apie si, aisku jeigu atsirastu jau isbandziusiu ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savita1: 20 rugsėjo 2009 - 22:31
QUOTE(savita1 @ 2009 09 20, 23:30)
Dar labai idomus butu atsiliepimai apie si, aisku jeigu atsirastu jau isbandziusiu ax.gif
user posted image

šį esu išmėginusi mirksiukas.gif mano odai netinka,nes nesusigeria o tokiais burbuliukais eina kaip kad nešvari būtumei doh.gif

Man tiesiog diskomfortas kai kremai nesusigeria, o akivaizdžiai gabaliukais lieka ant kūno.

jei dairais kažko pigesnio tuomet vertėtų žvilgsnį mesti į Swedish Beauty
user posted image
p.s tik juo veido negalima tepti, digčiukai yra bet silpni, tikrai neturėtumei jaustis nepatogiai, tik tiek kad jei oda labai jautri gali suerzinti - įdegis būna ne greitas bet visai neblogas, tamsus ir sakyčiau ilgiau išliekantis. kaina jo apie 50-60lt max mirksiukas.gif

jei gali skirti iki 80lt tai sis tikrai daugumos klientų pamėgtas, aš jį mėginau bet pakankamai seniai, tai atsiliepimo negaliu parašyti jokio 4u.gif
user posted image



Australian gold ir swedish beauty - mano favoritai, yra dar keli iš supre, o kiti tikrai jei pigūs tai kokybė atitiks kaina, su oda aš nelinkusi eksperimentuoti.

Atsakyti

Australian gold ir swedish beauty - mano favoritai, yra dar keli iš supre, o kiti tikrai jei pigūs tai kokybė atitiks kaina, su oda aš nelinkusi eksperimentuoti.
[/quote]

Aciu mirksiukas.gif paskaitinejau as sia ir senesne tema ir dabar renkuosi is keliu variantu.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Mano oda tikrai nera jautri, ir labai greitai idegis mane pagauna smile.gif noriu kremo be bronzantu, sodraus ir ilgai isliekancio idegio. Tik noreciau kad ir veida butu galima tempi g.gif
Atsakyti
is siu tavo idetu foto tai tik stunning mane gasdina savo tingo kiekiu 4u.gif nors zinau zmogu kuris nauja ji uz 75 ar tai 80lt parduoda - zmogus patikimas, jei reiks duosiu kontaktus.

ravishing ir Chocolate silk - abu geri, bet lyginant su soy dark - akis krypsta tikrai ties juo, man ta nauja formule kremuko sudeties, kaip tepasi, kvapas koks.. nzn tiek soy dark tiek henna sent man labai patiko 4u.gif
jei degi greit tai tau nereik manau ir stunning ( nebent patinka efektas kaip apsivanojus dilgelemis bei veido netepimas)

visais kitais veida galima tepti ( is tavo cia foto sudetu, tik man su ravishing buvo nemalonus pojutis, bet koks dabar neparasysiu nes nepamenu, bet veidui jis nepatiko.
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 09 21, 13:31)
is siu tavo  idetu  foto tai tik stunning mane gasdina savo  tingo kiekiu  4u.gif  nors zinau zmogu kuris nauja ji  uz 75 ar tai 80lt parduoda - zmogus patikimas, jei reiks duosiu kontaktus.

ravishing ir Chocolate silk -  abu geri, bet lyginant su soy dark - akis krypsta tikrai ties juo, man ta nauja formule kremuko sudeties, kaip  tepasi, kvapas koks.. nzn  tiek soy dark tiek henna sent man labai patiko  4u.gif
jei degi greit tai tau  nereik  manau ir stunning ( nebent patinka efektas kaip  apsivanojus dilgelemis bei veido netepimas)

visais kitais veida galima tepti ( is tavo  cia foto sudetu, tik man su ravishing buvo nemalonus pojutis, bet koks dabar neparasysiu nes nepamenu, bet veidui jis nepatiko.

O koks cia henna sent? uzsakinesiu is tanforless, bet cia tokio nematau g.gif As linkstu prie kremu su BodyBluch, kad ir veida galeciau tempi. Va dar toki uzmaciau, cia dar su DermaDark sistema, gal irgi neblogas g.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
http://www.tanforles...h...at=0&page=1

4u.gif

apie dark secret tik kad girdejau ivairiu atsiliepimu, pati nemeginau.

is tanforless maciau Rudaplauke siandien uzsakyma darys vakare mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal galit pasisakyti apie si kremuka "Swedish Beauty Intoxicating Premium Tanning Systeme with Fourth Dimension Bronzer"
ar galima juo tepti ir veida?

user posted image

ar verta uzsisakyti is usa, jei lietuvoje tokios kainos????
http://www.soliarium.../swedish-beauty
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a_g_n_u_t_e: 21 rugsėjo 2009 - 19:32
agnute - lietuvoje kad ir tame tavo saite vis tiek iseina kai kas net gerokai brangiau smile.gif
o tiek cia tiek kiti panasus pusl. kiek seniau teko girdeti labai daug nepatogumu sukelia su pristatymu ir t.t. jei is cia pirksi parasyk kaip dabar jie dirba.

o su siuo kremu veido tikrai negalima tepti tingo net 40 - "nudegsi".
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 09 22, 08:16)
agnute -  lietuvoje  kad ir tame tavo saite vis tiek iseina kai kas net gerokai  brangiau smile.gif
o  tiek cia tiek kiti panasus pusl. kiek seniau teko girdeti labai daug  nepatogumu sukelia su pristatymu ir t.t. jei  is cia pirksi parasyk kaip dabar jie dirba.

o su siuo kremu veido tikrai negalima tepti  tingo net 40 -  "nudegsi".


dekui uz informacija smile.gif niekad nesu naudojusi tokiu kremu, tai nlb ir nusimanau.
galvoju tada apie si "swedish beauty princelles"
user posted image

ar juo galima ir veida tepti?
Atsakyti