Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

Nusipirkau SB Chocolate Indulgence,žiūrėsim kas čia gausis flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Trendy_ @ 2009 08 18, 13:09)
Nusipirkau SB Chocolate Indulgence,žiūrėsim kas čia gausis flirt.gif

labai geras kremas
Atsakyti
QUOTE(Trendy_ @ 2009 08 18, 13:30)
Na tikiuosi,juk tokia kaina turi atitikti kokybe g.gif

ivairiu cia forume nuomoniu apie ji yra,bet kai as naudojau buvo vienas is geriausiu kremu
Atsakyti
QUOTE(Trendy_ @ 2009 08 18, 13:09)
Nusipirkau SB Chocolate Indulgence,žiūrėsim kas čia gausis flirt.gif

smirdalyne blush2.gif ir tepa rubus...
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 08 18, 18:45)
smirdalyne  blush2.gif  ir tepa rubus...


na,kad smirdalyne tai nezinau.. visi soliariumo kremai man kvepia vienodai .. greiciau smirda vienodai, ir nesitikiu kokio Chanelio5 aromato ..del tepimo , tai man bent jau netepa,baltas liemenukas ir liko baltas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Trendy_ @ 2009 08 18, 17:57)
na,kad smirdalyne tai nezinau.. visi soliariumo kremai man kvepia vienodai .. greiciau smirda vienodai, ir nesitikiu kokio Chanelio5 aromato ..del tepimo , tai man bent jau netepa,baltas liemenukas ir liko baltas cool.gif

gerai tada, nes man tai kiek naudojau ji, tiek tepe... doh.gif "sunkus" jis toks...
ir na nepykit gi taip kad peikiu jusu issirinkta krema...nieko gi trakisko nera biggrin.gif
Atsakyti
mergytes o ka pasakysite apie ta bronze voyage?
Atsakyti
QUOTE(bliutaite @ 2009 08 18, 23:19)
mergytes o ka pasakysite apie ta bronze voyage?

jis yra paprastas kremukas be jokiu papildomu skatinamuju priemoniu idegiui mirksiukas.gif kas nori gero drekinimo ir idegio tik tokio kiek pagal oda pats kunas dega - tai jis liuks, jei norisi rimtesnio tai rinkciausi kitoki
Papildyta:
QUOTE(krema @ 2009 08 06, 20:15)
na as turiu greitu laiku gauti Swedish Beauty Henna Sent kremuka, tikiuosi patiks  wub.gif


henna sent pati naudojau, dabar parduodu beveik puse like - tikrai labai geras, malonus kvapas ir siaip idegis toks visai kitoks nei nuo kitu kremuku - nemaoku graziai aprasyti bet tiek sis tie soy dark verti demesio tikrai bigsmile.gif
QUOTE(Trendy_ @ 2009 08 18, 17:57)
na,kad smirdalyne tai nezinau.. visi soliariumo kremai man kvepia vienodai .. greiciau smirda vienodai, ir nesitikiu kokio Chanelio5 aromato ..del tepimo , tai man bent jau netepa,baltas liemenukas ir liko baltas cool.gif

indulgence minusas ir man tas kad tepa rubus labai -ypatingai liemenukas pagelto ir neatsiplauna skurinuke doh.gif o chanel no5 kvepalus ar uostei? testavai? manau kad ne - kitaip jo cia visai nekistumei mirksiukas.gif

p.s kremai tikrai nekvepia vienodai, paimk kada crystal x, henna sent, pink diamond ar kazka pan.. pamatysi - na nebent neskiri kvapų tada nera ka diskutuoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingakalnis: 19 rugpjūčio 2009 - 10:39
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 08 18, 22:23)
gerai tada, nes man tai kiek naudojau ji, tiek tepe... doh.gif "sunkus" jis toks...
ir na nepykit gi taip kad peikiu jusu issirinkta krema...nieko gi trakisko nera  biggrin.gif

man jis nebuvo per sunkus,priesingai,to sunkumo norejosi,nes oda po sol issauseja
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 08 19, 14:01)


kaip laukiu, kada galesiu isbandyti bigsmile.gif siaip perskaiciusi ingridients - likau maloniai nustebinta, nes sudetis tikrai super thumbup.gif o siaip apie Soy Dark uzsienio internetiniuose puslapiuose labai geru atsiliepimu skaiciau. Tikiuosi, kad man suteiks gelsvos spalvos idegi wub.gif nes man ne tiek rudai norisi buti, kiek siaip lengvo sveiko gelsvo odos atspalvio, kurio neina isgauti sauleje doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 03 spalio 2009 - 13:47
Sveikos 4u.gif
noreciau paprasyti patarimo ir paklausti, koki kremuka pirkti pasiulytumete, jei noriu per koki menesi - pusantro graziai idegti soliariume rolleyes.gif daznai vaikscioti nenoriu, uzteks ir vieno - dvieju kartu i savaite, pati esu sviesi, gan sunkiai idegu, kremuku nedaug bandziusi blush2.gif ir gal butu koks kremukas, kuris tiktu tepti ir veidukui ar reiktu atskirai pirkti? rolleyes.gif
Dekoju is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2009 09 07, 00:58)
Sveikos  4u.gif
noreciau paprasyti patarimo ir paklausti, koki kremuka pirkti pasiulytumete, jei noriu per koki menesi - pusantro graziai idegti soliariume  rolleyes.gif daznai vaikscioti nenoriu, uzteks ir vieno - dvieju kartu i savaite, pati esu sviesi, gan sunkiai idegu, kremuku nedaug bandziusi  blush2.gif ir gal butu koks kremukas, kuris tiktu tepti ir veidukui ar reiktu atskirai pirkti?  rolleyes.gif
Dekoju is anksto  4u.gif

jauciu meginciau jei SB tai Henna Sent jei is Ag tai Gold Vintage bigsmile.gif
p.s pati dabar rudeni pradesiu eiti tai butent siuos naudosiu nes noriu greit idegtsi ir man idegio ilgam nereik pats tas bus iki pavasario biggrin.gif
Atsakyti