Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(krema @ 2009 07 18, 18:29)
pirma karta girdziu  blush2.gif  cia kokiam soliariume? as irgi is Klaipedos  ax.gif


Pati nesu mėginus, bet ėmė mergaitė iš manęs mėginukus šios firmos, sakė, kad neblogi g.gif
Atsakyti
QUOTE(normajean @ 2009 07 18, 22:55)
Pati nesu mėginus, bet ėmė mergaitė iš manęs mėginukus šios firmos, sakė, kad neblogi g.gif


hmm na idomu smile.gif ax.gif bet as esu labai istikima SB ir AG, baisu bandyti kitu firmu, nes esu bandzius is sarmos kazkokius (kaina tikrai nemaza) tai jokio efekto ir isvis nieko gero doh.gif
Atsakyti
Labas visoms smile.gif Gal butu nesunku pasiulyti gera kremuka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krema @ 2009 07 18, 18:29)
pirma karta girdziu  blush2.gif  cia kokiam soliariume? as irgi is Klaipedos  ax.gif


Pirkau PC BIG saulės studijoje nes ten daugiausia tos firmos kremų.Seniau pati naudodavau tik AG, bet kai pamėginau šitus tai jau prie AG tikrai nėra ką lyginti
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 07 19, 17:22)
Bet juk taip nesinori moketi uz varda..o turbt sumokam puse kainos vien uz tai.


sutinku, kad uz varda moketi nesinori, bet kas del soliariumo kremo, tai man pasitvirtino taisykle "skupas moka du kartus" biggrin.gif nes kiek bandziau kitu firmu kremu (kur kas ne pigesniu) tai nieko gero g.gif
Atsakyti
Gal atsiras bandziusiu henna sent kremuka?raso apie ji taip:Natūralus kremas, be parabenų. Su spindinčiomis, įdegį skatinančiomis dalelėmis.
Augaliniai ekstraktai ir melanino susidarymą skatinantys komponentai. Praturtintas alaviju, kuris puoselėja odą.
Su kanapių sėklų ekstraktu, medumi

Sudomino todel,kad ,,naturalus"? kolkas tuo tikiu,kol nemaciau pilnos sudeties rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 07 18, 12:13)
Sveikos, gal galetumete parekomenduoti gera kremuka is Supre? 4u.gif

Turiu SMOKE ir DARK TAN
SMOKE man labiau patinka wub.gif
Po soliariumo naudoju Rain ir Herbal abu labai, labai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Maserati @ 2009 07 20, 16:19)
Gal atsiras bandziusiu henna sent kremuka?raso apie ji taip:Natūralus kremas, be parabenų. Su spindinčiomis, įdegį skatinančiomis dalelėmis.
Augaliniai ekstraktai ir melanino susidarymą skatinantys komponentai. Praturtintas alaviju, kuris puoselėja odą.
Su kanapių sėklų ekstraktu, medumi

Sudomino todel,kad ,,naturalus"? kolkas tuo tikiu,kol nemaciau pilnos sudeties rolleyes.gif

As bandziau ne del to, kad naturalus,o kad naujas ax.gif man patiko, iskart matosi idegis cool.gif kvapas specifinis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nippe: 20 liepos 2009 - 15:41
QUOTE(nippe @ 2009 07 20, 16:43)
Turiu SMOKE ir DARK TAN
SMOKE man labiau patinka  wub.gif
Po soliariumo naudoju Rain ir Herbal abu labai, labai  wub.gif
Papildyta:

As bandziau ne del to, kad naturalus,o kad naujas  ax.gif  man patiko, iskart matosi idegis  cool.gif  kvapas specifinis...



Ar uz ji yra labiau patikusiu daug ar ne? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 07 20, 16:19)
Gal atsiras bandziusiu henna sent kremuka?raso apie ji taip:Natūralus kremas, be parabenų. Su spindinčiomis, įdegį skatinančiomis dalelėmis.
Augaliniai ekstraktai ir melanino susidarymą skatinantys komponentai. Praturtintas alaviju, kuris puoselėja odą.
Su kanapių sėklų ekstraktu, medumi

Sudomino todel,kad ,,naturalus"? kolkas tuo tikiu,kol nemaciau pilnos sudeties rolleyes.gif

bandziau ir zinok lb patiko: tiek kvapas, tiek tekstura, lengvai susigeria, neriebina lb, idegis tikrai grazus.malonus vienu zodziu.. ir man jis kuri laika buvo megiamiausias, dabar labai patinka "pure brilliance" is swedish beauty...siaip man kazkaip labaiu patinka be bronzantu
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 07 20, 17:34)
bandziau ir zinok lb patiko: tiek kvapas, tiek tekstura, lengvai susigeria, neriebina lb, idegis tikrai grazus.malonus vienu zodziu.. ir man jis kuri laika buvo megiamiausias, dabar labai patinka "pure brilliance" is swedish beauty...siaip man kazkaip labaiu patinka be bronzantu



pure brilliance patiko labiau tik todel,kad be bronzanto ar dar kuo kitu?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 07 20, 16:59)
Ar uz ji yra labiau patikusiu daug ar ne? biggrin.gif

na as ju tiek isbandzius lotuliukas.gif labai geras dar AG IDOL wub.gif vienas mylimiausiu....
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 07 20, 17:35)
pure brilliance patiko labiau tik todel,kad be bronzanto ar dar kuo kitu?

ne tik mirksiukas.gif jis yra su svytinciom dalelem: pamenu pasideginus isejau i lauka, ir pries saulute pro saules akinius labai zerejo oda wub.gif bet taip neryskiai, taip subtiliai. Be to,pure br. kvapas labai malonus, svelnus (man asmeniskai kremo kvapas labai svarbu), taip pat gerai isigeria i oda. Oda labai svelni tampa (man regis cashmir silk ieina). Na ir be bronzantu. Yra keletas atveju kai kremai su bronzantais tepa rubus doh.gif todel geriau man be ju. mirksiukas.gif
o kokie tau patiko kremai? mirksiukas.gif
p.s. man dar labai patiko "chocolate silk" wub.gif
Atsakyti