Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(dilgelyt @ 2009 07 10, 10:35)
o jei su tuo tanymax pasiteptum ir rankas ir pilva? nebandei?

aš tepiau su juo ne tik kojas bet ir užpakaliuką ir pilvą iki bambos - liuks.

Atsakyti
Isbandziau SB Unforgiven. Nu ma tai jis thumbup.gif Tikejausi, kad labai degins, bet ipatingo diskomforto nesukeli. Isejau is soliariumo aisku raudona, bet tas raudonumas toks su rudumu kartu buvo
Atsakyti
Merginos, o kuo skiriasi body blush kremukas nuo iprastu soliariumo kremu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2009 07 12, 19:31)
Merginos, o kuo skiriasi body blush kremukas nuo iprastu soliariumo kremu?  4u.gif


Body Blush aktyviną kraujotaką, todėl oda parausta, geriau įdega. Suteikia gilų ir greitą įdegį. Turiu mėginukų, jei ką wink.gif
Atsakyti
QUOTE(normajean @ 2009 07 14, 16:12)
Body Blush aktyviną kraujotaką, todėl oda parausta, geriau įdega. Suteikia gilų ir greitą įdegį. Turiu mėginukų, jei ką wink.gif


O tada kuo skiriasi Body blush nuo Tingle? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2009 07 14, 22:16)
O tada kuo skiriasi Body blush nuo Tingle?  g.gif


Bodyblush nera toks stiprus, nesijaucia dilgciojimo ir galima tepti veida.
Atsakyti
QUOTE(krema @ 2009 07 16, 14:56)
Bodyblush nera toks stiprus, nesijaucia dilgciojimo ir galima tepti veida.


Aciu 4u.gif Tai is esmes gaunasi, jog Tingle geresnis, jo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2009 07 16, 16:01)
Aciu  4u.gif  Tai is esmes gaunasi, jog Tingle geresnis, jo?  ax.gif


geresnis ar ne nezinau, bet kad stipresnis tai 100proc mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 07 16, 17:43)
geresnis ar ne nezinau, bet kad stipresnis tai 100proc  mirksiukas.gif


man tai bodyblush asmeniskai uztenka blush2.gif siek tiek gaila odeles smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Esu naujokė.Man pasirodė įdomi ši tema,tai ir prisijungiu prie jūsų diskusijų apie kremukus.Esu iš Klaipėdos ir labai esu patenkinta Klaipėdoje atsiradusiais naujais kremais Tan Incorporated įdegis labai gražus ir maloniai kvepia,bet išbandžiau dar nedaug,gal kuri bandė, gal daugiau info apie tuos kremukus gali parašyti?Būsiu dėkinga smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo super222: 18 liepos 2009 - 07:32
Sveikos, gal galetumete parekomenduoti gera kremuka is Supre? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(super222 @ 2009 07 18, 09:32)
Sveikos,
Esu naujokė.Man pasirodė įdomi ši tema,tai ir prisijungiu prie jūsų diskusijų apie kremukus.Esu iš Klaipėdos ir labai esu patenkinta  Klaipėdoje atsiradusiais naujais kremais Tan Incorporated  įdegis labai gražus ir maloniai kvepia,bet išbandžiau dar nedaug,gal kuri bandė, gal daugiau info apie tuos kremukus gali parašyti?Būsiu dėkinga smile.gif  smile.gif  smile.gif


pirma karta girdziu blush2.gif cia kokiam soliariume? as irgi is Klaipedos ax.gif
Atsakyti